Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

4 minuty temu, Kiciarozek napisał:

Patryk jest dziennikarzem, pracował chyba nawet w redakcji Pudelka itd. A Madam mówił, że pracował w Moliera 2 więc myślę, że robiliby coś podobnego. Nie bronię ich ale oni nie usiedli w tych swoich fotelach od razu po szkole średniej, wiedli życie z "normalną" pracą przed VP więc nie róbmy z nich jakiś niedorozwojów w tym zakresie 🙂

a ma studia dziennikarskie, bo jak nie , to taki sam z niego dziennikarz jak z Cichopek aktorka. chyba w srodowisku plotkarskich portali jest spalony, bo gadal na to srodowisko troche

a Madam i owszem w Molierze, ale wyobrazasz go sobie teraz praujacego w sklepie w Polsce ? o hiszpanskim moze zapomniec, raz ze nie zna nawet liczebnikow , a dwa bezrobocie w hiszpanii jest wysokie i prace "sklepowe" sa na wage zlota, bez znajomosci nie dasz rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Kiciarozek napisał:

Patryk jest dziennikarzem, pracował chyba nawet w redakcji Pudelka itd. A Madam mówił, że pracował w Moliera 2 więc myślę, że robiliby coś podobnego. Nie bronię ich ale oni nie usiedli w tych swoich fotelach od razu po szkole średniej, wiedli życie z "normalną" pracą przed VP więc nie róbmy z nich jakiś niedorozwojów w tym zakresie 🙂

Ale mnie rozbawiłaś. DziękI :)

Rozmowa w sprawie pracy. Pada pytanie: Gdzie wcześniej pracowaliście?

Patryk: Ja w Pudelku to taki portal plotkarski. Jestem specjalistą od plotek.

Adam: A ja u Moliera. Sprzedawałem badziewie za duży hajs. 

Hahaha 😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Kiciarozek napisał:

Patryk jest dziennikarzem, pracował chyba nawet w redakcji Pudelka

Dziennikarz, bo pisał do Pudelka. Dokąd zmierza ten świat? 😳

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Cudawianki napisał:

Dziennikarz, bo pisał do Pudelka. Dokąd zmierza ten świat? 😳

Sam przedstawiał się w ten sposób i że pracował dla kilku redakcji, w pamięć zapadł mi Pudelek bo potem się z niego śmiał, innych nie pamiętam.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, matkachrzestna napisał:

Ale mnie rozbawiłaś. DziękI 🙂

Rozmowa w sprawie pracy. Pada pytanie: Gdzie wcześniej pracowaliście?

Patryk: Ja w Pudelku to taki portal plotkarski. Jestem specjalistą od plotek.

Adam: A ja u Moliera. Sprzedawałem badziewie za duży hajs. 

Hahaha 😂😂😂

Właśnie ktoś odpowiedział, że skończył studia w Krakowie. Pracował chyba jeszcze w Fakcie. Żadna praca nie hańbi tak sądzę. Strasznie duży jad się tu wylewa. 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać, że chłopaki starają się ratować sytuację. Zmienili swoje przeprosiny na faktyczne "przepraszamy", usunęli film (lub dali na prywatny), który wywołał tyle szumu. Pewnie za niedługo wrzucą jakiś słodko-pie*rdzący film/sprostowanie, że przepraszają, że ich poniosło, że chcą grupę naprawić itd. Ale czasu już nie cofną. Może wciąż ktoś będzie ich oglądał, ale nie będą to te same wielkie cyfry co wcześniej. Grupa wg mnie nie ma już szans na powodzenie, została stworzona nowa, ponad 20 tysięcy, Wardęga ma mocny kaliber w ich stronę skierowany. 

Ich przeprosiny są wymuszone od ich widzów i podyktowane odcięciem kranika z pieniędzmi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, weronikaaaa napisał:

Widzę brak argumentów jak u klaunów z vp xD 

Dobra, ludzie, stop, kafe to kafe, ale to wątek odnośnie jakiegoś tematu. Nie zaśmiecajcie go, idźcie się pokłócić na priv czy coś. Bo staniecie się Wyspą i Norą tego wątku, a nikt tego nie chce XD

  • Like 3
  • Thanks 3
  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytam "edytowali przeprosiny" - spodziewam sie, ze odniesli sie do swoich wczesniejszych slow itd.

co widze:

elaborat zmienil sie w jedno slowo - "przepraszamy" xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Visnia napisał:

Widzieliście stories SW na ig? Chyba już się lekko wkurzył, że VP sobie tak pogrywają i usuwają film, w którym go oczerniają nie wymieniając jak tchórze nazwiska. Dobrze że ogarnął te hashtagi. Coś mi się wydaje, że jutrzejszym filmem ich zmiażdży. 

Ja już się nie mogę doczekać xD 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Visnia napisał:

Widzieliście stories SW na ig? Chyba już się lekko wkurzył, że VP sobie tak pogrywają i usuwają film, w którym go oczerniają nie wymieniając jak tchórze nazwiska. Dobrze że ogarnął te hashtagi. Coś mi się wydaje, że jutrzejszym filmem ich zmiażdży. 

Też tak czuję. Nie dziwię mu się wcale. 

Zapewne teraz przed publikacją drugiego jego filmu będą chcieli ocieplić wizerunek, żeby znowu kreować się na ofiary. W końcu przeprosili, a zły Wardęga ich znowu atakuje... 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W ogóle argument psychofanów VP, jakoby Wardęga nie powinien ich krytykować, bo sam ma nieciekawą przeszłość, jest głupotą totalną... Ich przeciwnikiem mógłby być nawet przestępca i to nie odbiera mu prawa do udowodnienia jakimi są hipokrytami.

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Sttaciata napisał:

Też tak czuję. Nie dziwię mu się wcale. 

Zapewne teraz przed publikacją drugiego jego filmu będą chcieli ocieplić wizerunek, żeby znowu kreować się na ofiary. W końcu przeprosili, a zły Wardęga ich znowu atakuje... 

Tak zapewne będzie. Skoro już edytowali oświadczenie na "przepraszamy" 🙄 ciekawe czy znikną teraz z sm, pewnie się zastanawiają jak to dalej rozegrać. Ja sama jestem bardzo ciekawa jak to się skończy. Bo prawdę mówiąc ciężko im będzie to teraz odkręcić 🤷‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Sylwia76682 napisał:

W ogóle argument psychofanów VP, jakoby Wardęga nie powinien ich krytykować, bo sam ma nieciekawą przeszłość, jest głupotą totalną... Ich przeciwnikiem mógłby być nawet przestępca i to nie odbiera mu prawa do udowodnienia jakimi są hipokrytami.

Tak, dokładnie! Nie jest kryształowy, ale jego przeszłość nie ma wpływu na zarzuty stawiane chłopakom z VP. Raz, że to oni wywołali całą dramę, więc ma prawo im odpowiedzieć a dwa, że jego argumenty są całkiem trafne i mówi to, co fanom nie było wolno powiedzieć, bo byliby usunięci z grupy. Więc totalnie nie rozumiem tego wyciągania brudów Wardęgi wtedy na story zamiast normalnie wytłumaczyć się z zarzutów.. nagrywał nieodpowiednie filmy więc co, teraz VP jest już usprawiedliwione? Wszystko ok, bo Wardęga jest gorszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To co oni robią to jakiś cyrk. I oni śmią nazywać kogoś wątpliwej moralności youtuberem XDD 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Sttaciata napisał:

Widać, że chłopaki starają się ratować sytuację. Zmienili swoje przeprosiny na faktyczne "przepraszamy", usunęli film (lub dali na prywatny), który wywołał tyle szumu. Pewnie za niedługo wrzucą jakiś słodko-pie*rdzący film/sprostowanie, że przepraszają, że ich poniosło, że chcą grupę naprawić itd. Ale czasu już nie cofną. Może wciąż ktoś będzie ich oglądał, ale nie będą to te same wielkie cyfry co wcześniej. Grupa wg mnie nie ma już szans na powodzenie, została stworzona nowa, ponad 20 tysięcy, Wardęga ma mocny kaliber w ich stronę skierowany. 

Ich przeprosiny są wymuszone od ich widzów i podyktowane odcięciem kranika z pieniędzmi. 

Według mnie to nadal strzał w kolani. Wydaje mi się, że nadal nie rozumieją, dlaczego ludzie są na nich wkurzeni. Dwa zapewne teraz po edycji mało kto zobaczy "Przepraszam". Dziwne, że wcześniej tak się wysilali i nagrali najpierw film, a potem napisali ścianę tekstu. Teraz napisali jedno słowo - wygląda to tak, jakby się miotali i sami nie wiedzieli, co zrobili. Mało kto zobaczy edycję tekstu i nadal ludzie nie będą wiedzieć, że oni "przepraszają", bo nie każdy odświeża stronę kilka razy dzień po publikacji. Dwa to nagle usuwają filmik i oświadczenie, a sami śmieją się z ludzi, co tak robią. Przecież na pewno dobrze wiedzą, że nic w internecie nie ginie. Trzy to już zarhiwizowali grupę, a obecnie na nowej jest ponad 20 tys. osob, a licznik cały czas idzie w górę. Wapię, że ta 1/3 grupy do nich wróci po takiej kompromitacji.  Według mnie oni totalnie nie wiedzą, jak ugasić ten kryzys wizerunkowy. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co jest? Pod usuniętym filmem najwięksi fani ich krytykowali. Teraz wlazły przeprosiny ("przepraszam") i nowa prasóweczka i same pochwały w komentarzach, że się podnieśli, że super. Czemu tak? "Przepraszam" bez kontekstu wystarczyło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie piszą, że takie przeprosiny są wystarczające. Leję 😂

I że ludzie bezczelni, bo założyli drugą grupę. Ich psychofani mają coś chyba z garem nie tak.

Edytowano przez Laczisony 3.0
  • Like 2
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Laczisony 3.0 napisał:

Ludzie piszą, że takie przeprosiny są wystarczające. Leję 😂

I że ludzie bezczelni, bo założyli drugą grupę. Ich psychofani mają coś chyba z garem nie tak.

Też mi się wydaje to dziwne, to znaczy dziwni są Ci ludzie. Ja nie byłam jakoś bardzo zbulwersowana całą sytuacją ale nadal uważam tak samo- słabe to było. Nigdy jednak nie zarzekałam się, że chłopaków przestaje oglądać- dlaczego? Bo okazało się, że mają wady? Tak samo jak KAŻDY kuźwa człowiek? Wiem teraz, że nie potrafią przyznać się do błędu.. i żyjemy dalej. W końcu nie zabili nikogo to dlaczego mam sobie prasóweczki wieczorem nie włączyć? 😛 

Ale co do grupy- no kurde- nie chcieli to nie- ludzie poszli sobie na inną. Mieli prawo. Sama tak zrobiłam. Więc zarzutów nie czaje zupełnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, nowiecieco? napisał:

Co jest? Pod usuniętym filmem najwięksi fani ich krytykowali. Teraz wlazły przeprosiny ("przepraszam") i nowa prasóweczka i same pochwały w komentarzach, że się podnieśli, że super. Czemu tak? "Przepraszam" bez kontekstu wystarczyło?

może to komentarze wspierających, którzy już wczoraj dostali prasówkę? spora część z nich uważa, że VP nie mają za co przepraszać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Evvita124 napisał:

Bo to poziom wicka, tego nie ogarniesz. 

podobnie jak plucie jadem niektórych tutaj, prawda? Jakby co najmniej kogoś zabili! "Jak oni śmieli określać zasady na własnej grupie" "Jak śmieli mnie wyrzucać" "Jak śmieli mieć wady" No skandal!!!!! 

Ludzie, wrzućcie na luz- serio. DRAMA o n i c !! 

  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, sniezynka napisał:

podobnie jak plucie jadem niektórych tutaj, prawda? Jakby co najmniej kogoś zabili! "Jak oni śmieli określać zasady na własnej grupie" "Jak śmieli mnie wyrzucać" "Jak śmieli mieć wady" No skandal!!!!! 

Ludzie, wrzućcie na luz- serio. DRAMA o n i c !! 

Kto tu pluł jadem niby? Śledziłam ten wątek dośc dokładnie i dyskusja była merytoryczna. I mówienie, że nic się nie stało to jednak mocne niedomówienie.

  • Like 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Laczisony 3.0 napisał:

Kto tu pluł jadem niby? Śledziłam ten wątek dośc dokładnie i dyskusja była merytoryczna. I mówienie, że nic się nie stało to jednak mocne niedomówienie.

NIC to może nie. Ale ludzie- popatrzmy na to w jakiejś skali. 

Określenie ich "pedałkami" nie jest pluciem jadem? 

Już to dawno zauważyłam- im ktoś był bliżej jutubera tym później częściej i ostrzej się o nim wypowiada. A może lepiej zachować jednak dystans do tych naszych "gwiazdeczek" youtuba? Nie widzieć w nich wcielonego zła ani też nie całować po stópkach? A ile tutaj było wpisów ludzi, że "kiedyś byli fanami" " wyrzucili ich z grupy". Takie odrzucone uczucia? Podobne sprawy wychodzą w innych wątkach- laski jadą po Andziaks często w wulgarny sposób a później przyznają, że kupują od niej świeczki!! xD - tyle mogę powiedzieć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, sniezynka napisał:

NIC to może nie. Ale ludzie- popatrzmy na to w jakiejś skali. 

Określenie ich "pedałkami" nie jest pluciem jadem? 

Już to dawno zauważyłam- im ktoś był bliżej jutubera tym później częściej i ostrzej się o nim wypowiada. A może lepiej zachować jednak dystans do tych naszych "gwiazdeczek" youtuba? Nie widzieć w nich wcielonego zła ani też nie całować po stópkach? A ile tutaj było wpisów ludzi, że "kiedyś byli fanami" " wyrzucili ich z grupy". Takie odrzucone uczucia? Podobne sprawy wychodzą w innych wątkach- laski jadą po Andziaks często w wulgarny sposób a później przyznają, że kupują od niej świeczki!! xD - tyle mogę powiedzieć. 

A okej, to było słabe rzeczywiście. Ale poza tym było tu spoko 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kasują komentarze pod nową prasówką na ytb, nie ma nigdzie oficjalnie zamieszczonych przeprosin poza "przepraszamy" na ich stronie,nie przeprosili Sylwka za obrzydliwe pomówienia, nie przeprosili swoich widzów za traktowanie ich jak powietrze, jak chociaży ten tekst, że nie czytają komentarzy i nie obchodzi ich zdanie ludzi. Brak ustosunkowania się do stawianych im zarzutów hipokryzji, wyrzucanie z grupy za odmiennie zdanie aż w końcu zdjęcie jej przez focha, że ludzie nie chcą go tam bronić.

Tyłki się palą, że hajs i pseudo autorytet się skończy i tyle.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Laczisony 3.0 napisał:

A okej, to było słabe rzeczywiście. Ale poza tym było tu spoko 🙂

Nie pamiętam, możliwe. Zapamiętałam to bo jest tak bardzo złe i obrzydliwe 😕 nawet jak na tutejsze standardy 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Dark Evil napisał:

No cóż. Podobno z największego fana robi się anty-fan. 
To forum jest pełne zawiedzionych fanek różnych jutuberek. Zawiodły się na idolce i teraz jej nienawidzą.

Na fb jest taka grupa „Antyfani Mamy Ginekolog”- te osoby tez z poczatku czytaly bloga MG, wspieraly ja, kupowaly pieerdoly z jej sklepu
 

Podobno? Na pewno 😉 Sama mam taką jedną, gdzie ze wszystkich sił staram się po niej nie "jechać", ale denerwuje mnie już u niej wszystko. Zawiodła mnie. Życie 😉 

Wardęga to zupełnie nie moja bajka. Natomiast chłopaków z VP oglądam dalej, póki co jest więcej rzeczy, które mi się w nich podobają niż tych, które uwazam za ich wady. Więc nie dziwie się, że komentarze pod filmami są i takie i takie. A że kasują negatywne? Też mnie to jakoś nie dziwi.... Z resztą pojawiło się tyle zwyczajnie obelżywych, że uważam, że nawet powinni je kasować. Kanał na YT świadczy o jego twórcy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Evvita124 napisał:

I jaka prasóweczka słodziutka, aż ósemeczki bolą. 😆

Powinni jeszcze usunąć swój opis na yt, bo w tym momencie to sami schowali się do przysłowiowej łazienki przed dramą.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×