Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
LadyA

Co to oznacza, gdy mężczyzna szuka mojej atencji?

Polecane posty

To znaczy że chce Cię zbadać. Z tyłu i z przodu a nawet na tylnim siedzeniu samochodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mysle ze jak masz wiecej jak 14 lat sama powinnas wiedziec, ale skoro zadajesz takie pytania to z gory wiaomo, ze i tak nic z tego nie wyniknie

Edytowano przez bebe111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, lonelyman napisał:

To znaczy że chce Cię zbadać. Z tyłu i z przodu a nawet na tylnim siedzeniu samochodu.

Liroy. Powinien być "", nie przypisuj sobie takich górnolotnych zamiarów, myśli, zdań. 😉

12 minut temu, LadyA napisał:

A konkretnie: kolega z pracy.

To znaczy, że jara się tym, że na niego lecisz.

Edytowano przez Electra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, TenX napisał:

interesowało mnie tylko

Tak powinno być. Brawo Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem wobec niego dość chłodna i rzeczowa. Raczej nie myśli, że na niego lecę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego, co widzę, zachowuje się tak jedynie wobec mnie, żadnej innej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, bebe111 napisał:

mysle ze jak masz wiecej jak 14 lat sama powinnas wiedziec, ale skoro zadajesz takie pytania to z gory wiaomo, ze i tak nic z tego nie wyniknie

Mam więcej niż 14 lat. Jestem ciekawa opinii, zwłaszcza mężczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, lonelyman napisał:

To znaczy że chce Cię zbadać. Z tyłu i z przodu a nawet na tylnim siedzeniu samochodu.

Nie jestem chora. 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, LadyA napisał:

Jestem wobec niego dość chłodna i rzeczowa. Raczej nie myśli, że na niego lecę. 

traktujac go dalej w taki sposob, lada moment bedziesz miec spokoj, bo nikt przy zdrowych zmyslach nie lata zbyt dlugo za kims, kto ma go w czterech literach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, bebe111 napisał:

traktujac go dalej w taki sposob, lada moment bedziesz miec spokoj, bo nikt przy zdrowych zmyslach nie lata zbyt dlugo za kims, kto ma go w czterech literach

To czasem widać w spojrzeniach, ale rozumiem, że niektórzy mężczyźni są mało domyślni... Czyli według ciebie za mną lata?

Edytowano przez LadyA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, LadyA napisał:

To czasem widać w spojrzeniach, ale rozumiem, że niektórzy mężczyźni są mało domyślni... Czyli według ciebie za mną lata?

zaden facet z zadna kobieta nie zadaje sie bezinteresownie. jezeli z Toba rozmawia, kreci sie gdzies kolo Ciebie, a inne go nie interesuja to proste ze cos jest na rzeczy i dziwne ze doroslym ludziom trzeba to tlumaczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, bebe111 napisał:

zaden facet z zadna kobieta nie zadaje sie bezinteresownie. jezeli z Toba rozmawia, kreci sie gdzies kolo Ciebie, a inne go nie interesuja to proste ze cos jest na rzeczy i dziwne ze doroslym ludziom trzeba to tlumaczyc

Nie musisz przecież odpowiadać na pytania, które cię drażnią. Po to jest to forum, żeby zadawać pytania w kwestiach damsko-męskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, TenX napisał:

a było ich naprawdę sporo, 

Jak tak do tego podchodzisz to faktycznie szkoda było Twojego czasu, a i jej nie dziwię się ze to prdoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, TenX napisał:

odrzuciłem by wiedziała, że zależy mi tylko na niej

Robiłeś to dla niej, a gdybyś wielce kochał nie czułbyś potrzeby spotykania się z innymi bo i po co? A tak tylko żałujesz niewykorzystanych okazji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, TenX napisał:

wiedziała

P. S Jak musisz coś udowadniać to chvj z takim love.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, bebe111 napisał:

zaden facet z zadna kobieta nie zadaje sie bezinteresownie. jezeli z Toba rozmawia, kreci sie gdzies kolo Ciebie, a inne go nie interesuja to proste ze cos jest na rzeczy i dziwne ze doroslym ludziom trzeba to tlumaczyc

A jeśli ona zupelnie ma na niego wywalone,  tzn w tym sensie że nic miedzy nimi nigdy nie będzie, a roxmawia z grzeczności bo dlaczego mialaby nie rozmawiać to co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, TwojaMuuza napisał:

A jeśli ona zupelnie ma na niego wywalone,  tzn w tym sensie że nic miedzy nimi nigdy nie będzie, a roxmawia z grzeczności bo dlaczego mialaby nie rozmawiać to co?

srednio inteligentny nawet nie tylko facet, ale czlowiek, szybko wylapie ze ktos z nim rozmawia tylko z grzecznosci i ogolnie jest dla niego niechcianym rozmowca i da sobie spokoj, chociaz wiem jak natretni potrafia byc faceci i totalnie niekumaci w odczytywaniu zainteresowania/braku zainteresowania u kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×