Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Łukasz0102

Dlaczego kobiety są takie wredne

Polecane posty

Gość PNINA
6 minut temu, Łukasz0102 napisał:

Kochająca czy nie widać zawsze będzie wredna, taka wasza natura

Na tym świecie jest pełno wrednych ludzi. I kobiet i mężczyzn.  Taki świat.

Szukaj i módl się a zostanie wysłuchane. 

Amen 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, Łukasz0102 napisał:

Jak można kogoś poznać jak nawet szansy nie dajecie? Pisze na priv, pewnie nienormalny

Kto Cię tak porobił, żeś taki zgorzknialy? Jedna, czy więcej egzemplarzy? Może trzeba coś zmienić w introdukcji, hę?

Ja jestem zazwyczaj wredna, gdy nie dostanę tego, czego chcę😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi Ci o Kafeterię, to owszem, wiele kobiet żali się na problemy z mężczyznami czy brak męskiego zainteresowania, ale to nie znaczy, że mają obowiązek odpisywać, gdy im jakiś anonimowy typ z 0 postów napisze na priv! Nawet jeśli mogłyby być potencjalnie zainteresowane związkiem, to mają prawo szukać go w realu albo oczekiwać jakiejś wiedzy o drugiej stronie. Tymczasem czaisz się jak ekshibicjonista za krzakiem, nie wypowiadasz się w żadnych tematach, nie masz żadnego zdjęcia w awatarze...
Jeśli zaczepiasz wszystkich, jak leci trąci to desperacją. Ale nie, Ty pewnie czytasz posty jakiejś dziewczyny i wydaje Ci się sympatyczna, albo oglądasz jej zdjęcie i wydaje Ci się ładna, więc postanawiasz zagadać, święcie przekonany, że nikt poza Tobą nie wpadł na tym portalu na równie genialny pomysł i powinna być zachwycona. Tymczasem schematy ludzkich zachowań są powtarzalne i jesteś zapewne jednym z kilkudziesięciu, którzy uznali za świetny pomysł zaczepić ładną i miłą dziewczynę na Instagramie, Fb albo Kafeterii, podczas gdy ona szukała odrobiny zrozumienia.

  • Like 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kobiety są wredne bo nauczyły się tego od mężczyzn 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, irukangi napisał:

Nawet bym tak nie pomyślał ! Wszystkie jesteście super! Tylko czemu nie chcecie księcia Kermita? To splendor mieć księcia a że usługiwać trzeba to jest oczywiste.

Dużo kobiet boi się pająków i żab.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, KermitZaba napisał:

WTF!!! Co ty odwalasz?! To są groźby karalne, na to są paragrafy... Ogarnij się!

Wyluzuj, Żabciu, tak mi się skojarzyło ze słowem „dobre”. Ja tam do żab nic nie mam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, KermitZaba napisał:

Yyy a jak się robi kobiece piersi?

On chyba miał na myśli okłady. Z kobiecych piersi albo z Twoich udek.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hahahaha ; D Ale fajny temat ; D Nieźle się ubawiłem. Mnie też wmawiają, że gardzę z kobietami haha ; D Może w końcu im przytaknę ? Zobaczymy co na to drogie Panie ? Słuchaj koleś !!! Jak ktoś Ci już powiedział - tu NIE znajdziesz nikogo, tu siedzą same kobiety co są już stetryczałe no albo po prostu mężatki, ONE Ciebie nie chcą !!! TO rozumiesz ? I jeszcze raz powiem : po co podrywać kobiety (które są taaakie wredne i chcą Cię tylko naciągnąć na kasę) jak można podrywać dziewczyny ? Teraz trudno to ogarnąć, ale wystarczy jedna !!! NO, ja taką mam ; ) Kiedyś stanie się kobietą (czytaj : stanie się wredna) i wtedy albo ona albo ja ją rzucę... EASY ? Aha  -  kto mnie tak obraża ? NO - Asia (19) z Interii, bo zawsze wyjdzie, że ona ciągle dzieci bije, teraz ma do tego rękawiczkę, EHH (z kobietami) Ale temat fajny - serdecznie pozdrawiam (z kobietami) hahahaha, o boże ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Niby normalny napisał:

No kwydaje mi się że nie do jednej pisał, i raczej na prawde mała ilość to wojtek lat 52.

A co 52 latek jest jakiś gorszy ??? (nie rozumiem) Moim zdaniem to nawet lepiej! Renta inwalidzka II-giej grupy i wysokie zarobki będą dodatkowym atutem ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Niby normalny napisał:

Raczej większość facetów nie jest homo i jak zagaduje do dziewczyny to nie chce z chopem.

Ja chce (kaczyński – ich will) świetny kawałek – ostatnio mam taką zajawkę, że piszę z samymi facetami, co udają kobiety ; D hahahaha i tak sobie gadamy (wolę nie mówić o czym) jakby to nie było jasne, że kobiety mają unikalny styl, i tego się nie da podrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Niby normalny napisał:

I co przez to trzeba zamknąć sie na 4 spusty (nie te męskie 😉) i nie ufać nikomu bo to może być jakiś przykładowo Asgard w przebraniu Przema. 

Jezu trochę zaufania bo całe życie tu spędzicie na portalu, nie każdy od razu musi być tu psychopatą, ale rozmowa w tym BARDZO pomaga, z resztą to chyba miłe że ktoś sie tobą interesuje, może lepiej dać szanse a nie od razu dawać do ignora.

Jakbym chciał kogoś poderwać, to z pewnością bym nie próbował w taki sposób, a co za tym idzie, sądzę, że byłbym bardziej skuteczny. Poza tym samo nastawienie na podrywanie wydaje mi się przejawem desperacji, nie można już zagadywać ludzi dla samej przyjemności rozmawiania? Ja tak samo chętnie rozmawiam z mężczyznami, jak i kobietami i nie mam ukrytych intencji.

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Niby normalny napisał:

To był tylko przykład, nie chodzi o to czy byłbyś lepszy czy gorszy. 

Po za tym większość ludzi teraz podrywa na portalach randkowych a nie na żywo.

I moim zdaniem robi błąd. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, irukangi napisał:

Co osoba to pogląd 😁 Pisano już że tu siedzą sami: geje, starzy geje, faceci, faceci podający się za kobiety, kobiety podające się za facetów itd. itp. Teraz ty stwierdzasz że :

Co jeszcze ludzie wymyślą?

No ... ? you completely missing the point !!! a jakie to ma znaczenie ? tu są ludzie... (z kobietami) niezainteresowane nawiązywaniem znajomości poprzez ten portal, bo ten portal NIE jest od tego ; O o boże - czy tylko ja to rozumiem ? zacytuję " tępa czy tępa ? " ODP. " tępa " już lepiej poznać kogoś na ulicy (dziś miałem okazję) albo nawet w pracy (to też nie jest miejsce od tego) ale... (z kobietami)

Niech pomyślę... TERAZ to nikogo nigdzie nie poznasz, bo jest covid-19, i te znajomości mają małe szanse na przetrwanie, to po co zaczynać ? facebook, też się nie nadaje, bo to najpierw trzeba kogoś znać, potem dostajesz fb, polecam

Instagram - tam jest mimo wszystko Okay ; D Albo inaczej... są portale randkowe?

Powinny być przynajmniej ; O Ja tam poznałem kilka osób przez Net, co ja wyciągnąłem do reala, ale myśmy pisali przez maila wtedy, ludzie się szanowali (czyt. odpisywali) i to trwało LATAMI - a ten by chciał od razu - no tak się nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kobiety tak jak mężczyźni są różne ,mają lepsze i gorsze chwile .Najlepiej nie uogólniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, irukangi napisał:

Wyluzuj 😁

To jak tu jest jakaś Pani która mi się podoba (bo np. sensownie pisze) to nie mogę próbować jej "poderwać" bo portal nie jest od tego?

Ktoś założył temat bo kilka osób go zignorowało lub dostał "kosza" i jest rozżalony . A Ty robisz problem bo zamiast przyjąć to na klatę to się rozpisał. Kosza można dostać wszędzie , tak jak i wszędzie można znaleźć kogoś do związku,przyjaźni i seeexu. Ja nie używam insta czy szajs -booka to znaczy że nie mogę próbować zainteresować sobą kogoś bo to nie miejsce?

Czytales to, cos napisal?

Na tym kobiecym portalu kobiety chca miec swoja strefe chroniona a nie byc nagabywane, rozumiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Niby normalny napisał:

NO to są inne działy od tego np. ciąża  🤣

Nie, cala kafeteria to jest kobiece forum.

Edytowano przez AZS56

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Niby normalny napisał:

od lutego do kiedy ? 😀

5 minut temu, irukangi napisał:

Ty zapytaj od którego roku ?😉

Od bieżącego roku. A do kiedy, nie mam pojęcia. Wyjdzie spontanicznie, bo bardziej chodzi mi o „wyjscie do ludzi” niż podryw. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, irukangi napisał:

Tak rozumiem! Wypowiadasz się w imieniu wszystkich kobiet? Pewnie normalna rozmowa też jest traktowana przez Ciebie jako molestowanie. Ty musisz mieć specjalne miejsca w necie czy w realu by być nagabywaną/nagabywanym 🤣 To forum jest w dziale erotycznym nie przesadzaj. Babki mu nie odpisały i tyle. Gość pisał na PW w czym problem?

W temacie i skargach w tym watku, niech sie wiec gosc nie dziwi i nie jeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, irukangi napisał:

Rozumiem że mężczyznom wstęp wzbroniony?

Ci, ktorzy potrafia sie zachowac, jak widzisz sa tolerowani :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie czytales poczatkowych stron watku, byly na ten temat, ze nie jest to portal randkowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z całą pewnością i na Kafeterii i na innych forach da się poznać znajomych czy potencjalnego partnera.  Ale nawet pisanie wiadomości na portalu randkowym z nie uzupełnionego profilu jest trochę faux pas. A na Kafeterii może być odebrane jako przejaw desperacji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, irukangi napisał:

Rozumiem że mężczyznom wstęp wzbroniony?

Tak !!! no jak zrozumiał, bo hit**er o was zapomniał (cytat z rozmowa tele2)

W takim razie, co ja TU robię ? NIE nagabuję kobiet! Może od tego zacznijmy ?

I dlaczego mam wyluzować ? w realu jest : stołówka, bar, pub, klub, kościół...

Może to TY wyluzuj obejrzyj sobie EVANGELION i daj kobietom spokój ?

I nie wspieraj tego GWAŁCICIELA cyfrowego (ten co zaczął temat)

polecam putin : " a szto wy gawarjicie na ABSOLUT TERROR ? "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma dobrych ani złych miejsc, by kogoś poznać, życie pisze różne scenariusze. Ale niech to będzie przypadek, niech będzie w tym luz, a przed propozycją spotkania warto zamienić kilka słów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś się skarży, że na portalach randkowych lipa:)Ciekawe jak by się nazywało męskie forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, irukangi napisał:

Oooooo... Dziwić się nie wolno ? Może jest mało rozgarnięty to się dziwi. Jęczeć też nie wolno? Usta mu zaknebluj. 

A to takie sympatyczne forum nawet P... może wyzywać ludzi od K.... i to jakoś nie przeszkadza administracji a rozżalony gość drażni Ciebie.

Moze, bo jest wada systemu i nieskuteczne banowanie. A na zgloszenia posty sa usuwane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Sofi napisał:

Ktoś się skarży, że na portalach randkowych lipa:)Ciekawe jak by się nazywało męskie forum?

Ja się skarżę. 😈

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Sofi napisał:

Ktoś się skarży, że na portalach randkowych lipa:)Ciekawe jak by się nazywało męskie forum?

Bracia samcy, istnieje ponoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×