Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Sannabelle

Związki Polek z obcokrajowcami

Polecane posty

Dlaczego Polacy tak bulwersują się, kiedy Polka spotyka się z obcokrajowcem? Czy w innych krajach też jest taka dziwna reakcja? 

Nigdy nie słyszałam, żeby Polka miała problem z tym, że jakiś facet umawia się z dziewczyną z innego kraju. 

 

O co chodzi? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, oinky napisał:

hindusi i czarni smierdza (taka biologia)  ups rasizm ... nie no zart : / co poradzem ze tak se mysle 

Sa i Polacy nie stosujacy sie do zasad higieny i tych mocno czuc. To jest kwestia zachowania czystosci i w pracy nigdy nie spotkalam sie z brudnymi obcokrajowcami.

Czy zwiazki mieszane za granica kogos bulwersuja? Nigdy sie z tym nie spotkalam.

Edytowano przez AZS56

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na zachodzie nic nie jest dziwne. Ani wiek, ani status spoleczny, a juz na pewno nie narodowosc.

Love is love.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Serce

Polacy są zaściankowi, w tym sęk i w tym ambaras.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2021 o 23:38, Sannabelle napisał:

Dlaczego Polacy tak bulwersują się, kiedy Polka spotyka się z obcokrajowcem?

Nie zauważyłem. Może dotyczy to tylko tzw: "prawdziwych Polaków"? Tym bym się nie przejmował. 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bulwersuja się tylko mężczyźni, którzy sami sobą nic nie reprezentują i maja problemy ze znalezieniem kobiety. 

Desperacją by było gdyby Polka mieszkająca x lat za granicą wiązała się z mężczyzną tylko dlatego, że jest Polakiem. Znam wiele kobiet, które są ładne a do tego inteligentne i dobrze wykształcone co mają mężów obcokrajowców. Z takich mieszanek genów wychodzą bardzo ładne dzieci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mieszkam w UK już bardzo długo i zapewniam, że nikt inny, tylko Angielki się najbardziej bulwersują, kiedy Anglik bierze za żonę Polkę albo inną kobietę z zagranicy. Nie zauważyłem, żeby polscy faceci mieli z tym problem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2021 o 23:38, Sannabelle napisał:

Nigdy nie słyszałam, żeby Polka miała problem z tym, że jakiś facet umawia się z dziewczyną z innego kraju. 

Mało widziałaś. Był ostatnio głośny artykuł o Polakach wiążących się z Ukrainkami. I pełno komentarzy, że Polacy to nieudacznicy, którzy boją się polskich niezależnych kobiet.

Ja nie mam problemu z Polkami, które wiążą się z obcokrajowcami. Mam problem jedynie z hipokryzją. Nie ma co ukrywać, że Polki zupełnie inaczej traktują obcokrajowców i Polaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×