Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
MikulskAneta

Najlepszy portal randkowy?

Polecane posty

Jaki jest według Was najlepszy portal randkowy. Nie chodzi mi o Tindera, który skupia przeważnie społeczność nastawioną na szybki seks. Zastanawiam się, który z portali jest aktualnie na topie jeśli chodzi o poważne oferty matrymonialne? Może znacie szczęśliwe pary, które poznały się przez określony portal?

Gość ---?---

Pojęcia nie mam,jest tego tyle że pewnie na każdym znajdziesz różnego rodzaju propozycje, jeśli nawet nie na początku, to na pewno po czasie.

Zresztą znajomości internetowe mają to do siebie że często są fikcją stworzoną w jakimś celu,ale to nie reguła, raczej możliwość, zdarzają się osoby które mają  to "coś " i nagle się okazuje że ufamy mimo iż nie powinniśmy.

Zależy czego szukasz, jedno jest pewne, nikt Cię za szukanie nie skarze na potępienie.🙂

Jakość. Chce Ci sie płacić to płać za mydwoje. Ale czy zła jest sympatia? Są też normanle osoby. No i jeszcze zapisani sobie.

46 minut temu, MikulskAneta napisał:

poważne oferty

Portal nie dokonuje selekcji poważne/niepoważne. Wszędzie znajdzie się takie i takie. To od ludzi zależy, a nie od portalu na którym jest profil.

Edytowano przez Electra

1 godzinę temu, MikulskAneta napisał:

Jaki jest według Was najlepszy portal randkowy. Nie chodzi mi o Tindera, który skupia przeważnie społeczność nastawioną na szybki seks. Zastanawiam się, który z portali jest aktualnie na topie jeśli chodzi o poważne oferty matrymonialne? Może znacie szczęśliwe pary, które poznały się przez określony portal?

A dlaczego faceci mieliby chcieć "wolnego seksu"? Każdy chce seksu jak najszybciej, bo to najlepsze dla mężczyzny co może być w relacji kobieta-mężczyzna. A Ty czego oczekujesz po randce? Po co Ci randka? 

Jeśli szukasz męża, to są portale matrymonialne. Jeśli czułości, to nawet na tinderze, po seksie ją otrzymasz. Ale Ty pewnie chciałabyś dostać wszystko (uwagę, zainteresowanie, komplementy, przyjaźń, czułość) nie dając w zamian nic wartościowego dla faceta. Jak 99% kobiet. 

Wiesz dlaczego nie ma portali z nudnym randkami bez seksu? Bo faceci takich randek nie potrzebują.

Nie szukaj makaronu w sklepie meblowym. A może tylko wydaje Ci się że to makaronu potrzebujesz?

51 minut temu, przegość napisał:

A dlaczego faceci mieliby chcieć "wolnego seksu"? Każdy chce seksu jak najszybciej, bo to najlepsze dla mężczyzny co może być w relacji kobieta-mężczyzna. A Ty czego oczekujesz po randce? Po co Ci randka? 

Jeśli szukasz męża, to są portale matrymonialne. Jeśli czułości, to nawet na tinderze, po seksie ją otrzymasz. Ale Ty pewnie chciałabyś dostać wszystko (uwagę, zainteresowanie, komplementy, przyjaźń, czułość) nie dając w zamian nic wartościowego dla faceta. Jak 99% kobiet. 

Wiesz dlaczego nie ma portali z nudnym randkami bez seksu? Bo faceci takich randek nie potrzebują.

Nie szukaj makaronu w sklepie meblowym. A może tylko wydaje Ci się że to makaronu potrzebujesz?

Aaa bo każda randka, żeby była dla Ciebie udana, musi zakończyć sie seksem nawet jeśli ledwo sie znacie (b nie mowie o randkach w zaawansowanym związku)? Każda pierwsza randka lub druga np.? Dobrze jest poznac opinię typowego r...cza ktorego całe życie kręci sie wokół seksu 😊. Czas spędzony jakoś Milo z kobieta, na jakiejś rozrywce, jakiś czulosciach ale jednak bez seksu to czas stracony? Achaa...

Hm...A moze warto w Realu kogos poznac? Chociaz przy tej pandemii to...:-X

2 godziny temu, Malutka92 napisał:

Aaa bo każda randka, żeby była dla Ciebie udana, musi zakończyć sie seksem nawet jeśli ledwo sie znacie (b nie mowie o randkach w zaawansowanym związku)? Każda pierwsza randka lub druga np.? Dobrze jest poznac opinię typowego r...cza ktorego całe życie kręci sie wokół seksu 😊. Czas spędzony jakoś Milo z kobieta, na jakiejś rozrywce, jakiś czulosciach ale jednak bez seksu to czas stracony? Achaa...

Zgadzam się. Seks – jak najbardziej, ale nie od razu. Niestety wiele kobiet lubi roochaczy. Mi wystarczy miło spędzony czas w fajnym towarzystwie, na seks przyjdzie czas jak już będę w związku. A i czułości bez seksu są ok, ale nie cały czas – przytulanie nie może być stałym zamiennikiem.

4 godziny temu, Malutka92 napisał:

A czułości to trochę za mało, zwłaszcza jak się jest dawcą. Zw strony biorczyni może to wygląda rewelacyjnie. Skaczą, radzą komponentami, dowci/pami, żartują. Ciekawe jak Ty byś do tego podchodziła gdyby to była twoja rola adorować, wymyślać żarty, kombinować co i kiedy zrobić, żeby nie za wcześnie, ale nie za nudno, nie dostać w pysk ale nie zasnąć z nudów. Randki to ciężka praca, w dodatku nie zawsze wkładana praca przekłada się na rezultaty. Człowiek zamiast porozmawiać o wyższości benzyniaków na dizlami, musi się produkować na temat jakiejś miłości a w zamian jakiś śmieszny przytulać z łaski.

Ona podbudowana mentalnie, napalona, pożar w majtkach, a on jedynie przeciągi w portfelu.

Edytowano przez przegość

4 godziny temu, Malutka92 napisał:

Cytat

Aaa bo każda randka, żeby była dla Ciebie udana, musi zakończyć sie seksem nawet jeśli ledwo sie znacie (b nie mowie o randkach w zaawansowanym związku)? Każda pierwsza randka lub druga np.? Dobrze jest poznac opinię typowego r...cza ktorego całe życie kręci sie wokół seksu . Czas spędzony jakoś Milo z kobieta, na jakiejś rozrywce, jakiś czulosciach ale jednak bez seksu to czas stracony? Achaa...

A czułości to trochę za mało, zwłaszcza jak się jest dawcą. Zw strony biorczyni może to wygląda rewelacyjnie. Skaczą, radzą komponentami, żartują. Ciekawe jak Ty byś do tego podchodziła gdyby to była twoja rola adorować, wymyślać żarty, kombinować co i kiedy zrobić, żeby nie za wcześnie, ale nie za nudno, nie dostać w pysk ale nie zasnąć z nudów. Randki to ciężka praca, w dodatku nie zawsze wkładana praca przekłada się na rezultaty. Człowiek zamiast porozmawiać o wyższości benzyniaków na dizlami, musi się produkować na temat jakiejś miłości a w zamian jakiś śmieszny przytulać z łaski.

Ona podbudowana mentalnie, napalona, pożar w majtkach, a on jedynie przeciągi w portfelu.

Jeśli na randce nie ma być seksu, to co za różnica czy się spotkam z kobietą czy z kolegą? 

Edytowano przez przegość

Gość pari
2 godziny temu, przegość napisał:

4 godziny temu, Malutka92 napisał:

A czułości to trochę za mało, zwłaszcza jak się jest dawcą. Zw strony biorczyni może to wygląda rewelacyjnie. Skaczą, radzą komponentami, żartują. Ciekawe jak Ty byś do tego podchodziła gdyby to była twoja rola adorować, wymyślać żarty, kombinować co i kiedy zrobić, żeby nie za wcześnie, ale nie za nudno, nie dostać w pysk ale nie zasnąć z nudów. Randki to ciężka praca, w dodatku nie zawsze wkładana praca przekłada się na rezultaty. Człowiek zamiast porozmawiać o wyższości benzyniaków na dizlami, musi się produkować na temat jakiejś miłości a w zamian jakiś śmieszny przytulać z łaski.

Jeśli na randce nie ma być seksu, to co za różnica czy się spotkam z kobietą czy z kolegą? 

Co łatwo przyszło, to łatwo pójdzie.

Poznałam jednego przez internet pisaliśmy dosyc długo w koñcu stwierdzilam, ze moze bysmy sie spotkali i jakie bylo moje zdziwienie gdy on odpowiedzial, ze ok ale co mielibysmy robic na tym spotkaniu tak o pogadać czy co?

Kuzwa chcialam go poznac poprostu na zywo, nawet nie w celach randkowych tylko tak poprostu. 

Co to w ogole za pytanie w jakim celu?

2 godziny temu, lex napisał:

Ja bym raczej nie chcil sie spotykac w takim celu, bo po co? A to malo jest kolezanek?  Chyba ze rozwazasz cos wiecej to mu to napisz. Wtedy bedzie wiedzial jak sie przygotowac, czyli ubranie, kosmetyki itp.

Uwierz mi ze kobiety zawracają gitare i czasem szkoda czasu , by napompowac samoocene jakiejs księżniczce i jeszcze zaplacic za jej piwo.

Rozważałam coś więcej no ale chciałam go poznać osobiście no bo znam go tylko z internetu.

1 minutę temu, lex napisał:

To wymysl cos laska, co go przyciągnie. Najlepiej jakies aktywne spottkanie, na trampoliny, jakis escape house, tylko nie siedzenie w knajpie. Tak najlepiej i najszybciej rozkminisz typa.

Już keczup po frytkach. Przestalismy się do siebie odzywac. Przypomnial sobie o mnie po miesiacu ciszy. Bylam blisko jego miejscowosci, a dzieli nas sporo km powiedzial, że szkoda że mu nie dałam znać, że jestem tak blisko. Spytalam po co miałam mu dawać znać (nie odzywal sie do mnie wtedy w ogole) a on odpisał w sumie masz racje.🤷‍♀️

11 godzin temu, lex napisał:

Bosze gdybym mial tylko takie problemy, hehe😘

Heh no niby to nie problem, ale kontakt się urwał więc nic z tego. Szansa przepadła, a szkoda. 

Byłam pewna, że gdy spytam go po co miałam się odzywać on odpisze byśny się spotkali, poznali na żywo, porozmawiali a on "w sumie masz racje". Co pokazuje, że mu na tym nie zależało. Więc niby nic takiego a jednak...

12 minut temu, lex napisał:

Ok. Wytłumacz mi prosze, dlaczego Ty nie mogłaś sama zaproponować? Czy to chodzi, o wstyd, skrępowanie czy jakaś teoria o gonieniu królika?

Ja juz zaproponowalam opcje, ze moglibysmy sie spotkac to powiedzial, ze ok ale dopiero jak bedzie mial urlop czyli za jakis czas. Potem kontakt nam sie urwal, nie odzywal sie miesiac w tym czasie ja bylam blisko niego i skoro on się nie odzywał to nie dalam mu znać, ze jestem kolo niego, bo niby po co skoro sie juz wtedy nie odzywał. 

Potem odezwal sie sam i widzac moj opis na fb gdzie bylam spytal dlaczego nie dalam znac, a dalej juz wiesz jak wyzej pisalam. 

46 minut temu, BabciaKochanaBlu napisał:

Ja bym już na twoim miejscu nie mieliła tematu.

Nie mielę właśnie. Kontakt się urwał.

Onija- Jakos Niekoniecznie polecam internet. Poznawaj ludzi w realu...: (Wolontariat/Praca/Hobby/Pasja/Studia/Sport/Kola Zainteresowan itp) 

Pozdrawiam! :) 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się