Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

aha czyli w ten sposób. Chłopaki, widać trzeba będzie się za miotłę w tej Barcelonie chwycić. I tego wam życzę, bo to co się odjaniepawla już jest megachamstwo. 

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, ejno napisał:

To ja o tym wcześniej pisałam chyba. Z tego co pamiętam:

stał w kolejce do kasy i jacyś ludzie (pijaczki chyba) powiedzieli o nim, że wygląda p.e.dal.sko. Patryk oczekiwał reakcji najpierw od kasjerki, potem od ochroniarza (pewnie rencisty), ale oni nie zareagowali, później od kierownika sklepu (ci z kolejki już poszli w tym czasie). To nie były jakieś przepychanki, tylko ktoś rzucił komentarz. 

 No i potem pisał listy i zgłaszał jakimś organizacjom LGBT, że Carrefour (chyba) jest homofobiczny, pisał też do Złotych Tarasów i jakieś specjalne przeprosiny w końcu były.

Aha, ja uważam, że niefajne jest komentowanie czyjegoś wyglądu! Nie jestem tylko w stanie ogarnąć, jaka powinna być reakcja kasjerki, obawiam się, że gdyby ktoś w kolejce powiedział, że jestem brzydka to szefostwo sklepu/sieci, nie mówiąc o kasjerce, raczej nie byłoby tym zainteresowane.

 Biedronka na moją dosyć istotną skargę nie odpisała od dwóch lat xd 

O matko! Czy on używa swojej orientacji jako karty przetargowej w każdej sytuacji? Ja nie wiem, czego on się spodziewał od sklepu, skoro zrobili to klienci, a nie nikt związany z firmą. Ugryzienie policjanta też tłumaczył tym, że był homofobem. Masakra

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, niewinna czarodziejka napisał:

Dla mnie to słowo nie ma wydźwięku negatywnego. I nie chodzi mi zupełnie o ich orientacje, a ich charakter i roszczeniowość. 

A no to fajnie, to mów i pisz tak dalej. Tak samo przecież zachował się Patryk kiedy mówił, że w Azji są brzydcy ludzie- dla niego to też znaczy coś innego.  Zachowałaś się TAK SAMO żenująco jak on! 

Zarzucacie im coś, co same robicie. Atakujecie grupe TYLKO dlatego, że Was wyrzucono. Jakże prawdziwe jest zdanie, że w innych denerwują nas najbardziej nasze własne wady. 

Edytowano przez sniezynka
  • Like 2
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie wyrzucili z grupy, gdy rozkręcili dramę, że Abstra...e przebierają się w swoich filmach za kobiety i to obraża transwestytów. Drama miała miejsce mniej więcej wtedy, gdy były jakieś przepychanki z marszem LGBT w Białymstoku.

Ja napisałam, że Abstra...e parodiują kobiety, a nie osoby trans i to my, kobiety, mogłybyśmy co najwyżej czuć się urażone. I że od początku ktoś tam się przebierał i to nie ma żadnego związku z poparciem lub nie marszu (bo mniej więcej taka była ich retoryka).

 No i papa grupo 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, niewinna czarodziejka napisał:

Dla mnie to słowo nie ma wydźwięku negatywnego. I nie chodzi mi zupełnie o ich orientacje, a ich charakter i roszczeniowość. 

To taki sam argument “dla mnie nie ma wydzwieku” jakiego użył Patryk mówiąc o Inside joke. A chyba na nim nie chesz się wzorować. Sprawiasz mi przykrosc uzywajac tego slowa i w związku z nasza miłością do Lusi proszę, zebys go nie uzywala, z beza prosze

  • Like 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, dl-kaw napisał:

w którymś Monty Pythonie było idealne podsumowanie akcji tego typu. Sprzeczka całkiem białych facetów 😉 na temat z dupy zakończyła się stwierdzeniem  "nienawidzisz mnie bo jestem czarny"

Haha mi się jeszcze kojarzy dialog z "nie prześladuj mnie" z Żywotu Briana. 

Pamiętam też jeszcze, że w dzień parady RÓWNOŚCI wstawili obrazek z napisem "queer is better" 🙂 ale szybko skasowali, bo komentarze były raczej mało pozytywne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Dark Evil napisał:

To jest żenujące- wypominanie wszystkim homofobii za każde krytyczne słowo(nieważne czego dotyczy). Całe środowisko lgbt tak robi. Nie ma się co dziwić że ludzi to drazni- nie orientacja sama w sobie tylko ta ciągła hipokryzja i roszczeniowość. 

Podobnie jest z rasizmem- teź ludzie tego nadużywają.

Może nie generalizujmy, że całe środowisko LGBT tak robi. 

Ja jestem LGBT, kilku moich znajomych też i żaden z nich nie podchodzi tak do krytyki w swoją stronę. Ja też nie. Uważamy się za normalnych ludzi, którzy potrafią odróżnić zwrócenie uwagi na temat swojego zachowania od obraźliwego najazdu na orientację. Myślę, że wiele jest takich ludzi. 

Orientacja nie świadczy o charakterze.

Z rasizmem tak samo. 

Edytowano przez Sttaciata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Dark Evil napisał:

To jest żenujące- wypominanie wszystkim homofobii za każde krytyczne słowo(nieważne czego dotyczy). Całe środowisko lgbt tak robi. Nie ma się co dziwić że ludzi to drazni- nie orientacja sama w sobie tylko ta ciągła hipokryzja i roszczeniowość. 

Podobnie jest z rasizmem- teź ludzie tego nadużywają.

Z tym się nie zgodzę, po prostu tacy atencjusze są najgłośniejsi i najbardziej ich zauważamy. I niestety robią tym krzywdę całemu środowisku, tj. wszystkim osobom homoseksualnym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, dl-kaw napisał:

Myślę że to ten sam fragment w innym tłumaczeniu!

Aaa, możliwe, potem poszukam, bo dawno nie oglądałam 🙂

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie mistrzem jest tłumaczenie się z braku maseczek. Śmianie się parę dni temu z Baśki Kurdej-Szatan, że sobie pojechała do kraju, w którym nie ma żadnych zakazów i nakazów odnośnie noszenia maseczek, czy zachowywaniu odległości. Uważanie tego za nieodpowiedzialne. 

Ale chodzenie po Barcelonie bez maseczek jest już git, bo przecież nie było żadnych nakazów! I co nam zrobicie? Nie było i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oho, ludzie założyli nową grupę.

Nazywa się Hydepark Hydeparku.

Oficjalnie, VP strzelili sobie w kolano archiwizacją oryginalnej grupy.

Edytowano przez Sttaciata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że to właśnie przez ich orientacje dużo osób nie chciało im niczego zarzucać. Oni podobno lubią wyciągać, że jeśli ktoś ich krytykuje to jest homofobem xD Pogryziony strażnik też mówił homofobiczne komentarze, dlatego Patryczek jest usprawiedliwiony.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie co zrobią po tym jak wspierający się od nich odwrócą, mieszkanie w ES kosztuje, życie również a mam wrażenie że ta sytuacja będzie się za nimi ciągnęła przez jakiś czas. Czyżby powrót do Polski? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peric

Jest grupa i pod wątkiem o usunięciu tamtej grupy jest goręcej niż w Barcelonie 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szambonurek
3 godziny temu, BombelekBubi napisał:

Wątpię, żeby chcieli usunąć grupę, skoro grupowicze sami podsuwają im tematy i nawet nie muszą robić researchu.

I co, usuwają grupę 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szambonurek
21 minut temu, pinkyy napisał:

Dla mnie mistrzem jest tłumaczenie się z braku maseczek. Śmianie się parę dni temu z Baśki Kurdej-Szatan, że sobie pojechała do kraju, w którym nie ma żadnych zakazów i nakazów odnośnie noszenia maseczek, czy zachowywaniu odległości. Uważanie tego za nieodpowiedzialne. 

Ale chodzenie po Barcelonie bez maseczek jest już git, bo przecież nie było żadnych nakazów! I co nam zrobicie? Nie było i tyle.

No ale jednak jest różnica między krajem europejskim, w którym władze faktycznie coś robią, a afrykańskim krajem trzeciego świata, w którym nikt nawet nie pomyśli o zabezpieczeniach. No i oni nie pozowali z tubylczymi dziećmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peric

Zarchwizowali grupę, dużo ludzi myśli o cofnięciu swojego wsparcia na yt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, peric napisał:

Zarchwizowali grupę, dużo ludzi myśli o cofnięciu swojego wsparcia na yt

spadło im ok. 3 tyś subów już z yt

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłam przeciwna nowemu hydeparkowi, ale jak tak pogrywają, to niech mają. Dokłącxajcie do nowej grupy Hydepark Hydeparku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peric
Przed chwilą, rosół napisał:

spadło im ok. 3 tyś subów już z yt

 

Taak, ale mówię o wsparcie za hajs gdzie za 40zl może miesiecznie wspierania był m.in dostęp do grupy Hydeparku 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Szambonurek napisał:

No ale jednak jest różnica między krajem europejskim, w którym władze faktycznie coś robią, a afrykańskim krajem trzeciego świata, w którym nikt nawet nie pomyśli o zabezpieczeniach. No i oni nie pozowali z tubylczymi dziećmi.

Czy ja wiem - ilość populacji chyba wyrównuje to. W Barcelonie jest znacznie więcej osób, szczególnie w sezonie letnim i wakacyjnym. Więc ostatecznie się raczej wyrównuje. To samo podczas imprezy, którą zrobili chyba w lipcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawa trochę przycichnie i wrócą, powiedzą że tyle hejtu sie na nich wylało, że polacy nietolerancyjni, ze życzenia smierci nawet byly  no i nie zapomnijmy o homofobicznych komentarzach  w ich kierunku. Otworzą znowu grupe i ludzie zapomna i dalej będą przelewać kasę.

Wiele razy bylo pisane ze po poście na vogule zaraz się pojawiał na pudelku i że jest jakiś kret.A ja myślę że sam P i A wysylyali pudelkowi za kase  artykuły 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Szambonurek napisał:

No ale jednak jest różnica między krajem europejskim, w którym władze faktycznie coś robią, a afrykańskim krajem trzeciego świata, w którym nikt nawet nie pomyśli o zabezpieczeniach. No i oni nie pozowali z tubylczymi dziećmi.

biorąc pod uwagę jak ogromne spustoszenie siała korona w Hiszpanii oraz ich stosunek do maseczek i ograniczenia życia publicznego to Barcelona była/jest znacznie groźniejsza niż Zanzibar, imo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szambonurek
Przed chwilą, pinkyy napisał:

Czy ja wiem - ilość populacji chyba wyrównuje to. W Barcelonie jest znacznie więcej osób, szczególnie w sezonie letnim i wakacyjnym. Więc ostatecznie się raczej wyrównuje. To samo podczas imprezy, którą zrobili chyba w lipcu.

Wiesz co, ja bym nie poszła na żadna imprezę, ale wydaje mi się, ze skoro to była impreza plenerowa z zachowaniem social distancing to nic się nie stało. Poza tym, nie dziwie się, ze chcieli pożegnać fanów przed wyprowadzka z Polski. Mam mieszane uczucia. Z jednej strony staram się zrozumieć, z drugiej ja sama bym tak nie postąpiła. Aczkolwiek byliśmy we wrześniu w Polsce i wiem ze wiele osób również zdecydowało się podróżować, jednak raczej nie w celu zwiedzania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Szambonurek napisał:

Wiesz co, ja bym nie poszła na żadna imprezę, ale wydaje mi się, ze skoro to była impreza plenerowa z zachowaniem social distancing to nic się nie stało. Poza tym, nie dziwie się, ze chcieli pożegnać fanów przed wyprowadzka z Polski. Mam mieszane uczucia. Z jednej strony staram się zrozumieć, z drugiej ja sama bym tak nie postąpiła. Aczkolwiek byliśmy we wrześniu w Polsce i wiem ze wiele osób również zdecydowało się podróżować, jednak raczej nie w celu zwiedzania.

Możesz przejrzeć nagrania na yoububie. Ludzie byli normalnie ściśnięci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Nati300 napisał:

Sprawa trochę przycichnie i wrócą, powiedzą że tyle hejtu sie na nich wylało, że polacy nietolerancyjni, ze życzenia smierci nawet byly  no i nie zapomnijmy o homofobicznych komentarzach  w ich kierunku. Otworzą znowu grupe i ludzie zapomna i dalej będą przelewać kasę.

Wiele razy bylo pisane ze po poście na vogule zaraz się pojawiał na pudelku i że jest jakiś kret.A ja myślę że sam P i A wysylyali pudelkowi za kase  artykuły 

A ja uważam, że ta nowa grupa może im tylko zaszkodzić. Nie stworzą już nic w ten deseń. Ich siłą była społeczność, którą zbudowali na tej grupie, a na którą teraz się wypięli tyłkiem... Jak upadnie grupa, to upadnie też ich znacznie w internecie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Szambonurek napisał:

Wiesz co, ja bym nie poszła na żadna imprezę, ale wydaje mi się, ze skoro to była impreza plenerowa z zachowaniem social distancing to nic się nie stało. Poza tym, nie dziwie się, ze chcieli pożegnać fanów przed wyprowadzka z Polski. Mam mieszane uczucia. Z jednej strony staram się zrozumieć, z drugiej ja sama bym tak nie postąpiła. Aczkolwiek byliśmy we wrześniu w Polsce i wiem ze wiele osób również zdecydowało się podróżować, jednak raczej nie w celu zwiedzania.

Dla nich nic złego, tylko jakby zrobił to inny youtuber  lub influencer to bylaby drama  na 102,pojawiały by się komentarze że przez takie imprezy umierają ludzie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Sttaciata napisał:

A ja uważam, że ta nowa grupa może im tylko zaszkodzić. Nie stworzą już nic w ten deseń. Ich siłą była społeczność, którą zbudowali na tej grupie, a na którą teraz się wypięli tyłkiem... Jak upadnie grupa, to upadnie też ich znacznie w internecie. 

Jednak sporo osób zostało na tej starej grupie nawet z ciekawosci. Wrócą rzuca jakieś przeprosiny może nawet i że łzami i wszystko wróci do normy. A ludzie zostaną na tej grupie z ciekawosci A później zapomną 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, peric napisał:

Taak, ale mówię o wsparcie za hajs gdzie za 40zl może miesiecznie wspierania był m.in dostęp do grupy Hydeparku 

40 zł miesiecznie a nie jednorazowo?? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×