Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

22 minuty temu, Etażerka napisał:

W tej całej sprawie żal mi Patryka, bo to on stworzył Vogule, Madam dołączył później i to on był odpowiedzialny za tworzenie memów,. Patryk jest wyraźnie o wiele bardziej kreatywną osobą, czyta książki, próbuje róznych rzeczy (coś tam rysuje, pisze opowiadania, prowadzi bloga, to on udziela wywiadów solo, ogólnie jest bardziej wyważony). Post Madama był tragiczny, no już gorszy być nie mógł. Takie: zabieram zabawki i obrażam się na wszystkich i wszystko. 

Ja mam wrażenie, że Madam jest strasznie toksyczną osobą poza kamerami, jego zachowanie, gesty i wiecznie lekko nadęty ton bywały nie do zniesienia. Fakt, to Patryk zbudował Vogule Poland a Adam po prostu dołączył do tego projektu, ale z czasem, miałam wrażenie, że Patrykowi skończył się pomysły i chyba lekko się wypalił a Madam jakby dostał wiatru w żagle i chciał to ciągnąć dalej bo wiadomo, piniążki.

 

Co do życia w ES, to mam wrażenie że chłopaki podchodzą do tego strasznie cukierkowo. W Polsce opóźnienia kurierów to beee, za to opóźnienia Correos w Hiszpanii to już aaah, bo przecież mañana, to takie hiszpanskie! Niestety, chyba nie zdają sobie sprawy, że życie w Hiszpanii jest drogie, Barcelona bywa niebezpieczna, zwłaszcza kiedy dochodzą niepodległościowe aspekty przed każdymi wyborami w ES a sami obywatele walczą z dużym bezrobociem oraz wygórowanymi cenami najmu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Etażerka napisał:

W obecnej sytuacji to ja nie wiem, co oni mogliby zrobić, żeby było dobrze. Narobili takiego bigosu tym filmikiem i tym oświadczeniem, że ja nawet nie chcę żeby teraz przepraszali tego Wardęgę (bo typa nie znoszę), ale powinni powiedzieć dwa słowa w stronę widzów. 

Moja niepopularna opinia: dobrze, że zlikwidowali tę grupę, w perspektywie czasu to będzie dla nich dobry ruch. Ilekroć ktoś napisał coś głupiego na tej grupie, to zawsze była ich wina, więc tylko wyjdzie im to na zdrowie. Tym bardziej, że po komentarzach w nowej grupie sądząc to było tam dużo ludzi, którzy nawet ich nie oglądali. Nie dziwię się, że nie chcą brać odpowiedzialności za to, co obcy ludzie piszą na ich grupie na FB. 

Trzeba było się nie odzywać i przemilczeć film Wardęgi. A tak - na pochyłe drzewo wszystkie psy skaczą. Teraz to już trzeba hardego speca od PR. 

Jaka odpowiedzialność za słowa kogoś obcego? XD Myślisz, ze jak ktoś chciałby pozwac autora komentarza za zniewazenie czy naruszenie dóbr osobistych to też pozwalby administratora grupy? XD Litości xDDD I jakie niby Plusy mogą mieć? Na grupach są największe zasięgi, także ucieli je sobie, bo nie mogli przeżyć, ze nie każdy na grupie im lize koronę... XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co, przeczytalam oswiadczenie Vogule Poland, a wlasciwie samego Madama i poza wieloma przedstawionymi juz tu komentarzami mam tylko drobna uwage. Tak ich bawilo, tak do rozpuku smiali sie z Andziaksowego (ochoczo podlapanego przez psychohejterki Andzi) ''scieku klamstw'', po czym dowiadujemy sie, ze Madam... ''wywleka żyły''! 🤣

  • Haha 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki na insta story wstawili krótkie oświadczenie i przeprosiny. Pytanie tylko, czy jest jeszcze co ratować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Sttaciata napisał:

Chłopaki na insta story wstawili krótkie oświadczenie i przeprosiny. Pytanie tylko, czy jest jeszcze co ratować?


dobra kurde naprawiłam xD

Edytowano przez Chitza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Chitza napisał:

możesz podać nazwę domYŚLAM SIE ZE VOGULE POLAND ALE NIE WYSWIIETLA mi sie. sorki ze tak dziwnie pisze ale kot mi zdeptal klawiature i mi cos poprzetsawial 

"No dobra! Nasłuchaliśmy się o sobie ostatnio dużo. Wasze konstruktywne uwagi zamierzamy przetrawić i wrócić silniejsi. Pozwólcie więc, że tymczasowo wstrzymamy się z produkcją wideo, przemyślimy sprawę (tak, takie rzeczy trwają chwilę) i za jakiś czas (oby niedługi) zobaczymy się znowu! Nic nie zawieszamy, nie obrażamy się, ani nic takiego. Po prostu, żeby to wszystko miało sens, musimy na nowo poukładać pewne elementy. Nie lubimy się powtarzać, ale zrobimy to: przepraszamy!"

Przepisałam, nie musicie nabijać im wyświetleń XD

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj Madam pisze, że ma to w piź dzie i chu jów  sto, a dzisiaj trzeci raz przepraszają. Nie wydaje się to szczere 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Sttaciata napisał:

"No dobra! Nasłuchaliśmy się o sobie ostatnio dużo. Wasze konstruktywne uwagi zamierzamy przetrawić i wrócić silniejsi. Pozwólcie więc, że tymczasowo wstrzymamy się z produkcją wideo, przemyślimy sprawę (tak, takie rzeczy trwają chwilę) i za jakiś czas (oby niedługi) zobaczymy się znowu! Nic nie zawieszamy, nie obrażamy się, ani nic takiego. Po prostu, żeby to wszystko miało sens, musimy na nowo poukładać pewne elementy. Nie lubimy się powtarzać, ale zrobimy to: przepraszamy!"

Przepisałam, nie musicie nabijać im wyświetleń XD

przeprosiny wyżebrane, nieszczere z łaską bo z łaską ale są...

nie trafiają do mnie.

Edytowano przez Chitza
  • Thanks 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To oświadczenie jest takie... meh. Z jednej strony dobrze, że to napisali i że robią sobie przerwę (i oby serio ją sobie zrobili), z drugiej strony... kogo przepraszają? Wardęgę za niepoparte niczym oskarżenia dotyczące plagiatu? Fanów za to, że kompletnie ich zlali i za to, że Madam napisał, że ma ich w pi***? Za archiwizację grupy? I za co się nie obrażają? xD I jak przetrawią konstruktywne komentarze, które w dużej częsci pokasowali? xD nie mówię, że mają się korzyć, błagac ludzi na kolanach, ale nakręcili 40 minutowy filmik na yt, to dlaczego nie mogą nakręcić 2 minutowego filmiku z przeprosinami i ogłoszeniem, że biora przerwę? c'mon. 

Mam nadzieję, że sobie naprawdę odpoczną, przemyślą to i ogarną się. I może serio do nich coś trafi. 

Edytowano przez rsong
  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, branklast napisał:

Wczoraj Madam pisze, że ma to w piź dzie i chu jów  sto, a dzisiaj trzeci raz przepraszają. Nie wydaje się to szczere 

Tak jak @Etażerka wyżej zwróciła uwagę, widać różnicę między pisaniem Patryka i Adama i to chyba pisał Patryk. Pewnie chce ratować sytuację, bo VP to jego dzieło głównie. Plus całe to oświadczenie nie wygląda dość szczerze "nie obrażamy się", "nie zawieszamy" - ale grupa zarchiwizowana, chcą wziąć pod uwagę konstruktywne uwagi, które były w komentarzach, które usunęli XD 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Sttaciata napisał:

"No dobra! Nasłuchaliśmy się o sobie ostatnio dużo. Wasze konstruktywne uwagi zamierzamy przetrawić i wrócić silniejsi. Pozwólcie więc, że tymczasowo wstrzymamy się z produkcją wideo, przemyślimy sprawę (tak, takie rzeczy trwają chwilę) i za jakiś czas (oby niedługi) zobaczymy się znowu! Nic nie zawieszamy, nie obrażamy się, ani nic takiego. Po prostu, żeby to wszystko miało sens, musimy na nowo poukładać pewne elementy. Nie lubimy się powtarzać, ale zrobimy to: przepraszamy!"

Przepisałam, nie musicie nabijać im wyświetleń XD

Troche zal. Przeprosiny ewidentnie w stylu ''nie przepraszam'' i ''dajcie mi spokoj''. 

Narzekanko,  ze ''nasluchalismy sie o sobie ostatnio duzo'', protekcjonalizm ''tak, takie rzeczy trwaja chwile'' (ktos zaprzeczal?) i łaska, że ''nie lubimy sie powtarzac, ale to zrobimy!'' 

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

.. sorki złe info tu było XD

Edytowano przez Sttaciata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Samo to, że wrzucają przeprosiny  tylko na stories jest słabe. Mieli odwagę kogoś pomówić w filmie na youtubie, to niech teraz wezmą to na klatę i przeproszą do kamery. Plus to nie obrażam się. Serio? Usunęli grupę, Madam we wpisie wylał szambo na własnych widzów, ale to oni się nie obrażają i są ofiarą XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam z tego wszystkiego ubaw bo oglądałam ich dla fanu i było widać to jakimi są narcyzami przynajmniej madam, kiedyś trafiłam na podcast i nie pamiętam już który to był gdzie sami mówili, że oni nie są tolerancyjni i mieli z tego beke.

No i proszę was weszłam na profil madam wystylizowany na osobę boską a w komentarzach ludzie robią sobie podśmiech*jki "madame boska: serio? A teraz wszyscy oburzeni jacy są, zawsze tacy byli przynajmniej Adam. Wykreowali siebie na takich co tylko się z czegoś śmieją i to takie żarty i zauważcie, że taka sama taktyka jest w oświadczeniu aby nikt nie mógł się do niczego przyczepić.

Edytowano przez Biutibłęder
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W ogóle to ciekawe z tym Madamem, bo to on na livach czy filmach mówił, że Wardęga molestuje kobiety i jest patologią. Z ust Patryka chyba nic takiego nie padło. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Cudawianki napisał:

Pamiętam chłopaków ze starych czasów, gdy to Patryk był twarzą Vogule, a Adam gdzieś tam czasem migał w tle. Pamiętam jak komentowali Taniec z gwiazdami, kuchenne rewolucje i inne programy na tvn. Komentarze Patryka były zabawne i trafne, natomiast jak odzywał się Adam, to momentalnie nastrój pękał. Robiło się nieśmiesznie i ogólnie cringy. Często myślałam sobie, że Patryk powinien nadawać sam, bo jest dużo śmieszniejszy i bardziej wyważony. 🤷

 

Tak, to było super. Uwielbiałam te filmiki, gdzie Patryk tak jakby opowiadał Adamowi różne sytuacje, dramy itp, a Adam spontanicznie na to reagował i razem sobie to komentowali. O ile się nie mylę raz nawet wspominali o tym, że Adam często nawet nie wiedział, jakie tematy będą poruszać. A teraz wydaje mi się, że obaj znają tematy przed nagraniem, Patryk zapowiada, a potem Adam przemawia i poucza. Czasem dopuści Patryka do głosu. Szczerze mówiąc to zawsze najbardziej śmieszyły mnie ich spontaniczne reakcje, kochałam ich za abstrakcyjny humor. A teraz wcale nie mam ochoty włączać po robocie ich prasówek i słuchać moralizowania i objaśniania świata, bo mnie to nie relaksuje tylko wkurza. 

 

  • Like 1
  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

podobno Wardęga ma zablokowane konto na ig, fani VP musieli zgłaszać na potęgę xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wierzy że im przykro? xD

Przeprosiny na pokaz z resztą takie wredne charaktery mają to czego się po nich spodziewać.Pod przykrywyką żartów wyłądowują swoją żółć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Pucle napisał:

Moim zdaniem ten tekst to 100% madama w madamie.

To wg mnie osoba wysoce toksyczna, która zdominowała Patryka, narzuciła styl i nie ma hamulców. W dodatku szybciej działa, niż myśli. Jest impulsywny i ma skłonności do przemocy. Ja rozumiem, że część tekstów rzucanych w stronę Patryka to żarty, ale czasami widać wyraźnie, że gość się nie kontroluje, kiedy ucisza ze złością Patryka czy strofuje go publicznie, przewraca oczami.

Czy to też ktoś widzi?

W dodatku w tym oświadczeniu zauważyłam jeszcze jeden bardzo specyficzny fragment - mianowicie, napisał tam, że nigdy nie zostawi Patryka i będzie go wspierał - zabrzmiało to tak, jakby przyznawał ludziom, że z  ich dwóch gorszy jest Patryk, więc to on jest winien tej gónvoburzy i wszystkich skandali, a madam będzie przy nim stał, jako ratownik i przyjaciel. Podczas gdy większość zarzutów Wardęgi odnosiła się do tych fragmentów, które wypowiadał Madam.

To jest subtelne, ale dla osoby z okiem wprawionym w wyszukiwaniu elementów świadczących o przemocowych skłonnościach - bardzo widoczne.
 

Wow! Mega trafna analiza. Zgadzam sie z tym

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry, ale dopiero teraz dotarłam do genezy tego całego g00wna, dzięki Spysińskiemu. Serio poszło tylko o to, że Vogule cisnęli Wersow za splagiatowanie pomysłu na zdjęcie od kogoś tam i że Wardęga niby skopiował od nich argumenty w swoim filmie? od tego zaczęło się to całe szambo? Żenujące, burza w szklance wody. Po raz kolejny narcyzm u chłopaków wszedł za mocno i znowu pomyśleli, że umiejętność analizy danych i wyciągania z nich prostych wniosków to jest ich nowatorska metoda? Gargamela też o to oskarżali. Dlatego też usunęli Hydepark i zrazili do siebie tysiące ludzi? Oni serio nie panują nad sobą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Paździochowa napisał:

Sorry, ale dopiero teraz dotarłam do genezy tego całego g00wna, dzięki Spysińskiemu. Serio poszło tylko o to, że Vogule cisnęli Wersow za splagiatowanie pomysłu na zdjęcie od kogoś tam i że Wardęga niby skopiował od nich argumenty w swoim filmie? od tego zaczęło się to całe szambo? Żenujące, burza w szklance wody. Po raz kolejny narcyzm u chłopaków wszedł za mocno i znowu pomyśleli, że umiejętność analizy danych i wyciągania z nich prostych wniosków to jest ich nowatorska metoda? Gargamela też o to oskarżali. Dlatego też usunęli Hydepark i zrazili do siebie tysiące ludzi? Oni serio nie panują nad sobą. 

tak, poszło dokładnie o to xD. gdyby przeprosili po tym, jak Wardęga na swoim livie pokazał screeny od widzów, które dostał zanim oni wrzucili film, to już o tym by nie pamiętał. a oni szli w zaparte. i chyba się trochę przeliczyli z odpowiedzią zarówno swoich fanów, jak i Wardęgi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, Pucle napisał:

w tym oświadczeniu zauważyłam jeszcze jeden bardzo specyficzny fragment - mianowicie, napisał tam, że nigdy nie zostawi Patryka i będzie go wspierał - zabrzmiało to tak, jakby przyznawał ludziom, że z  ich dwóch gorszy jest Patryk, więc to on jest winien tej gónvoburzy i wszystkich skandali, a madam będzie przy nim stał, jako ratownik i przyjaciel

👏👏👏 Brawo. Bardzo trafne spostrzeżenie. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, Paździochowa napisał:

Sorry, ale dopiero teraz dotarłam do genezy tego całego g00wna, dzięki Spysińskiemu. Serio poszło tylko o to, że Vogule cisnęli Wersow za splagiatowanie pomysłu na zdjęcie od kogoś tam i że Wardęga niby skopiował od nich argumenty w swoim filmie? od tego zaczęło się to całe szambo? Żenujące, burza w szklance wody. Po raz kolejny narcyzm u chłopaków wszedł za mocno i znowu pomyśleli, że umiejętność analizy danych i wyciągania z nich prostych wniosków to jest ich nowatorska metoda? Gargamela też o to oskarżali. Dlatego też usunęli Hydepark i zrazili do siebie tysiące ludzi? Oni serio nie panują nad sobą. 

Gdyby mieli więcej dystansu i  poczucia humoru na własny temat to ostatecznie, jeśli w ogóle, mogliby skomentować film Wardęgi jakoś krótko i dowcipnie.  Oglądałam ich prasówki i ogólnie raczej lubiłam, pomimo wad, ale bez wchodzenia w jakieś grupy dyskusyjne czy donejty.  Szkoda, że nie potrafili albo zignorować filmu Wardęgi, albo inteligentnie i z humorem się do tego odnieść bez takiego dramatyzowania. Mogli np. z wdziękiem uznać za komplement taką zbieżność opinii. Ostatecznie doszło do rozkładania na czynniki pierwsze ich charakterów, relacji wzajemnych i relacji z widzami. Z loży szyderców przemieścili się na środek sceny i byli chyba zaskoczeni, że publiczność nagle zaczęła gwizdać i rzucać pomidorami, tak jak  nieraz oni wcześniej.

Edytowano przez Twig
  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że im się troche zatarła granica między życiem prywatnym a pracą w tej sytuacji. Zajmują się tymi dramami na codzień i zamiast wyrazić swoje zadnie i odpuścić, to nastąpił jakiś niekontrolowany wybuch emocji. I to nie w czterech ścianach, a w przestrzeni publicznej, zanim ochłonęli. Najpierw zrobili, a potem pomyśleli. Podejrzewam, że mogli dostawać jakieś obraźliwe komentarze i potraktowali to jako atak, a potem to już poszło jak kula śnieżna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już byłam bliska wpłaceniu im kasy za to, by mieć dostęp do lajwów, bo lubiłam je. Poprawiały mi humor w nieciekawych momentach, ale po tym co się stało ani złotówki im nie dam. Na nowej grupie roi się od komentarzy osób, które anulowały subskrypcję. Muszą teraz coś megamądrego wymyślić, żeby jakoś to się rozlazło po kościach. Powinni poradzić się kogoś, kto się na tym zna, a nie pisać jak Madam pod wpływem emocji jako uciśniony gej (jedyny argument XD) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy da sie przeanalizowac czyjs kanal pod katem zmiany ilosci wspierajacych. Pod katem ilosci subskrybcji czy wyswietlen sie da

Edytowano przez Sylwia76682

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oni naprawdę tyle kasy zarobili? To czemu tak narzekali, że mają brzydkie mieszkanie w wawie, że nie zatrudniają sztabu ludzi do pomocy itp itd., że tacy poszkodowani, bo nie zarabiają wystarczająco. Chyba za bardzo przesiąknęli tym toksycznym środowiskiem celebrytów i odpłynęli. Nie czytałam tych wypocin Madama w całości, ale ktoś wkleił fragment, że niby tak jechał po tym ich byłym mieszkaniu w stolicy, że się wstydzili pokazywać. Hahaha. Serio? Z tego co tam ukradkiem przemycili to wyglądało całkiem normalnie, no i było w samym  centrum. Mogli poszukać czegoś dalej, jak im na cenie zależało. No ale żeby się wstydzić? Jaka to potwarz, bo pewnie większość ich fanów mieszka w podobnym standardzie. Czyli zupełnie normalnym. Totalna sodówa. Myślałam, że naprawdę mają o wiele mniej kasy, z te o co tak psioczyli. 

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Lusia505 napisał:

Oni naprawdę tyle kasy zarobili? To czemu tak narzekali, że mają brzydkie mieszkanie w wawie, że nie zatrudniają sztabu ludzi do pomocy itp itd., że tacy poszkodowani, bo nie zarabiają wystarczająco. Chyba za bardzo przesiąknęli tym toksycznym środowiskiem celebrytów i odpłynęli. Nie czytałam tych wypocin Madama w całości, ale ktoś wkleił fragment, że niby tak jechał po tym ich byłym mieszkaniu w stolicy, że się wstydzili pokazywać. Hahaha. Serio? Z tego co tam ukradkiem przemycili to wyglądało całkiem normalnie, no i było w samym  centrum. Mogli poszukać czegoś dalej, jak im na cenie zależało. No ale żeby się wstydzić? Jaka to potwarz, bo pewnie większość ich fanów mieszka w podobnym standardzie. Czyli zupełnie normalnym. Totalna sodówa. Myślałam, że naprawdę mają o wiele mniej kasy, z te o co tak psioczyli. 

Jak to po co? By grać ofiary, co innego robią od początku? Widać uważają, że są stworzeni do luksusów, a nie jakiś tam przeciętnych standardów (Beka, kawalerka w centrum Wawy - biedaki, cebulaki) wiele osób by chciało się zamienić za taką miejscówkę. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Pucle napisał:

Moim zdaniem ten tekst to 100% madama w madamie.

To wg mnie osoba wysoce toksyczna, która zdominowała Patryka, narzuciła styl i nie ma hamulców. W dodatku szybciej działa, niż myśli. Jest impulsywny i ma skłonności do przemocy. Ja rozumiem, że część tekstów rzucanych w stronę Patryka to żarty, ale czasami widać wyraźnie, że gość się nie kontroluje, kiedy ucisza ze złością Patryka czy strofuje go publicznie, przewraca oczami.

Czy to też ktoś widzi?

W dodatku w tym oświadczeniu zauważyłam jeszcze jeden bardzo specyficzny fragment - mianowicie, napisał tam, że nigdy nie zostawi Patryka i będzie go wspierał - zabrzmiało to tak, jakby przyznawał ludziom, że z  ich dwóch gorszy jest Patryk, więc to on jest winien tej gónvoburzy i wszystkich skandali, a madam będzie przy nim stał, jako ratownik i przyjaciel. Podczas gdy większość zarzutów Wardęgi odnosiła się do tych fragmentów, które wypowiadał Madam.

To jest subtelne, ale dla osoby z okiem wprawionym w wyszukiwaniu elementów świadczących o przemocowych skłonnościach - bardzo widoczne.
 

Wow, to mnie zastrzeliło. Nie patrzyłam na to w ten sposób i to, co piszesz, faktycznie ma sens. To z jednej strony są bardzo pokrzywdzeni przez los ludzie, którzy potrzebują terapii, a z drugiej strony są to dorośli faceci (po 30 lat), którzy nie widzą problemu w umoralnianiu innych ludzi, robiąc to samo, co ci, których krytykują. Ja nie uwierzę, że przez te 10/15 lat ich życia nie przyszła im do głowy myśl o leczeniu swoich kompleksów w inny sposób niż wyśmiewanie całego szoł bizu i stawianiu się wyżej od wszystkich i nie uwierzę, że oni nie widzieli problemu w swoich problemach. 

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×