Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Lokiii

Kto się zaszczepił na koronę? Czy znacie kogoś

Polecane posty

Czy planujecie wziąć te szczepionkę, czy będziecie odwlekać ile się da i śledzić jakie pojawiają się efekty uboczne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Lokiii napisał:

Czy planujecie wziąć te szczepionkę, czy będziecie odwlekać ile się da i śledzić jakie pojawiają się efekty uboczne. 

moja znajoma jest ginekologiem, miała już i pierwszą i drugą dawkę. Efekty uboczne to zaczerwienienie w miejscu gdzie jej to podali. Nic więcej 🙂

Mój tata też niedługo się zapisuje 70+ a ja muszę poczekać bo kobietom w ciąży nie podaje się szczepionki ale jak bym nie była w ciąży to bym się zaszczepiła:) 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałam się zaszczepić ale zrobiłam przeciwciała i wyszło że jestem świeżo po infekcji (IgG i IgM dodatnie). Więc odczekam jeszcze, powtórzę test na przeciwciała i zobaczę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Lokiii napisał:

Czy planujecie wziąć te szczepionkę, czy będziecie odwlekać ile się da i śledzić jakie pojawiają się efekty uboczne. 

Znam dwie osoby juz zaszczepione i tak, zamierzam sie zaszczepic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem zaszczepiona i oprócz lekkiego dyskomfortu w miejscu ukłucia przez 2 dni, nic mi nie jest. 
Żałuję, że moi bliscy jeszcze długo będą czekać na możliwość zaszczepienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czemu sie boicie??

Ja tam chce sie zaszczepic i moj maz tez.. tylko My mamy ok 40 lat Wiec daleka droga do tego😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
10 godzin temu, Lokiii napisał:

Czy planujecie wziąć te szczepionkę, czy będziecie odwlekać ile się da i śledzić jakie pojawiają się efekty uboczne. 

Nie planuję.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
1 godzinę temu, Milkyway38 napisał:

A czemu sie boicie??

Ja tam chce sie zaszczepic i moj maz tez.. tylko My mamy ok 40 lat Wiec daleka droga do tego😊

Ja się nie boję, po prostu nie chcę uczestniczyć w ostatniej fazie testów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja spokojnie poczekam na swoją kolej i nie będę się rozpychać łokcia i. Mam kilka znajomych zaszczepionych i jest ok, zaczerwienienie w miejscu ukucia i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odlegla przyszlosc ta szczepionka, pewnie zdaze zachorowac a wirus zmutuje tysiace razy i beda znowu pracowac nad nowymi, bo te istniejace beda nieskuteczne.Jakby byla dostepna wzielabym, nawet placac z wlasnej kieszeni, ale i takiej opcji nie ma.Ciekawe czy ktos z Was tutaj bedzie zaszczepiony za rok o tej porze, pewnie nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znam dwie osoby zaszczepione, jedyna reakcja to ból w miejscu ukłucia i to jest everything. Osobiście ja i cała moja rodzina się zaszczepią 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×