Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
pola0123456

Czy po 1 minucie spóźnienia mogę dzwonić na policję ?

Polecane posty

Zbawią Cię te dwie godziny? Chcesz mu robić na złość, a on tylko chce więcej czasu z dzieckiem spędzić. Jak myślisz, kto na tym lepiej wyjdzie jak dziecko zrozumie sytuację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby moja matka robiła ojcu jazdy z powodu takiej pierdoły, tym samym utrudniając mi kontakty z ojcem, to w momencie ukończenia 18 roku życia spakowałabym manatki i już by mnie nigdy więcej nie zobaczyła. Wolałabym w noclegowni mieszkać, niż pod jednym dachem z taką jadowitą żmiją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, Ciężka Nutka napisał:

Zbawią Cię te dwie godziny? Chcesz mu robić na złość, a on tylko chce więcej czasu z dzieckiem spędzić. Jak myślisz, kto na tym lepiej wyjdzie jak dziecko zrozumie sytuację?

Ale czy ty nie rozumiesz, ze gdyby nie te moje upomnienia to spóźnienia byłoby dużo większe i trafiałyby się częściej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, wolna_kobieta napisał:

Gdyby moja matka robiła ojcu jazdy z powodu takiej pierdoły, tym samym utrudniając mi kontakty z ojcem, to w momencie ukończenia 18 roku życia spakowałabym manatki i już by mnie nigdy więcej nie zobaczyła. Wolałabym w noclegowni mieszkać, niż pod jednym dachem z taką jadowitą żmiją.

Ja nie utrudniam kontaktów córki z moim byłym. Ja jedynie czego to domagam się, żeby przestrzagał umowy, która jest między nami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, pola0123456 napisał:

Ale czy ty nie rozumiesz, ze gdyby nie te moje upomnienia to spóźnienia byłoby dużo większe i trafiałyby się częściej ?

więc zamiast na 6 umawiajcie się na 8. No...ale to przecież nie chodzi o te spóżnienia, co? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bluegrey
7 godzin temu, pola0123456 napisał:

Ale czy ty nie rozumiesz, ze gdyby nie te moje upomnienia to spóźnienia byłoby dużo większe i trafiałyby się częściej ?

Wiesz, wiele samotnych matek, nawet mających już na tyle duże dziecko, chętnie by doceniło taki dodatkowy czas dla siebie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×