Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Kamila4080

Czy powinnam pomyśleć o zgłoszeniu na policję czy czekać ?

Polecane posty

10 minut temu, duży ogórek napisał:

Prywatni detektywi z licencją trzeba mieć uprawniania aby to wykonywać dowody były wiarygodne dla sądu.

Czyli nie ma detektywów państwowych współpracujących z policją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hebrayska
2 godziny temu, Kamila4080 napisał:

Nie chce panikować ale nie wiem czy czekać czy iść na policję bo zaczęłam się bać.

Zgłoś. To nie jest byle co. Boisz się. Na co chcesz czekać, aż Ci się coś przydarzy przykrego? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hebrayska
14 minut temu, Kamila4080 napisał:

Nie spoko. Poczekam . Jeśli jeszcze raz zachowa się tak to zgłoszę. 

Nie czekaj.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Hebrayska napisał:

Zgłoś. To nie jest byle co. Boisz się. Na co chcesz czekać, aż Ci się coś przydarzy przykrego? 

Ofiara zawsze czeka aż coś się wydarzy. Potem się otrząsa i działa. Bywa, że zbyt późno i różnie jest wtedy. Ale kto ma podjąć decyzję jak nie ona sama? Nikt za nią tego nie zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, duży ogórek napisał:

Pierwsze słyszę  nie ma.  

Nic nie szkodzi. Idę na spacer. Śnieg u mnie pada i jest piękna pogoda.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Zpaznokcilakier napisał:

O czyli było Was więcej!  Ten facet musi mieć w sobie lep! Sprawny! 

Tzn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A moze jego nowa mieszka w poblizu i to byl zbieg okolicznosci, a ty sobie wkrecasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Zpaznokcilakier napisał:

To klasyczny stalker. Okropna sprawa 

W takiej sytuacji trzeba w to wtajemniczyć jak największą ilość osób (tak mi się wydaje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Lolka1975 napisał:

A moze jego nowa mieszka w poblizu i to byl zbieg okolicznosci, a ty sobie wkrecasz...

Z tego co wiem to mieszka w innym mieście . Nie wkręcam sobie bo szedł za mną przez cały sklep za mną i chwycił mnie za kurtkę , ciągle pytała co słychać, czemu z nim nie pogadam . Ja skręcałam czy szłam prosto bo robiłam zakupy a on za mną. 

Nie istotne . Może ma już inną która mieszka tutaj , ale normalny człowiek nie biegnie przez cały sklep za swoją eks jak dobrze widział na początku że nie chce z nim gadać . Za dobrze go znam żeby powiedzieć że to był przypadek. Zobaczył mnie w sklepie i zrobił tak żebyśmy się spotkali . 

Może już tak nie zrobi . Olałam go wtedy . To była z jego winy trudna milosc

Edytowano przez Kamila4080

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Zpaznokcilakier napisał:

To znaczy, że musi mieć w sobie coś, co przyciąga kobiety. 

Tak. Zawsze chwalił się że kobiety mówią mu że ma to coś . Przy mnie się dodatkowo wyrobił . Bardzo uzależnienia od siebie . Nigdy bym go nie zostawiła ale wyzywanie,kontrola, manipulacje wykończyły mnie . Pani psycholog stwierdziła że trafiłam na psychopatę narcyza . Gdy sypał mu się jeden związek to już dawno miał drugi. Ja myślałam że ze mną będzie inaczej . 

Edytowano przez Kamila4080

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Poetka napisał:

Witaj Maro. Czy pragniesz nam coś zakomunikować awatarem?

Witaj : ) pytasz o to czy kafe mam tam gdzie światło nie dochodzi .) Otóż nie, avki są ładne same w sobie i nie niosą żadnego przekazu : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na ten moment nic na niego nie masz, także na policji tylko stracisz czas i nerwy, bo przesłuchanie sporo Ci ich przysporzy. Czekaj na rozwój sytuacji, bo może tylko Ci się wydaje, może to była przypadkowa sytuacja. Obserwuj co się dzieje. Jeśli będzie do Ciebie coś pisał, to nie kasuj wiadomości na wszelki wypadek. Mogą stanowić dowód, gdyby sytuacja się zaogniła. Ale niestety kwestie stalkingu są ciężkie do przepchnięcia w naszym kraju, ciężkie do udowodnienia, a na policji często je bagatelizują. Chyba że będzie Ci pisał groźby, to wtedy masz szansę. Ale jeśli będzie zgrywał romantyka i Pana "daj mi szanse, tak mi zależy", to niestety będzie to marnym dowodem na policji, bagatelizują takie rzeczy na maxa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Dorin92 napisał:

Na ten moment nic na niego nie masz, także na policji tylko stracisz czas i nerwy, bo przesłuchanie sporo Ci ich przysporzy. Czekaj na rozwój sytuacji, bo może tylko Ci się wydaje, może to była przypadkowa sytuacja. Obserwuj co się dzieje. Jeśli będzie do Ciebie coś pisał, to nie kasuj wiadomości na wszelki wypadek. Mogą stanowić dowód, gdyby sytuacja się zaogniła. Ale niestety kwestie stalkingu są ciężkie do przepchnięcia w naszym kraju, ciężkie do udowodnienia, a na policji często je bagatelizują. Chyba że będzie Ci pisał groźby, to wtedy masz szansę. Ale jeśli będzie zgrywał romantyka i Pana "daj mi szanse, tak mi zależy", to niestety będzie to marnym dowodem na policji, bagatelizują takie rzeczy na maxa. 

On nie będzie pisał bo jest zablokowany . A poza tym chyba nie ponizyłby się żeby wracać . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Kamila4080 napisał:

On nie będzie pisał bo jest zablokowany . A poza tym chyba nie ponizyłby się żeby wracać . 

Prawdziwemu stalkerowi to nie przeszkodzi. Można założyć nowe konto na portalu i z niego pisać, podobnie z mailem, telefonem, cokolwiek. Prawdziwego stalkera ciężko spławić, zarówno w sieci, jak i w realu, bo będzie się ciągle kręcił koło Ciebie. Obserwuj. Jeśli dalej będzie działał, to staraj się zbierać dowody i świadków. Bez solidnych konkretów pójście na policję jest stratą czasu niestety. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Kamila4080 napisał:

nie wiem czy czekać czy iść na policję bo zaczęłam się bać.

Jeśli nie masz nagrań lub świadków Policja zrobi całe nic. O ile w ogóle przyjmie złożenie i dyżurny Cię nie spławi? Najlepiej pisać zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa przez ePUAP. Wtedy Cię nie spławią i nawet jeśli nie ma dowodów zajmą się przynajmniej sprawą choć nic nie zrobią aby Ci pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, Dorin92 napisał:

Prawdziwemu stalkerowi to nie przeszkodzi. Można założyć nowe konto na portalu i z niego pisać, podobnie z mailem, telefonem, cokolwiek. Prawdziwego stalkera ciężko spławić, zarówno w sieci, jak i w realu, bo będzie się ciągle kręcił koło Ciebie. Obserwuj. Jeśli dalej będzie działał, to staraj się zbierać dowody i świadków. Bez solidnych konkretów pójście na policję jest stratą czasu niestety. 

Żelazna konsekwencja i ignorowanie. Pełna obojętność. Po pół roku, może roku w końcu da sobie spokój. Trzeba mieć cierpliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×