Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Chciałam się zapytać, co sądzicie o dramie VP kontra Wardęga. Poprzedni wątek chyba szybko poleciał xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale szybko chłopaki zgłaszają wątek :)) tyłek boli ze fani sie z nimi pierwszy raz w zyciu nie zgadzaja

  • Like 8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałam odpisać jednej osobie, że zgadzam się totalnie z tym, że oni myślą, że ta grupa to ich fani, a tak naprawdę ludzie są tam dla plotek i traktują to jak forum plotkarskie. W zasadzie też po to tam dołączyłam - jakoś nigdy nie byłam ich mega fanką. A to, że są niezbyt mili widziałam od dawna - pod jednym z wywiadów z Mandaryną napisali tak obraźliwy komentarz do dziennikarki, że masakra. Potem przez grupę zaczęłam oglądać niektóre filmiki i się do nich przekonywać, ale to co teraz zrobili jest mega słabe. Wypadało, by przeprosić, a nie w żenujący sposób zamiatać sprawę pod dywan i jeszcze dodawać jakieś piosenki. 

  • Like 10
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oo co jak co, ale nie sądziłam, że zaglądają na takie forum. Bo w tym przypadku raczej nie ma opcji, żeby zgłaszał temat jakiś "fan", bo w tej sprawie wyjątkowo wszyscy mają podobne zdanie. Co trzeba przyznać że rzadko się zdarza w czasie ....

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą ludzie są tak wściekli, że na twitterze jednym z popularniejszych tagów jest #vogulepolandisoverparty i wstawiają jakieś chamskie wiadomości, które kiedyś od nich dostali. W tym ktoś wyciągnął jakiegoś screena o pogryzieniu funkcjonariusza xDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, dl-kaw napisał:

warto zobaczyć?

 

Moim zdaniem oddał w 100% chłopaków, ale jest to trochę nudne 😉 tyle, że ktoś dobrze napisał, że owszem trochę nudne i długie, ale podobnie wyglądają ich filmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie ten kryzys wizerunkowy był kompletnie niepotrzebny i sytuacja jest coraz gorsza patrząc na komentarze n tt czy ich facebooku. A teraz kompletnie nie potrafia tego uciszyc, bo ich ego im nie pozwala na przeproszenie widzow xd

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny wpadajcie na forum, tam nikt nic nie kasuje: wanda.   hmcloud.  pl usuńcie tylko spacje 🙂

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, Sylwia76682 napisał:

Ale szybko chłopaki zgłaszają wątek :)) tyłek boli ze fani sie z nimi pierwszy raz w zyciu nie zgadzaja

To nie chłopaki pewnie tylko członkowie ich grupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szambonurek
1 godzinę temu, Evvita124 napisał:

Poleciał poleciał, więc potwórzę: jeszcze mnie nie pogięło, żeby płacić 40zł za dołączenie do ich grupy na fb. 🤦🏻‍♀️

To super, bo oni tam już nie chcą nowych ludzi. Po prostu dodają wspierających na ich wyraźne życzenie. Mam wrażenie, ze oni już nawet tej grupy nie chcą i pewnie by ja usunęli, ale może się wahają ze względu na widzów (poza tym, ja tez uważam, ze połowa ludzi tam to nawet nie są ich widzowie).

Poza tym, tez powtórzę, ze chłopaki trochę zboczyli z kursu i mam nadzieje ze wrócą na dobry tor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na ich grupie dla płot, ale żadnego filmiku na yt od nich nie oglądałam, bo po prostu wkurza mnie w jaki sposób się wypowiadają. 

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Szambonurek napisał:

To super, bo oni tam już nie chcą nowych ludzi. Po prostu dodają wspierających na ich wyraźne życzenie. Mam wrażenie, ze oni już nawet tej grupy nie chcą i pewnie by ja usunęli, ale może się wahają ze względu na widzów (poza tym, ja tez uważam, ze połowa ludzi tam to nawet nie są ich widzowie).

Poza tym, tez powtórzę, ze chłopaki trochę zboczyli z kursu i mam nadzieje ze wrócą na dobry tor.

Wątpię, żeby chcieli usunąć grupę, skoro grupowicze sami podsuwają im tematy i nawet nie muszą robić researchu.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ktoś wytłumaczy, o co chodzi w tej akcji na twitterze? Odjeb..li coś konkretnego, czy po prostu ludzie mają ich dość? Nie jestem w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Filemonm napisał:

ktoś wytłumaczy, o co chodzi w tej akcji na twitterze? Odjeb..li coś konkretnego, czy po prostu ludzie mają ich dość? Nie jestem w temacie

Nagrali film o Wersow, a parę dni później na ten sam temat nagrał Wardęga filmik. W filmach były podobne argumenty, bo były o tej samej sprawie, ale Wardęga też poruszał inne wątki. VP stwierdziło na Twitterze, że W. skopiował ich film i zrobił plagiat. Po czym nagrali filmik, gdzie tłumaczą się ze wszystkiego, ale wydźwięk filmu jest taki, że to oni są wspaniali a inni źli. Wyszli na hipokrytów strasznych i jeszcze nie mówili imienia W. tylko wspominali, że jest youtuberem oskarżonym o molestowanie itp. W. nagrał o nich film, gdzie ich dość merotorycznie wypunktował i jeszcze wyszło, że kiedyś P. w jakimś wywiadzie nazwał Azjatów brzydkimi. I ludzie są wkurzeni o to, że VP są hipokrytami niestety i na ich filmik i odpowiedź na filmik W. (screeny z Pudelka i dodawanie piosenek z YT jakby się nic nie stało). W dodatku w swoim filmiku stwierdzili, że nei czytają komentarzy od ludzi, co wkurzyło fanów xd

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, BombelekBubi napisał:

Nagrali film o Wersow, a parę dni później na ten sam temat nagrał Wardęga filmik. W filmach były podobne argumenty, bo były o tej samej sprawie, ale Wardęga też poruszał inne wątki. VP stwierdziło na Twitterze, że W. skopiował ich film i zrobił plagiat. Po czym nagrali filmik, gdzie tłumaczą się ze wszystkiego, ale wydźwięk filmu jest taki, że to oni są wspaniali a inni źli. Wyszli na hipokrytów strasznych i jeszcze nie mówili imienia W. tylko wspominali, że jest youtuberem oskarżonym o molestowanie itp. W. nagrał o nich film, gdzie ich dość merotorycznie wypunktował i jeszcze wyszło, że kiedyś P. w jakimś wywiadzie nazwał Azjatów brzydkimi. I ludzie są wkurzeni o to, że VP są hipokrytami niestety i na ich filmik i odpowiedź na filmik W. (screeny z Pudelka i dodawanie piosenek z YT jakby się nic nie stało). W dodatku w swoim filmiku stwierdzili, że nei czytają komentarzy od ludzi, co wkurzyło fanów xd

wielowątkowa drama 😄 Dziękuję bardzo za dokładne wyjaśnienie, sama nie umiałam połączyć kropek 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Filemonm napisał:

wielowątkowa drama 😄 Dziękuję bardzo za dokładne wyjaśnienie, sama nie umiałam połączyć kropek 😄 

Proponuje obejrzeć ich filmik, wtedy najbardziej widać wylewającą się hipokryzję xd a potem obejrzeć filmik W.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze było "my sprzedajemy dresy za 150 złotych, a nie jak inni za 200 czy tam 300" xD

  • Haha 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, BombelekBubi napisał:

Proponuje obejrzeć ich filmik, wtedy najbardziej widać wylewającą się hipokryzję xd a potem obejrzeć filmik W.

Dzięki, w takim razie odpalam youtuba i nadrabiam dramę 😄 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, calypso napisał:

Ten przytyk do Sylwka na koniec jest tak obrzydliwy, że naprawdę odechciało mi się ich oglądać. Pokazali swoją prawdziwą twarz

 

No i to odniesienie, że my się malujemy, ale nie jesteśmy kobietami, żeby się nami interesować czy jakoś tak... Masakra. I to jak im się wymsknęło coś o ...kach, że niby to inne kobiety, które prowadzą kanały commentary... xd 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Evvita124 napisał:

Zaglądają i nawet biorą stąd inspiracje. 

O, pewnie, że tak. Ale nawet nie wspomną o tym, Kafe też jest trochę tematem tabu na Hydeparku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Filemonm napisał:

wydali własnie oświadczenie, jest na ich stronie internetowej 

Mozesz tu wrzucic? serwery padly i wejsc nie moge xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może ładnie streścić, co w końcu wynika z tego ich oświadczenia? Nie chce mi się trochę tego czytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednym słowem Chajzerowanie. Jedna dziewczyna ich dobrze podsumowała. Przepraszają ale nie do końca 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, BombelekBubi napisał:

Mozesz tu wrzucic? serwery padly i wejsc nie moge xD

Jeden jest w pdf, a, za to drugi artykuł na SE nie może się tu wkleić, Kafe nie dopuszcza XD

Wystarczy wpisać "Patrych Ch. ugryzł policjanta" w Google.

Na twitterze pewnie też sporo screenów 😄

Czy ktoś wie o co chodzi w dramie Patryka z Tesco czy sklepem podobnym?

Edytowano przez Sttaciata
zmiana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×