Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
OnaOl

Mleko modyfikowane

Polecane posty

Cześć dziewczyny,

Zastanawiam się czy częste zmiany mleka są złe?

Byliśmy na humanie ale humana następne ma gorszy skład więc zmieniłam na nan. Nan źle się przyjął więc zmieniłam na bebiko i było wszystko ok, ale zmieniłam na bebilon bo niby lepsze... też jest wszystko ok, ale zastanawiam się nad powrotem do bebiko bo jest lepiej dostępne, kupię pod nosem.

Co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To co robisz to najlepsza droga do wywolania u dziecka alergii. Wybierz jedno mm i sie go trzymaj. Rozumiem gdy zmienia sie mleko bo ktores dziecku nie sluzy, ale robienie tego bez waznego powodu to glupota. Bebilon jest ponoc lepszy od Bebiko, dostaniesz go tez w wiekszosci aptek. Co wiecej skoro tu piszesz, to znaczy, ze nie masz problemow z internetem, mozesz zamowic i przywioza Ci pod drzwi domu. Pozostan przy jednym mm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co to za osa? Nie przewidziałam, że mi braknie, zawsze robię zapasy i to przez internet, dziś mi nikt nie dostarczy. Tę zmianę rozważam już jakiś czas, a raczej powrót do bebiko bo po tym bebilonie też nie jest idealnie bo kupki są rzadkie, częste i w nocy wybudzają gazy.

Jestem strasznie zawiedziona składem humany 2, gdyby nie to to nie miałabym tego zmartwienia, po bebiko było idealnie jak po humanie ale skusił mnie niby lepszy skład bebilona. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bebilon jest na tyle popularny, że od ręki znajdziesz w jakiejś aptece, drogerii, albo dyskoncie/markecie.

Nie zmieniaj non stop mleka, bo serio dziecko skończy z alergią, tym bardziej, że nie zafundujesz mu stopniowego przejścia na nowe mm, tylko od razu cała porcja nowej mieszanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bebilon faktycznie ma dobry skład i u nas sprawdza się najlepiej, nie ma problemu z żadnymi wzdęciami czy kolkami. Fakt, to popularne mleko, a jeśli mogę coś doradzić, to najlepszą cenę, z tego co kojarzę mają w aptece DOZ. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, OnaOl napisał:

Co myślicie?

Że nawet psu miesza się przez jakiś czas starą karmę z nową, żeby się nie rozesrał. Nie baw się układem pokarmowym dziecka. Zasięgnij opinii pediatry, które mleko jest najlepsze. Warto zainwestować w dobrej jakości mm.

Edytowano przez Electra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×