Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

7 minut temu, Szambonurek napisał:

Tak, o to mi chodzi. Co to znaczy obrzydliwe? Pewnie miało niepomalowane ściany i stare meble, czyli zasadniczo norma w mieszkaniach na wynajem, mam na myśli normalne mieszkania a nie apartamenty za 4K. 

Przecież guru polskiego szoł bizu, kręgosłup moralny i jedyny właściwy kanał opiniotwórczy dla każdego influ i gwiazdki w tym kraju nie może mieszkać w centrum Warszawy na x piętrze z widokiem na pałac kultury. Oni są ponad to, ponad zwykłych celebrytów w PL, ponad swoich fanów, którzy im płacą i których mają w p iź dzie. Prawie centrum słonecznej Barcelony, dwupiętrowe mieszkanie w ładnym, nowym budynku, za który będą płacić swoimi pomiatanymi fanami i plując jadem i hipokryzją na ytb, to jest to!

Edit: oni mają tak spaczoną wizję naszego kraju, że myślą pewnie, że każde mieszkanie tutaj to nora dla robaków 😄 Sami mają mnóstwo gratów z IKEA, które przewozili do Barcelony i też nieźle to kosztowało, a ten sklep niekoniecznie jest jakoś super oryginalny i meble stamtąd nie są jakoś super cenne.

Edytowano przez Sttaciata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Dark Evil napisał:

I to jest mało?  Przeciez to w chuuj duzo. Pomyslcie nad wlasnymi PITami. 

nie strasz, jeszcze nie myślałam w tym roku 😞 

Ale my to małe robaczki jesteśmy. A oni się pewnie z gwiazdami showbizu porównują. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szambonurek
32 minuty temu, dl-kaw napisał:

dobrze pamiętam że to kosztowało około 11 tysięcy?

Ile? Skąd takie info? Ja jak się przeprowadzałam do UK, to moja przeprowadzka kosztowała 150 zł - 100 za bilet na Wizzair i 50 za walizkę z Carrefoura xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szambonurek
2 minuty temu, dl-kaw napisał:

powiedzieli, że przeprowadzka (przewóz mebli) kosztowała pięciocyfrową kwotę (w odcinku o sprzątaniu chaty i przeprowadzce), natomiast za to 11 głowy nie dam ale wydaje mi się że tez padło.

Omg. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

5 minut temu, dl-kaw napisał:

powiedzieli, że przeprowadzka (przewóz mebli) kosztowała pięciocyfrową kwotę (w odcinku o sprzątaniu chaty i przeprowadzce), natomiast za to 11 głowy nie dam ale wydaje mi się że tez padło.

przeprowadzalam sie z Hiszpanii do Holandii -i za graty z 3 pokojowego mieszkania zaplacilam 1200 euro.

w Polsce jest o tyle fajnie, ze w zwiazku z masawa emigracja kierunki z i do Polski sa silnie obstawione i jest masa opcji. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam sekciarskie komentarze pod najnowszym elaboratem:

,,Wyjechaliście z Polski, ale Polska się musiała do was wybrać, bo jak to tak - uśmiechnięci, za granicO, pewni siebie - do niszczarki - żeby cierpieli jak wszyscy tutaj biało-czarni."

,,M. i P., tak bardzo chce,żebyście się nie poddali. mogę wam oddać krew albo nerkę jeśli by to coś dało."

,,To Ty pokazałeś jak można być sobą bez wstydu. Jestem przy Tobie zawsze i wszędzie."

,,Stoję zaraz za Tobą, by poprawiać Ci koronę jak się przekrzywi!

 

Jonesowi też tak ludzie pisali.

  • Haha 7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wszystko zaczęło się od Wersow która podeszła lepiej do oskazen i już wycisza się afera z nią 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Laczisony 3.0 napisał:

Polecam sekciarskie komentarze pod najnowszym elaboratem:

,,Wyjechaliście z Polski, ale Polska się musiała do was wybrać, bo jak to tak - uśmiechnięci, za granicO, pewni siebie - do niszczarki - żeby cierpieli jak wszyscy tutaj biało-czarni."

,,M. i P., tak bardzo chce,żebyście się nie poddali. mogę wam oddać krew albo nerkę jeśli by to coś dało."

,,To Ty pokazałeś jak można być sobą bez wstydu. Jestem przy Tobie zawsze i wszędzie."

,,Stoję zaraz za Tobą, by poprawiać Ci koronę jak się przekrzywi!

 

Jonesowi też tak ludzie pisali.

Ich psychofani są przerażający. 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Laczisony 3.0 napisał:

Polecam sekciarskie komentarze pod najnowszym elaboratem:

,,Wyjechaliście z Polski, ale Polska się musiała do was wybrać, bo jak to tak - uśmiechnięci, za granicO, pewni siebie - do niszczarki - żeby cierpieli jak wszyscy tutaj biało-czarni."

,,M. i P., tak bardzo chce,żebyście się nie poddali. mogę wam oddać krew albo nerkę jeśli by to coś dało."

,,To Ty pokazałeś jak można być sobą bez wstydu. Jestem przy Tobie zawsze i wszędzie."

,,Stoję zaraz za Tobą, by poprawiać Ci koronę jak się przekrzywi!

 

Jonesowi też tak ludzie pisali.

Ale heca! Można się ubawić. Pewnie piszą to jakieś nastolatki, które mają mnóstwo kompleksów i uzyskują od nich jakiegoś rodzaju wsparcie psychiczne. Wyrosną z tego jeszcze, mam nadzieję 😄  W każdej grupie znajdzie się kilku takich ślepych popleczników, Edzie Szurniak też jacyś ludzie kochają, Najmana też XD

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Paździochowa napisał:

Ich psychofani są przerażający. 

gdzie jest popyt jest i podaz i na odwrot. 

niech nadal tworza swoj kanal etc ale mam nadzieje, ze pokazujac, jak zarzadzaja tym kryzysem, udowodnili, ze nie sa zadnymi guru SM czy medium opiniotworczym

glupota jest, ze natychmiast nie zwrocili sie do kogos z zewnatrz, kto by im poradzil co robic w takiej sytuacji.

Bledem bylo nie to, ze Rozwscieczyli Wardege tymi zarzutami o plagiat, po ktorych on zapowiedzial ze cos nagra - ale to, ze oni uznali ze najlepsza obrona jest atak. Powstal ich prodakszyn o hipokryzji. Gdyby tego filmu nie bylo , Wardega by pokazal zapewne kilka wiadomosci o kasowanych komentarzach, jakies tam przyklady sekciarskie, odnioslby sie do zarzutow o plagiat. I byloby po ptokach. Mogliby to przemilczec, albo nawet powiedziec, dzieki Sylwek nie wiedzielismy ze tez masz informatorow z zewnatrz etc

Ale ze pojechali, jak pojechali, to teraz nei powinni plakac nad rozlanym mlekiem. Bo sami stlukli szklanke i to z hukiem. 

I znowu, gdyby pracowali z kims od wizerunku, to ta osoba by im powiedzial, chlopaki powstrzymajcie sie, nie publikujcie filmu o hipokryzji, zobaczcie co sylwek zrobi. On w swojej produkcji odniosl sie prawie wylacznie do tego ich filmu. Dali mu bron do reki 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Dark Evil napisał:

Nie strasze, pomyslałam nad swoim 😂

daleko mi  do takiego. 
I oni 800 tys wyciagneli z donejtów, sklepiku i wyswietlen na yt?

a to nie jest tak, ze youtube ma swoje centrum finansowe w irlandii i oni dostaja kase po oplaceniu podatku irlandzkiego ? nie wiem jak to dziala, ale czy nie placa tez podatku w polsce ? 

z donejtow, to ktos mowil, ze tez jest spory podatek 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szambonurek
2 minuty temu, Babka_w_te_Pedach napisał:

a to nie jest tak, ze youtube ma swoje centrum finansowe w irlandii i oni dostaja kase po oplaceniu podatku irlandzkiego ? nie wiem jak to dziala, ale czy nie placa tez podatku w polsce ? 

z donejtow, to ktos mowil, ze tez jest spory podatek 

Irlandia to raj podatkowy. Te podatki irlandzkie wcale nie są wysokie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Babka_w_te_Pedach napisał:

a to nie jest tak, ze youtube ma swoje centrum finansowe w irlandii i oni dostaja kase po oplaceniu podatku irlandzkiego ? nie wiem jak to dziala, ale czy nie placa tez podatku w polsce ? 

z donejtow, to ktos mowil, ze tez jest spory podatek 

To ponad 800 tysięcy, chyba 840 nawet. To przychód, wiec jeszcze trzeba odliczyć podatki. Donate są wolne od podatku od spadku i darowizn, chyba że w przeciągu 5 lat donacja od jednej osoby przekroczy 4900 zł. Ewentualnie mogą z nich zdzierać prowizję za te donejty na strimach. + to rozliczenie za 2019, a za 2020 ich przychód na pewno jest o wiele większy. 

 

Edit: dla mnie obrzydliwe jest to, że oni mając TYLE hajsu wciąż zbierają na strimach i zarzucają to innym twórcą, mówią, że nie mają pieniędzy albo zarzucają Wardędze, że on nagrywa o nich, bo mu się kończą pieniądze (tego już nie jestem pewna, nie wiem czy to po prostu ktoś w komentarzu nie napisał). I to ich mówienie do zmanipulowanej (przykład sekciarzy kilka postów wyżej) widowni, że zbierają na karmę dla kotków, bo przeprowadzka taka droga. Nikt im się wyprowadzać nie kazał, nikt nie kazał im wybierać tak drogiego kraju, a w tym jego stolicy i mieszkania prawie w centrum. To był foch strzelony przez nich przez strajk kobiet. 

Edytowano przez Sttaciata
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak swoją drogą to ich sklepik gdzie ma regulamin, gdzie powinien być podany nip itd ?

ps. Dobra już mam. 🙂

 

Edytowano przez Biutibłęder

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szambonurek

Obejrzyjcie sobie Okiem PRowca. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A w ogóle czemu oni wyprowadzili się do Barcelony?W Polsce tak źle mieli? Bo chyba dużo ludzi ich wspierało do tej pory🙉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Okej mam to oświadczenie. Rzeczywiście jest 840 tyś. przychodu, ale też prawie 400 tyś zł. kosztów. Więc zostaje 400 tyś. Na osobę jakieś 16 tyś. miesięcznie. Całkiem sporo, ale nie jakoś astronomicznie dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, fifkaba napisał:

A w ogóle czemu oni wyprowadzili się do Barcelony?W Polsce tak źle mieli? Bo chyba dużo ludzi ich wspierało do tej pory🙉

Bo nic im się w Polsce nie podobało. A zagramanicą tak pięknie. 

  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Sylwia76682 napisał:

ludzie na nowym hyde zauwazyli, ze to Adam nakreca temat, a Patryk na tym cierpi. Co myslicie?

Adam wydaje się bardziej agresywny na tych filmikach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Lolitkaaaa napisał:

Twoim zdaniem, Barcelona to stolica Hiszpanii?

Ale gafa. Serio nie wiem, dlaczego tak napisałam 😆 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, fifkaba napisał:

A w ogóle czemu oni wyprowadzili się do Barcelony?W Polsce tak źle mieli? Bo chyba dużo ludzi ich wspierało do tej pory🙉

No właśnie mieli grupe oddanych fanów, i ludzie też nie byli negatywnie na nich nastawieni ale oni Polskę postrzegaja jako ten gorszy kraj gdzie wszystko jest złe i gorsze... 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szambonurek
1 minutę temu, Lolitkaaaa napisał:

ale fakt, w kij drogo tam, pewnie porównywalnie do high life w stolicy

Barcelona to stolica, ale Katalonii 😁 

Na pewno w Polsce spotkało ich wiele złych rzeczy. Zawsze mnie jednak raziło, gdy mówili, ze ludzie w Polsce są okropni, niewychowani, niemili i ze nie maja tu żadnych znajomych oraz gdy już byli w Hiszpanii to ze w końcu będą mogli mieć znajomych. Myślałam o tych wszystkich ludziach, którzy ich wspierają, piszą pełne miłości komentarze i stoją z nimi murem i było mi na serio przykro. Ja tez im życzę jak najlepiej ale pewnie jako Polka nie jestem warta uwagi. Wszyscy kurierzy be, poczta be, ej, szkoda gadać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Szambonurek napisał:

Wszyscy kurierzy be, poczta be, ej, szkoda gadać 

Typowe w pewnych kręgach. Polska jest be, ale za to zagranico! Ło panie, tam to je raj na ziemi! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Sttaciata napisał:

Ale heca! Można się ubawić. Pewnie piszą to jakieś nastolatki, które mają mnóstwo kompleksów i uzyskują od nich jakiegoś rodzaju wsparcie psychiczne. Wyrosną z tego jeszcze, mam nadzieję 😄  W każdej grupie znajdzie się kilku takich ślepych popleczników, Edzie Szurniak też jacyś ludzie kochają, Najmana też XD

O ile się nie mylę ten ostatni wyraz otuchy (o poprawianiu korony) pisała moderatorka ŚP Hydeparku VP. 

Wgl wydaje mi się, że oni mają trochę starszą i dojrzalszą widownię (średnia wieku 25-30, na oko). I to jest chyba powód dla którego ta inba jest tak przykra i gruba, bo VP widzą, że wiele osób tam myśli, składa fakty i oczekuje dojrzałej reakcji. (Nie twierdzę ofc że nastolatki nie składają faktów i nie myślą, tylko chyba jednak mają lżejsze podejście, kierują się bardziej emocjami i łatwiej wybaczają). A tu się okazało, że ludźmi nie tak łatwo jest manipulować. Ogólnie przykra sprawa ale jeszcze bardziej smutne poprowadzenie komunikacji przez panów, szczególnie przez Adama. 😕

Edytowano przez Rayoflight
Literówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Sttaciata napisał:

Ale gafa. Serio nie wiem, dlaczego tak napisałam 😆 

W sumie Katalonia ma mocne ciągoty separatystyczne co jest dość odczuwalne na każdym kroku tam więc można się czasami zapędzić 😆 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Sttaciata napisał:

Ja tu tylko nadmienię, żę sprawa z pogryzieniem została wyciągnięta w odwecie za zarzuty VP za to, że nie Sylwek nie stosował się do zaleceń policji/strażników miejskich jak nagrywał pranki. Czyli wytknął im tym hipokryzję. A odnośnie Piotra K. to artykuły i ten barter miał być w 2012 roku, tak samo jak konkurs na Hydeparku z produktami/zabiegami Piotra do wygrania, a screeny od Patryka są z 2015 roku, także przez ten czas mogło się trochę zmienić. 

Odnośnie tego molestowania to można właśnie dyskutować, ale oni go o to oskarżyli, a wyrok żaden nie zapadł, więc jest to zniesławienie. 

Ja nie mówię, że barter nie miał miejsca, bo takie praktyki w tej branży są na porządku dziennym - nie od dziś wiaodmo, że za odpowiedni przelew można mieć artykuł na pudlu. Nie wiemy jednak na jakich zasadach miał on miejsce, bo nie ma bezpośrednich screenów rozmów między Piotrem a Patrykiem, tylko słowo przeciwko słowu. Mnie bardziej razi ta sugestia, że Patryka artykuł miał bezpośredni wpływ na wypromowanie tego pajaca. Pierwsze wzmianki o nim są z 2011 jak występował w teledysku Kai - wtedy zaczął się pojawiać na pudlu. Równie dobrze mógł dać w łapę komuś z telewizji kto to pozwolił mu tam wystąpić, niekoniecznie Patryk musiał się przyczynić do jego promocji. Chłop miał mocne parcie i widać, że za wszelką cenę chciał zaistnieć - stad moim zdaniem jest słabym świadkiem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, Sylwia76682 napisał:

ludzie na nowym hyde zauwazyli, ze to Adam nakreca temat, a Patryk na tym cierpi. Co myslicie?

Patryk założył VP zanim jeszcze poznał Adama. Stronka istnieje od 2012, a poznali się w 2015. Prezesem spółki jest Patryk. Tą głośniejszą jednostką jest jednak Adam i po tej dramie widać kto tam jest awanturnikiem pierwszej wody. Mógłby się zamknąć, bo szkodzi obojgu. 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×