Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
beznadziejna01

Zrujnował mi życie, upokorzył, oszukał a ja nie wiem jak o nim zapomnieć

Polecane posty

Jestem załamana. Odgrażał się że mnie zniszczy, że ludzie się ode mnie odwrócą, że będą wytykać palcami, mieć mnie za ...e.... I to wszystko się teraz dzieje. Nie potrafię się z tego pozbierać. Nie chcę mi się żyć 

A on ciągle siedzi w mojej głowie 😪

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uzależniłaś się od niego. Nie masz nikogo, kto mógłby Cię wesprzeć? Rodziny, przyjaciół?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, beznadziejna01 napisał:

Jestem załamana. Odgrażał się że mnie zniszczy, że ludzie się ode mnie odwrócą, że będą wytykać palcami, mieć mnie za ...e.... I to wszystko się teraz dzieje. Nie potrafię się z tego pozbierać. Nie chcę mi się żyć 

A on ciągle siedzi w mojej głowie 😪

Chyba musisz zacząć od zmienienia nicku i bardziej się cenić. Nie daj sobie niczego wmówić.

To "siedzenie w głowie" znaczy że nadal go kochasz czy jak? Nie za bardzo rozumiem. Ktoś kto ewidentnie działa na Twoją szkodę nie może być dobry. Już samo to powinno Ci dać do myślenia i odpychać od takiego człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, beznadziejna01 napisał:

Jestem załamana. Odgrażał się że mnie zniszczy, że ludzie się ode mnie odwrócą, że będą wytykać palcami, mieć mnie za ...e.... I to wszystko się teraz dzieje. Nie potrafię się z tego pozbierać. Nie chcę mi się żyć 

A on ciągle siedzi w mojej głowie 😪

To chyba osiąga swój cel bo już niszczy twoje poczucie własnej wartości.  Jeśli ktoś Cię traktuje w poniżający sposób to tylko dowód żeby wywalić takiego osobnika ze swojej głowy, serca, życia w ogóle. Na pewno staraj się odizolować od niego, nie słuchaj bzdur bo jemu tylko o to chodzi by Ci dowalić. Zajmij czymś innym swoją głowę i niemysl o nim. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×