Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
rekrutacja.crm@wp.pl

czy to może być początek ciąży?

Polecane posty

Hej mam taki problem, jakiś czas temu zatrzymał mi się okres, ale co jakiś czas tak mam więc się tym nie przejmowałam. Cały czas staramy się o dziecko.

6 stycznia zauważyłam mikro ślad krwi, myślałam że to początek okresu jednak nic się dalej nie rozwijało, zawsze miałam bardzo obfite miesiączki,

w kolejnym dniu znów zauważyłam mikro ślady krwi, raz troszkę mocniej ale było to bardzo skąpe krwawienie, potrafiło w ciągu dnia nic nie być a np w środku dnia kilka kropel krwi...

12 stycznia udało mi się dostać do ginekologa, w tym dniu krwawienie praktycznie nie występowało, ale podczas badania ginekolog stwierdziła że nie możemy zrobić cytologii bo faktycznie krwawienie jest, na usg dopochwowym nie było nic widać, żadnych mięśniaków, jajniki w porządku, endometrium w okolicach centymetra.

Ginekolog uznała to za okres począwszy od dnia wizyty i mam przyjechać 22 na kolejną wizytę.

Powiedzcie mi proszę czy to może być ciąża? Czy raczej zaburzenia hormonalne?

Wcześniej robiłam badania hormonów wszystko było ok, ale nie robiłam ich w odpowiednich dniach cyklu...

Dziś mamy 17 stycznia a ja dalej mam to skąpe krwawienie.

Podpowiedzcie coś proszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, rekrutacja.crm@wp.pl napisał:

Hej mam taki problem, jakiś czas temu zatrzymał mi się okres, ale co jakiś czas tak mam więc się tym nie przejmowałam. Cały czas staramy się o dziecko.

6 stycznia zauważyłam mikro ślad krwi, myślałam że to początek okresu jednak nic się dalej nie rozwijało, zawsze miałam bardzo obfite miesiączki,

w kolejnym dniu znów zauważyłam mikro ślady krwi, raz troszkę mocniej ale było to bardzo skąpe krwawienie, potrafiło w ciągu dnia nic nie być a np w środku dnia kilka kropel krwi...

12 stycznia udało mi się dostać do ginekologa, w tym dniu krwawienie praktycznie nie występowało, ale podczas badania ginekolog stwierdziła że nie możemy zrobić cytologii bo faktycznie krwawienie jest, na usg dopochwowym nie było nic widać, żadnych mięśniaków, jajniki w porządku, endometrium w okolicach centymetra.

Ginekolog uznała to za okres począwszy od dnia wizyty i mam przyjechać 22 na kolejną wizytę.

Powiedzcie mi proszę czy to może być ciąża? Czy raczej zaburzenia hormonalne?

Wcześniej robiłam badania hormonów wszystko było ok, ale nie robiłam ich w odpowiednich dniach cyklu...

Dziś mamy 17 stycznia a ja dalej mam to skąpe krwawienie.

Podpowiedzcie coś proszę...

Dobrze, podpowiem Ci. Kup test ciazowy i zrob go. Idz na badanie krwi, to da Ci 100% pewnosci.  Ginekolog mogl na bardzo wczesnym etapie ciazy nie widziec, z drugiej strony jak mowi, ze okres to okres.  W razie watpliwosci idz do innego lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrób badanie krwi i wszystko się wyjaśni . Ja też zamiast okresu dostałam bardzo lekkiego plamienia . Tydzień po spodziewanej miesiączce zrobiłam test i był pozytywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hej

właśnie uświadomiłam sobie że powinnam mieć wczoraj pierwszy dzień miesiączki! cały tydzień miałam dokuczający ból brzucha takie jakby kłucie raz lewy raz prawy jajnik, od kilku dni zauważyłąm ze czuję jakieś dziwne zapachy których do tej pory nie czułam... poza tym mam nabrzmimałe piersi boli mnie kręgosłup i od wczoraj mam takie ślady ciemne na wkładce ale bez krwi , dodam ze miesiaczki mam mega regularne! wątpię aby to była ciąża...mam taki sam nastrój , objawy jak na miesiaczke tylko bardziej zaostrzone...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×