Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Hej wam . Tak to znowu ja ... przed feriami poznałam chłopaka jest tylko rok starszy ode mnie i ogólnie spoko spotkaliśmy się tylko 4 razy i on po czwartym spotkaniu wyznał mi miłość .. ja nie wiedziałam co mu powiedzieć bo już byłam w nieszczęśliwym związku i nie chciałam żeby znowu mnie to spotkało z jednej strony chciałabym być kochana i znaleźć osobę  która będzie mnie kochać a z drugiej dla mnie to wyznanie było jak grom z jasnego nieba ..... jak mu  powiedzieć że ja nie chce związku bo nie jestem gotowa . I nie chciałabym go zranić chociaż wiem że nie da się tego powiedzieć bez zrobienia przykrości drugiemu człowiekowi . Dlatego proszę was  o pomoc .... Tylko proszę bez głupich odpowiedzi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, julcia2001 napisał:

on po czwartym spotkaniu wyznał mi miłość

6 godzin temu, julcia2001 napisał:

jak mu  powiedzieć że ja nie chce związku

Zapytaj czy był już u psychologa z problemem swojego narcyzmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Nemetiisto napisał:

Zapytaj czy był już u psychologa z problemem swojego narcyzmu.

będę musiała go spytać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2021 o 13:02, julcia2001 napisał:

[...] jak mu  powiedzieć że ja nie chce związku bo nie jestem gotowa [...]

Normalnie i wprost. Najlepiej w ogóle warto było się wstrzymać ze spotkaniami, jeśli nie czujesz się gotowa na głębsze relacje. Z poszanowania dla czasu i uczuć faceta właśnie. Skoro już jednak znalazłaś się w takiej sytuacji i przytłoczyło Cię jego wyznanie, to albo z nim szczerze porozmawiaj, albo zwyczajnie powstrzymuj się przed odpowiedzią i subtelnie zmieniaj temat, kiedy on będzie rozprawiać o uczuciach. Ostatecznie, trudno, by po ledwie 4 spotkaniach się opowiadać i wiązać, nawet się jeszcze dobrze nie poznaliście. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, Nenesh napisał:

Normalnie i wprost. Najlepiej w ogóle warto było się wstrzymać ze spotkaniami, jeśli nie czujesz się gotowa na głębsze relacje. Z poszanowania dla czasu i uczuć faceta właśnie. Skoro już jednak znalazłaś się w takiej sytuacji i przytłoczyło Cię jego wyznanie, to albo z nim szczerze porozmawiaj, albo zwyczajnie powstrzymuj się przed odpowiedzią i subtelnie zmieniaj temat, kiedy on będzie rozprawiać o uczuciach. Ostatecznie, trudno, by po ledwie 4 spotkaniach się opowiadać i wiązać, nawet się jeszcze dobrze nie poznaliście. 

tak wiem ale  ja mu to tłumaczę on nie rozumie nie wiem jak do niego dotrzeć  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2021 o 12:28, Nemetiisto napisał:

Zapytaj czy był już u psychologa z problemem swojego narcyzmu.

No przestan! To dzieciaki. Nie pamietasz jak to bylo?

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, julka.roxi.btslove napisał:

Serio nie znałam nigdy takiego co by tak szybko takie rzeczy mówił moim chłopakom to w ogóle ciężko to przez gardło przechodziło po długim czasie a co dopiero tak szybko!

Jak ma sie nascie lat to przechodzi. Wtedy “lubie cie” wyglada jak “kocham”. Szczegolnie chlopcy ktorzy sa siebie nie pewni szafuja tym uczuciem. 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Lola14 napisał:

Jak ma sie nascie lat to przechodzi. Wtedy “lubie cie” wyglada jak “kocham”. Szczegolnie chlopcy ktorzy sa siebie nie pewni szafuja tym uczuciem. 

Ja mam 20 lat  a nie naście jak ty to napisałaś 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Lola14 napisał:

No przestan! To dzieciaki. Nie pamietasz jak to bylo?

coś ci się pomyliło i mówiesz chyba o sobie anie o mnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×