Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

To z Kaszubskim jest mega grube, zamiast przejrzeć oszusta to go wypromowali za jakieś zabiegi w klinice dla siebie i narazili tym samym innych na utratę pieniędzy i zdrowia, a reszta dziennikarzy lykala te informacje jak pelikany. Obrzydliwe i pokazuje, ze jak masz kasę to możesz się wkupic w łaski VP, a jak nie masz to będą cię gonić. 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patryk się odniósł do filmiku Wardęgi na twitterze. Oczywiście, 'oni sa ofiarami', 'wyciągane są rzeczy sprzed lat', nagonka, hejt, pomyje wylawane na nich itp. 

Ech. Ale jak oni takie rzeczy wyciągali, to było ok? o_0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

K..wa, a wystarczyło napisać lub nagrać przeprosiny bez chajzerowania i sprawa byłaby zakończona. Ja np. nadal ich lubię i nie chcę żadnego over party, ale ich gwiazdorzenie to już jest too much. Polecam psychoterapię, serio można się wyleczyć z syndromu ofiary  i bycia toksyczną, wiecznie niezadowoloną jednostką.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szambonurek
3 minuty temu, dl-kaw napisał:

o losie, zamiast to zgrabnie przeciąć to brną w to dalej, echh

Jestem rozczarowana tym, jak chłopaki się zachowują. Od przeprowadzki do Hiszpanii ich poziom znacznie spadł. Wydawało mi się, ze są bardziej biegli w budowaniu wizerunku, okazuje się ze niestety nie. Film „vogule to hipokryci” był zbędny, Madam jest bardzo wyniosłą osobą, co widać coraz bardziej. Chyba FEJM im trochę uderzył do głowy. Szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, dl-kaw napisał:

o losie, zamiast to zgrabnie przeciąć to brną w to dalej, echh

w sumie 'wyjaśnienia' Patryka to nic przy tym, co napisał Adam na fb. 

Kurde, sami to na siebie ściągnęli. Przeprosiliby bez chajzerowania, na chwilę zniknęli z sm, i nie byłoby sprawy. Zachowali się najgorzej, jak można o_O. 

  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam elaborat Madama na fb. K...wa serio? Wyliczanka kto z szołbizu jest gorszy od nich? Jeszcze TAKIEJ długości? To ja już wolę książkę poczytać. Przestań typie grać ofiarę, napisz przepraszam i po sprawie. Histeria, brak argumentów, pochopne usuwanie grupy z 60k fanów, dość tego, basta. Pogrążysz się chłopie coraz bardziej. Serio calm down Beyonce.

  • Like 6
  • Thanks 3
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Madam napisał, że będzie nagrywał co chce a jak masz z tym problem, to on ma to w pi ździe. XD

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja się dziwię że dopiero Wardega   miał odwagę nagrać o nich film 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, branklast napisał:

Madam napisał, że będzie nagrywał co chce a jak masz z tym problem, to on ma to w pi ździe. XD

PIZ DZIE ???!!!!! jakim prawem obraza i nazywa w taki sposob kobieca anatomie, o ile mi wiadomo jej nie posiada.

Obrzydliwy facet obrazajacy kobiety

  • Like 7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Paździochowa napisał:

Polecam elaborat Madama na fb. K...wa serio? Wyliczanka kto z szołbizu jest gorszy od nich? Jeszcze TAKIEJ długości? To ja już wolę książkę poczytać. Przestań typie grać ofiarę, napisz przepraszam i po sprawie. Histeria, brak argumentów, pochopne usuwanie grupy z 60k fanów, dość tego, basta. Pogrążysz się chłopie coraz bardziej. Serio calm down Beyonce.

oraz wielki ból tyłka, że ludzie śmieli założyć nową grupę xD 

to jakaś parodia jest 0_o

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powinni odetchnąć kilka dni i napisać po tym czasie coś sensownego. A nie przygotowywać się do następnych prasóweczek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja naiwna myślałam, że pozowanie na "drama queen" to jest literalnie- pozowanie. No chyba nie jest 😕 

Mi kontent VP odpowiadał, bo ja zawsze uważałam, że to całe marudzenie to beka. Kurde, nie mówcie mi że jest inaczej i oni faktycznie np ryske na stoliku traktują w kategoriach- dramat życia! Nieee.. nie wierze. Jeszcze? W każdym razie ja na tych ich podcastach rycze ze śmiechu 😄 Do tej pory wydawało mi się, że z nimi a nie z nich! 

Ale "fani" Wardęgi też dają popis swojego zaślepienia. W całym materiale najgorsze jest to, że wypromowali jakąś tam gwiazdeczke za "prezenciki". Skoro uważają się za takich sprawiedliwych- to TA sprawa jest najgorsza. A co możemy poczytać w najeździe fanów Wardęgi? Obelgi za wygląd i pocisk na pogryzienie policjanta/strażnika. Kużwa! Poziom dna coraz bardziej... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki dziś wbili sobie gwóźdź do trumny. Już tego nie uratują. Nawet na nowej grupie ich wcześniejsi obrońcy krytykują mocno te "przeprosiny". Powodzenia w utrzymaniu się w Barcelonie! 

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, sniezynka napisał:

A ja naiwna myślałam, że pozowanie na "drama queen" to jest literalnie- pozowanie. No chyba nie jest 😕 

Mi kontent VP odpowiadał, bo ja zawsze uważałam, że to całe marudzenie to beka. Kurde, nie mówcie mi że jest inaczej i oni faktycznie np ryske na stoliku traktują w kategoriach- dramat życia! Nieee.. nie wierze. Jeszcze? W każdym razie ja na tych ich podcastach rycze ze śmiechu 😄 Do tej pory wydawało mi się, że z nimi a nie z nich! 

Ale "fani" Wardęgi też dają popis swojego zaślepienia. W całym materiale najgorsze jest to, że wypromowali jakąś tam gwiazdeczke za "prezenciki". Skoro uważają się za takich sprawiedliwych- to TA sprawa jest najgorsza. A co możemy poczytać w najeździe fanów Wardęgi? Obelgi za wygląd i pocisk na pogryzienie policjanta/strażnika. Kużwa! Poziom dna coraz bardziej... 

W każdej grupie znajdzie się zaślepiona patologia, która będzie wyzywać drugą stronę. Trzeba do tego podejść obiektywnie i już. Wardęga właściwie tylko się bronił, bo obrzydliwe zarzuty chłopaków nie były podyktowane emocjami. Oni o nim tak mówili już kilka miesięcy wstecz. Pamiętam jak na Hydeparku pisali, że zakaz tu poruszania tematu tego zboczeńca... Więc trafili na przeciwnika, który zmiótł ich z planszy, bo nie dał sobie zrobić najazdu jak inne gwiazdy, które w commentary nie siedzą. Ich wypowiedzi z dzisiaj, po filmie Sylwka, same świadczą za siebie. 

Sylwek ma swoje za uszami, przyznał się do wszystkiego, co jego winą było i wziął to na klatę bez żadnego usprawiedliwiania swojego zachowania. On dobrze wie jak działa ytb i porusza się zgodnie z prawem i jego granicami. Chłopaki po prostu odpłynęli daleko, daleko. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że oni nie mieli litości wypominać najmniejszych potknięć innym osobom, a teraz sami robią z siebie ofiary i znowu chcą się zasłaniać prześladowaniem i orientacją. To bardzo toksyczne podejście.

Jak ktoś to dobrze napisał: z teorii mają 6, ale z praktyki 1.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, dl-kaw napisał:

Straszna grafomania, nie mam sił przebrnąć przez tą odezwę do końca blehh

Czyli że co jak  Rocenek, Mercides i Dada miały swoje dramy i dalej funkcjonują to teraz oni mają prawo do swoich 5 minut? Acha i bardzo współczuję że musieli dla oszczędnoci się gnieździć w brzydkim mieszkaniu, to też nasza wina? 😄 Co za dzieciuch, jak to teraz wychodzi!

Na nowej grupce ktoś dotarł do ich sprawozdania finansowego za ubiegły rok i przybyło im 800 tysięcy, także ich lamenty o tym, jak to mało pieniążków mają w porównaniu z innymi influ, były trochę przesadzone 😉 No chyba, że bolało ich, że to wciąż za mało, żeby kupować sobie drogie torebki tak jak niedościgniona Andziaks... 

Co do nowego filmu Wardęgi, to mam mieszane odczucia. Tak jak już wcześniej pisałam, cała trójka święta nie jest. Wyciągnął aferę z pogryzieniem policjanta, ale Patryk już się do tego publicznie przyznał. Fakt, czyn godny potępienia. Wyciągnął brudy z Kaszubskim, ale nie wiem na ile ten człowiek jest wiarygodny, biorąc pod uwagę, że w 2015 groził Patrykowi i pisał jakieś ohydne teksty, które można sobie poczytać. Ewidentnie Piotr jest stronniczym świadkiem i nienawidzi Patryka. Co do tego całego boobsmena i innych obleśnych „projektów”, fajnie, że Sylwester potrafi głośno przeprosić i przyznać się do błędu, naprawdę to szanuję. Ale w czerwcu ubiegłego roku jedna z dziewczyn, którą zmacał zgłosiła się do organizacji Dziewuchy Dziewuchom i opisała to zdarzenie jak molestowanie, więc nie byłabym taka pewna, że Sylwek jest w tej kwestii taki krystaliczny, jak mówi. 
 

Madam powinien zrobić sobie przerwę od SM, bo pogrąża się coraz bardziej, a przy tym ciągnie na dno też Patryka. Mam wrażenie, że to on jest w tym duecie tą bardziej destrukcyjną i toksyczną jednostką...

 

Edytowano przez janki_kendl
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, branklast napisał:

Madam napisał, że będzie nagrywał co chce a jak masz z tym problem, to on ma to w pi ździe. XD

Klasa 🤮👌🏻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Paździochowa napisał:

Klasa 🤮👌🏻

No ten tekst Madama to już trąci Zbigniewem Stonogą xD Chłop ma dojrzałość emocjonalną czternastolatki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, janki_kendl napisał:

Na nowej grupce ktoś dotarł do ich sprawozdania finansowego za ubiegły rok i przybyło im 800 tysięcy, także ich lamenty o tym, jak to mało pieniążków mają w porównaniu z innymi influ, były trochę przesadzone 😉 No chyba, że bolało ich, że to wciąż za mało, żeby kupować sobie drogie torebki tak jak niedościgniona Andziaks... 

Co do nowego filmu Wardęgi, to mam mieszane odczucia. Tak jak już wcześniej pisałam, cała trójka święta nie jest. Wyciągnął aferę z pogryzieniem policjanta, ale Patryk już się do tego publicznie przyznał. Fakt, czyn godny potępienia. Wyciągnął brudy z Kaszubskim, ale nie wiem na ile ten człowiek jest wiarygodny, biorąc pod uwagę, że w 2015 groził Patrykowi i pisał jakieś ohydne teksty, które można sobie poczytać. Ewidentnie Piotr jest stronniczym świadkiem i nienawidzi Patryka. Co do tego całego boobsmena i innych obleśnych „projektów”, fajnie, że Sylwester potrafi głośno przeprosić i przyznać się do błędu, naprawdę to szanuję. Ale w czerwcu ubiegłego roku jedna z dziewczyn, którą zmacał zgłosiła się do organizacji Dziewuchy Dziewuchom i opisała to zdarzenie jak molestowanie, więc nie byłabym taka pewna, że Sylwek jest w tej kwestii taki krystaliczny, jak mówi. 
 

Madam powinien zrobić sobie przerwę od SM, bo pogrąża się coraz bardziej, a przy tym ciągnie na dno też Patryka. Mam wrażenie, że to on jest w tym duecie tą bardziej destrukcyjną i toksyczną jednostką...

 

Większość influ zarabia znacznie więcej niż 800 tysięcy rocznie, więc jeśli JEŚLI porównują się z nimi no to.. faktycznie może nie być efektu wow 😉 

A co do Adama- na pewno zdecydowanie bardziej dominuje w tej relacji- jak jest prywatnie nie wiem- ale w pracy widać, że bardzo często Patryk jest przez niego dosłownie zagłuszany. Jeśli się obejrzy jakieś wywiady z samym Patrykiem widać, że on też ma dużo ciekawych rzeczy do powiedzenia. A na ich kanale Adam bryluje. Teraz- skoro opublikował to oświadczenie jako on- to też pewnie nie zgadzają się co do jej treści. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, janki_kendl napisał:

Na nowej grupce ktoś dotarł do ich sprawozdania finansowego za ubiegły rok i przybyło im 800 tysięcy, także ich lamenty o tym, jak to mało pieniążków mają w porównaniu z innymi influ, były trochę przesadzone 😉 No chyba, że bolało ich, że to wciąż za mało, żeby kupować sobie drogie torebki tak jak niedościgniona Andziaks... 

Co do nowego filmu Wardęgi, to mam mieszane odczucia. Tak jak już wcześniej pisałam, cała trójka święta nie jest. Wyciągnął aferę z pogryzieniem policjanta, ale Patryk już się do tego publicznie przyznał. Fakt, czyn godny potępienia. Wyciągnął brudy z Kaszubskim, ale nie wiem na ile ten człowiek jest wiarygodny, biorąc pod uwagę, że w 2015 groził Patrykowi i pisał jakieś ohydne teksty, które można sobie poczytać. Ewidentnie Piotr jest stronniczym świadkiem i nienawidzi Patryka. Co do tego całego boobsmena i innych obleśnych „projektów”, fajnie, że Sylwester potrafi głośno przeprosić i przyznać się do błędu, naprawdę to szanuję. Ale w czerwcu ubiegłego roku jedna z dziewczyn, którą zmacał zgłosiła się do organizacji Dziewuchy Dziewuchom i opisała to zdarzenie jak molestowanie, więc nie byłabym taka pewna, że Sylwek jest w tej kwestii taki krystaliczny, jak mówi. 
 

Madam powinien zrobić sobie przerwę od SM, bo pogrąża się coraz bardziej, a przy tym ciągnie na dno też Patryka. Mam wrażenie, że to on jest w tym duecie tą bardziej destrukcyjną i toksyczną jednostką...

 

Ja tu tylko nadmienię, żę sprawa z pogryzieniem została wyciągnięta w odwecie za zarzuty VP za to, że nie Sylwek nie stosował się do zaleceń policji/strażników miejskich jak nagrywał pranki. Czyli wytknął im tym hipokryzję. A odnośnie Piotra K. to artykuły i ten barter miał być w 2012 roku, tak samo jak konkurs na Hydeparku z produktami/zabiegami Piotra do wygrania, a screeny od Patryka są z 2015 roku, także przez ten czas mogło się trochę zmienić. 

Odnośnie tego molestowania to można właśnie dyskutować, ale oni go o to oskarżyli, a wyrok żaden nie zapadł, więc jest to zniesławienie. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

też zabawne jest, że Adamowi nie podoba się, że ludzie założyli grupkę o podobnej nazwie do ich grupy xD hello, dział 'hydepark' od zawsze występował na wszelkiej maści forach xD 

ale to, że tak traktują swoich fanów jest serio kiepskie. wiele ludzie naprawde czuło się z nimi związanych/podziwiało ich i wspierało, a tak im się odpłacają. emocje emocjami, rozumiem, że może być im odnaleźć się w tej sytuacji, ale niech nie defekują w gniazdo własnych fanów. ludzie na grupie są średnio zadowoleni z takiego podejścia chłopaków, szczególnie po oświadczeniu Madam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, sniezynka napisał:

Większość influ zarabia znacznie więcej niż 800 tysięcy rocznie, więc jeśli JEŚLI porównują się z nimi no to.. faktycznie może nie być efektu wow 😉 

Dobra, jak porównujesz się do graczy takich jak Andziaks, to może ta kwota nie wydaje się wielka, ale biorąc pod uwagę, że kręcili vlogi albo prasówki, które w dużej mierze były autorstwa członków grupy, prowadzili sklepik i puszczali muzykę na imprezach, to 800 tysięcy to niezła stawka. Nie mieli takich oczywistych współprac jak te wszystkie Wersalki i inne, wiec wiadomo, że nie kosili takiej kasy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, rsong napisał:

też zabawne jest, że Adamowi nie podoba się, że ludzie założyli grupkę o podobnej nazwie do ich grupy xD hello, dział 'hydepark' od zawsze występował na wszelkiej maści forach xD 

ale to, że tak traktują swoich fanów jest serio kiepskie. wiele ludzie naprawde czuło się z nimi związanych/podziwiało ich i wspierało, a tak im się odpłacają. emocje emocjami, rozumiem, że może być im odnaleźć się w tej sytuacji, ale niech nie defekują w gniazdo własnych fanów. ludzie na grupie są średnio zadowoleni z takiego podejścia chłopaków, szczególnie po oświadczeniu Madam.

No dokładnie. Może też pozwą władze Londynu za szerokie zastosowanie nazwy Hydepark w mieście 😄 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, Kiciarozek napisał:

Właśnie ktoś odpowiedział, że skończył studia w Krakowie. Pracował chyba jeszcze w Fakcie. Żadna praca nie hańbi tak sądzę. Strasznie duży jad się tu wylewa. 

tu? 

Polecam zatem zajrzeć na bazarkowy sklepik tych dwóch oszołomów (co mają dziurek w mózgu więcej niż dziurek w nosie) i poczytać sobie teksty na koszulkach, które sprzedają, "tam na pewno nie ma jadu i agresji."

Tekst na koszulce, którą sprzedają w swoim sklepiku "I hate everyone" MÓWI o NICH WSZYSTKO. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szambonurek

Ja się może nie znam, ale mieszkanie w centrum Warszawy, z widokiem na PKiN, którego nie dzieli się ze współlokatorami to nie są okropne warunki do życia. 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze pod wczorajszą prasówką Vogule pisali, że wyciągają wnioski i biorą do serca merytoryczne komentarze. Długo to nie potrwało XD

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Szambonurek napisał:

Ja się może nie znam, ale mieszkanie w centrum Warszawy, z widokiem na PKiN, którego nie dzieli się ze współlokatorami to nie są okropne warunki do życia. 
 

ale mieszkanie było obrzydliwe, wstydzieli się je pokazywać xD tzn. zakładam, że może nie było w super-ekstra standardzie, ale chyba też nie było najgorsze. poza tym za taką miejscówkę wiele osób dałoby się pokroić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Babka_w_te_Pedach napisał:

ciesze , sie ze nie tylko ja mam takie wrazenia 

tez sie przeprowadzalam miedzy krajami moze nie w trakcie pandemii, ale przeciez nie byli pod presja wiec to byl ich wybor. I chyba w calym moim zyciu nie mialam tylu dramatow, wypadkow, nieprzyjemnych , niekompetentnych ludzi co oni w trakcie tygodniwego wyjazdu. 

moza ta zasada ze dostajesz od innych to co im dajesz, sie jednak sprawdza 🙂 

Zgadzam się ze wszystkim. Ja dodam co mnie chyba rozbroiło najbardziej. VP wielokrotnie komentowali, jak to podczas przeprowadzki jest problem za problemem i nie mogą się dogadać, i jest do dupy. A we vlogmasie wyszło, że po rzekomych 2(?) latach nauki oni ledwo są w stanie policzyć do 10 po hiszpańsku. Więc sami też nie za bardzo chce im się cokolwiek, żeby sobie ułatwić życie. Najleiej na gotowę i zwalić winę na innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szambonurek
Przed chwilą, rsong napisał:

ale mieszkanie było obrzydliwe, wstydzieli się je pokazywać xD tzn. zakładam, że może nie było w super-ekstra standardzie, ale chyba też nie było najgorsze. poza tym za taką miejscówkę wiele osób dałoby się pokroić.

Tak, o to mi chodzi. Co to znaczy obrzydliwe? Pewnie miało niepomalowane ściany i stare meble, czyli zasadniczo norma w mieszkaniach na wynajem, mam na myśli normalne mieszkania a nie apartamenty za 4K. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×