Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Siwy194537

Bardzo Duża Różnica

Polecane posty

Gość Siwy194537

Jest to dość krepujaca sytuacja ale mam takie pytanie czy jest to normalne że penis w spoczynku jest bardzo ale to bardzo mały gdy w wzwodzie jest normalnych rozmiarów ja mam właśnie taką sytuację mogę więcej napisać w wiadomości prywatnej jak to wygląda z tego względu że naprawdę jest to krepujaca i wstydliwa dla mnie sytuacja 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Siwy194537 napisał:

Jest to dość krepujaca sytuacja ale mam takie pytanie czy jest to normalne że pe-nis w spoczynku jest bardzo ale to bardzo mały gdy w wzwodzie jest normalnych rozmiarów ja mam właśnie taką sytuację mogę więcej napisać w wiadomości prywatnej jak to wygląda z tego względu że naprawdę jest to krepujaca i wstydliwa dla mnie sytuacja 

Tak, jest to normalne i nawet ma swoją specjalną nazwę (grower), oznaczającą członka, który znacząco rośnie podczas erekcji.

Ciesz się, bo jest wygodniejszy niż shower.

healthline.com/health/shower-vs-grower#official-figures

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Szczery facet napisał:

To jest całkiem normalne, wystarczy pójść na nagą plażę, a tam możesz zobaczyć jakie są zróżnicowane wielkości. Podobnie jak wielkość piersi u kobiet.

O kur.. nie wiedziałem, że u kobiet jest podobnie. Całe życie człowiek żyje w niewiedzy🤷🏼‍♂️😲

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, agent of Asgard napisał:

Ddt, może on się krępuje, bo myśli, że ktoś np. na basenie może sądzić, że ma małego.

no tak .... ale fajna partnerka przy boku taki lęk zniweluje

https://2.bp.blogspot.com/-xMmScpUbeWc/W1DMmPBJY5I/AAAAAAAASJE/NMwFhMBIGMsV5ZEjotWvh1ghXfKC0QFiwCLcBGAs/s1600/38581152730_cf3d6514c7_h.jpg

po brzuszku widać, że niedawno chyba rodziła, więc facet spisał się dobrze. Nie ma się co przejmować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, ddt60 napisał:

no tak .... ale fajna partnerka przy boku taki lęk zniweluje

po brzuszku widać, że niedawno chyba rodziła, więc facet spisał się dobrze. Nie ma się co przejmować

Ddt, są mniejsze w zwisie, które rosną. Te, które wklejasz, są normalne. 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, ddt60 napisał:

no tak

Sorry, ale nie musisz podawać na moim przykładzie 🤦🏽‍♂️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, acordeon napisał:

Sorry, ale nie musisz podawać na moim przykładzie 🤦🏽‍♂️

no przecież to chyba nie Twój 😨

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, ddt60 napisał:

no przecież to chyba nie Twój 😨

Podobny jak dwie krople wody. Żądam zadośćuczynienia na poczet forum. Wpłata dobrowolna😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest przeróżnie. Są małe penisy z małym lub dużym przyrostem podczas podniecenia oraz duże penisy z małym lub dużym przyrostem. Świadoma kobieta nie oceni potencjalnego przyrodzenia w stanie spoczynku, bo dobrze wie, ile spoczynek ma wspólnego ze stanem gotowości (chyba, że już w czasie spoczynku jest grubo). 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×