Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ---?---

Absurdalne zaufanie

Polecane posty

Gość ---?---

Jak przystało na kafe,kolejny bezsensowny temat.

Jako że nigdy nie zakładałem żadnego, chyba 🤔,na koniec postanowiłem sobie takowy bezsensowny założyć.

A w nim powiem jedno,bo reszta i tak gó...no kogo obchodzić powinna,bo większość ma gdzieś całą resztę i są tylko po to aby,jak ktoś mi znany trafnie to ujął "karmić się złudzeniami".

Trafiłem tu przez przypadek,i zostałem dłużej niż bym chciał,co do ostatniej chwili będzie mi przypominać że to był jeden z większych błędów jakie popełniłem,i choć tak naprawdę niczego tu nie znalazłem prócz serii śmiesznych zdarzeń,to jednak przez ostatni czas myślałem że jednak jest tu coś wartego uwagi. Do dzisiejszego dnia byłem skłonny w coś jednak uwierzyć,ale jedyne co stąd wyniosę ,to kolejna lekcja ,że tu niczego nie ma prócz straty czasu.

Krótko,teraz może wpaść ta ekipa od postów z serii "a co myślałeś" lub "hahaha ,kolejny",mało mnie to interesuje,nikt tu kuźwa mnie nie zna i nigdy nie pozna.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cafe to serial, tasiemiec - ze zmieniającym się aktorami.  Tutaj czas się zabija. Trochę śmiechu, trochę dramy i mamy Cafe ramy 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, ---?--- napisał:

 

Trafiłem tu przez przypadek,i zostałem dłużej niż bym chciał,co do ostatniej chwili będzie mi przypominać że to był jeden z większych błędów jakie popełniłem,i choć tak naprawdę niczego tu nie znalazłem prócz serii śmiesznych zdarzeń,to jednak przez ostatni czas myślałem że jednak jest tu coś wartego uwagi. Do dzisiejszego dnia byłem skłonny w coś jednak uwierzyć,ale jedyne co stąd wyniosę ,to kolejna lekcja ,że tu niczego nie ma prócz straty czasu.

 

 

 

Więc jesteś dwa kroki do przodu. Nawet strata czasu może czegoś nauczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Máighréad
14 minut temu, AlainDelon napisał:

Masz problem z przecinkami.

I nie tylko.

 

1 godzinę temu, ---?--- napisał:

Trafiłem tu przez przypadek,i zostałem dłużej niż bym chciał,co do ostatniej chwili będzie mi przypominać że to był jeden z większych błędów jakie popełniłem, 

 Większość przypadkowo tu trafia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że to forum to nie tylko strata czasu, ale i części życia. Wchodzisz, bo myślisz, że kogoś poznasz, a jednak jest inaczej. Określenie karmić się złudzeniami tutaj pasuje. Czyta się tematy. Gdybym ja poznała kogoś realnie od razu bym stąd uciekała. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Samotna zołza napisał:

Myślę, że to forum to nie tylko strata czasu, ale i części życia. Wchodzisz, bo myślisz, że kogoś poznasz, a jednak jest inaczej. Określenie karmić się złudzeniami tutaj pasuje. Czyta się tematy. Gdybym ja poznała kogoś realnie od razu bym stąd uciekała. 

A jakbys miala pewnosc, ze osoba którą znasz z reala jest tez tutaj i macie nawet lepszy kontakt tu niz w realu? Tez byś uciekła? Bo ja nie uciekam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Samotna zołza napisał:

Zależy kto by to był dla mnie. Jak można mieć lepszy kontakt tutaj, a nie realnie? 

A no można:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Samotna zołza napisał:

A kto to jest dla Ciebie jeżeli można wiedzieć 

Nie można wiedzieć,  wszystko chcielibyście wiedzieć.  A pozniej macie polewkę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×