Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Smutna554

Czy mogę szkołę dokończyć zdalnie jeśli nie jestem pełnoletnią a jestem w ciąży?

Polecane posty

Tak jak w temacie, nie skończyłam szkoły, mam 17 lat a jestem w ciąży. Jak urodzę dziecko to nie będzie opcji wrócić do szkoły, słyszałam że będę mogła dokończyć zdalnie, czy to prawda? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bluegrey
1 godzinę temu, Smutna554 napisał:

Tak jak w temacie, nie skończyłam szkoły, mam 17 lat a jestem w ciąży. Jak urodzę dziecko to nie będzie opcji wrócić do szkoły, słyszałam że będę mogła dokończyć zdalnie, czy to prawda? 

Tymczasem tylko tak realizuje się edukacja na poziomie szkoły ponadpodstawowej. Gdyby nastąpił powrót do nauczania stacjonarnego możesz dokończyć szkołę w formie nauczania indywidualnego. Trzeba to odpowiednio załatwić. Nauczyciele przyjdą wówczas uczyć cię w domu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam na wstępie powiem tak że są spore szanse na ukończenie szkoły , wystarczy skorzystać z pomocy pedagoga szkolnego w danej szkole tam gdzie uczęszczasz , jeśli tam byłyby problemy zawsze jest inna opcja a mianowicie możesz zawsze napisać zapytanie z prośbą o informacje do kuratorium oświaty i wychowania organ ten w takiej sytuacji powinien tobie udzielić odpowiedzi na korzyść twoją z uwagi na sytuację w której się znalazłaś, głową do góry z uśmiechem poprostu działaj będzie dobrze 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×