Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Załamka

córka nie daje nam uprawiać sexu

Polecane posty

witam mam 10 letnią córkę. Wie co to sex ale nie daje nam go uprawiać. Mamy mieszkanie dwupokojowe, my z mężem śpimy w salonie córka ma swój pokój. gdy córka "śpi" uprawiamy sex ale po kilku minutach słyszę walenie w ścianę, żebyśmy przestali. nie wydzieramy się ale trochę słychać moje stękanie. odczekamy 10 15 min znów zaczynamy i po kilku minutach znowu. co mam zrobić? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Upewnić się czy dziecko śpi, być cicho albo robić to pod nieobecność dziecka

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patol 7

prowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Marzycielka_Monika napisał:

do szkoły uczyć się polskiego 

sama se idz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Załamka napisał:

ja pochodze z wyksztalconej rodziny 

A z poprawnym pisaniem masz problem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

10 latka wie co to sex??Nie wierzę.Nasi synowie 14 l.i 12 l.nie wiedzą.Mówimy z Mężem ze idziemy do sypialni porozmawiać np.o 18. A gdy wychodzimy synowie są przestraszeni i pytają czy mówiliśmy o nich coś złego , czy nie mają żadnych przewinień,czy powiedziałam Tacie ze byli niegrzeczni,czy Tato coś mówił że bedą mieć karę,czy mogą grać na x-boksie itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Lampka napisał:

10 latka wie co to sex??Nie wierzę.Nasi synowie 14 l.i 12 l.nie wiedzą.Mówimy z Mężem ze idziemy do sypialni porozmawiać np.o 18. A gdy wychodzimy synowie są przestraszeni i pytają czy mówiliśmy o nich coś złego , czy nie mają żadnych przewinień,czy powiedziałam Tacie ze byli niegrzeczni,czy Tato coś mówił że bedą mieć karę,czy mogą grać na x-boksie itp.

Twoi synowie doskonale wiedzą co to seks, tylko nie wiedzą, że wy nie rozmawiacie. 

32 minuty temu, Marzycielka_Monika napisał:

no ja nie mam problemu z ortografią wiesz 😄 

Ona też nie. Za to obie nie wiecie, że zdanie zaczyna się z wielkiej litery. 

4 godziny temu, Załamka napisał:

witam mam 10 letnią córkę. Wie co to sex ale nie daje nam go uprawiać. Mamy mieszkanie dwupokojowe, my z mężem śpimy w salonie córka ma swój pokój. gdy córka "śpi" uprawiamy sex ale po kilku minutach słyszę walenie w ścianę, żebyśmy przestali. nie wydzieramy się ale trochę słychać moje stękanie. odczekamy 10 15 min znów zaczynamy i po kilku minutach znowu. co mam zrobić? 

Jeśli nie prowo. Założyć sobie knebel i wymienić łóżko. Ale najpierw się nagraj, będziesz wiedzieć, czy słychać cię tylko trochę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×