Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Jeszcze jedno mnie uderzyło w tym orędziu Madama. Jakie 8 lat? przecież oni są ze sobą od 5. To P. był założycielem Vogule i przez pierwsze 3 lata prowadził go sam. Z nich dwóch wolę Patryka, Madam strasznie gwiazdorzy, czasem nie mogę wytrzymać z tą jego manierą. 

  • Like 8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, Sttaciata napisał:

Wow, to mnie zastrzeliło. Nie patrzyłam na to w ten sposób i to, co piszesz, faktycznie ma sens. To z jednej strony są bardzo pokrzywdzeni przez los ludzie, którzy potrzebują terapii, a z drugiej strony są to dorośli faceci (po 30 lat), którzy nie widzą problemu w umoralnianiu innych ludzi, robiąc to samo, co ci, których krytykują. Ja nie uwierzę, że przez te 10/15 lat ich życia nie przyszła im do głowy myśl o leczeniu swoich kompleksów w inny sposób niż wyśmiewanie całego szoł bizu i stawianiu się wyżej od wszystkich i nie uwierzę, że oni nie widzieli problemu w swoich problemach. 

Patryk chodził na terapię, mówił o tym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

omg! dopiero zobaczylam ze grupka padła, szczerze to nie śledze tej dramy. na grupce byłam dla plotek, już dołączyłam do nowej. coś czuje, że ich wyjazd do hiszpanii niespodziewanie się skrócił. na pewno dużo osób ich już nie będzie wspierać. nagrywali plotki o celebrytach,a teraz sami się w tym znaleźli i nie potrafili się z tego sensownie wybronić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Sttaciata napisał:

"No dobra! Nasłuchaliśmy się o sobie ostatnio dużo. Wasze konstruktywne uwagi zamierzamy przetrawić i wrócić silniejsi. Pozwólcie więc, że tymczasowo wstrzymamy się z produkcją wideo, przemyślimy sprawę (tak, takie rzeczy trwają chwilę) i za jakiś czas (oby niedługi) zobaczymy się znowu! Nic nie zawieszamy, nie obrażamy się, ani nic takiego. Po prostu, żeby to wszystko miało sens, musimy na nowo poukładać pewne elementy. Nie lubimy się powtarzać, ale zrobimy to: przepraszamy!"

Przepisałam, nie musicie nabijać im wyświetleń XD

olej mój cytat bo coś mi się na kafe poprzestawiło 

ogólnie ja myślę ze wcale nie mało zarabiali. może i dużo ale na to zapracowali. ale jak na cierpiętników przystało wciąż byli pokrzywdzeni i chcieli więcej. i najlepsze to to, że mogliby mieć gdyby nie ta wtopa

Edytowano przez Chitza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Chitza napisał:

olej mój cytat bo coś mi się na kafe poprzestawiło 

ogólnie ja myślę ze wcale nie mało zarabiali. może i dużo ale na to zapracowali. ale jak na cierpiętników przystało wciąż byli pokrzywdzeni i chcieli więcej. i najlepsze to to, że mogliby mieć gdyby nie ta wtopa

Dane o których się mówi są za 2019 rok a więc ten rok, w którym wg Adama, z YT zarobili 95 groszy, wyniki za 2020 mogą być już znacznie lepsze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Gosciareczka napisał:

Dane o których się mówi są za 2019 rok a więc ten rok, w którym wg Adama, z YT zarobili 95 groszy, wyniki za 2020 mogą być już znacznie lepsze....

Mandzio tłumaczył na streamie, że jak się włącza monetyzację na kanale, który wcześniej nie był monetyzowany to na początku zarobki zawsze są niskie, ale z każdym kolejnym filmem się zwiększają. Madam nie napisał, że zarobili z YT 95 groszy, tylko ich pierwszy zarobek tyle wynosił. Generalnie robili z siebie biedaków, którzy mieszkali w urągających warunkach warunkach, a po odjęciu strat wychodzi, że zarabiali 37 tysięcy miesięcznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do wczoraj nie znalam mandzia, ale typ wydaje sie byc najfajniejszy z nich wszystkich. Mądrze omawia i tlumaczy łopatologicznie fanom o co chodzi, trzyma swój czat krótko. Przy tym nie jest sztywny i mozna sie posmiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawoscia czytam Wasze komentarze nt. Madama, poniewaz ja zawsze wolalam Patryka - wydawal mi sie jakis bardziej ludzki, przyjazny, poczciwszy. Chociaz oczywiscie, jak sie okazuje, takze ma wiele za uszami jesli chodzi o zachowanie, ja mowie o charakterze. Za to w komentarzach pod ich filmikami spotykalam sie glownie z opiniami wychwalajacymi wlasnie Adama, czulam, ze bardzo imponuje on ludziom. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Pamela Jenner napisał:

Z ciekawoscia czytam Wasze komentarze nt. Madama, poniewaz ja zawsze wolalam Patryka - wydawal mi sie jakis bardziej ludzki, przyjazny, poczciwszy. Chociaz oczywiscie, jak sie okazuje, takze ma wiele za uszami jesli chodzi o zachowanie, ja mowie o charakterze. Za to w komentarzach pod ich filmikami spotykalam sie glownie z opiniami wychwalajacymi wlasnie Adama, czulam, ze bardzo imponuje on ludziom. 

Ja też się dałam nabrać na to, że Adam jest sympatyczniejszy od Patryka. Zwłaszcza na prasowkach. Ale jak kiedyś z ciekawości kukłam na ich vlogi to esssu  jaki Adam jest megalomanem.  Wiecznie sfochowana ksieżniczka z całodobowym grymasem na ryju.  Dramat

  • Like 2
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Pamela Jenner napisał:

Z ciekawoscia czytam Wasze komentarze nt. Madama, poniewaz ja zawsze wolalam Patryka - wydawal mi sie jakis bardziej ludzki, przyjazny, poczciwszy. Chociaz oczywiscie, jak sie okazuje, takze ma wiele za uszami jesli chodzi o zachowanie, ja mowie o charakterze. Za to w komentarzach pod ich filmikami spotykalam sie glownie z opiniami wychwalajacymi wlasnie Adama, czulam, ze bardzo imponuje on ludziom. 

Ja też zawsze bardziej lubiłam Patryka. Zwłaszcza odkąd obejrzałam sobie kilka wywiadów jedynie z nim. Mój mąż wolał Adama i nigdy nie mogłam zrozumieć dlaczego, a tu widze, że tak miała większość. 

Teraz też bardziej mi żal Patryka, czuję że bardziej go to wszystko dotknęło. Nic, trzymam kciuki by podnieśli się silniejsi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tez miałam moment, że Adam wydawał mi się tym fajniejszym ogniwem, bo ma chłop charyzmę, urodę, po prostu „to coś”. Z biegiem czasu ciężko już było co prasówkę czytać peany na temat jego pięknych włosów, ubioru, makijażu, itp. 😄 Psychofanek miał co nie miara, to i ego wyje * bało  kosmos... 

Ta drama ukazała, że pokorniejszy i bardziej ludzki jest jednak Patryk. Adam przyszedł sobie na gotowe - z niewdzięcznej pracy w luksusowej odzieżówce dostał szansę na zostanie gwiazdorem bez większego wysiłku. No i wyszło szydło z worka. 

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Lolitkaaaa napisał:

Twój mąż ogląda vogule? A na paznokcie też z Tobą chodzi? 

Bo faceci nie plotkują i nie mogą oglądać odmóżdżaczy w internecie

  • Like 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, Lolitkaaaa napisał:

Twój mąż ogląda vogule? A na paznokcie też z Tobą chodzi? 

Nie, na paznokcie chodzi sam. Ja wolę godziny ranne, on popołudniowe i wieczorne. Prowadzi interesy, spotka się z różnymi ludźmi i musi dobrze wyglądać. Rozumiem, ze dla ciebie facet z obgryzionymi paznokciami i zarośniętymi skórami na połowę paznokcia to skarb, ale ja akurat cieszę się, że go namówiłam na korzystanie z usług specjalistów. 

No i tak- ogląda VP. Wszystkie ich vlogi z podróży, podcasty itd. Prasówek i tego typu materiałów nie, bo nie wie o kim oni mówią. Lubi- podobnie jak ja- ten ich specyficzny humor, przekonanie o swojej zajebistości i wieczne dramy o truskawki. Nie będzie się cały czas katował kinem moralnego niepokoju o tym smutnym jak piz...a świecie. 

A teraz zdradzę Ci sekret- nie, łobuz NIE kocha najmocniej. Życzę ogarnięcia! 

  • Like 15
  • Thanks 8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, sniezynka napisał:

Nie, na paznokcie chodzi sam. Ja wolę godziny ranne, on popołudniowe i wieczorne. Prowadzi interesy, spotka się z różnymi ludźmi i musi dobrze wyglądać. Rozumiem, ze dla ciebie facet z obgryzionymi paznokciami i zarośniętymi skórami na połowę paznokcia to skarb, ale ja akurat cieszę się, że go namówiłam na korzystanie z usług specjalistów. 

No i tak- ogląda VP. Wszystkie ich vlogi z podróży, podcasty itd. Prasówek i tego typu materiałów nie, bo nie wie o kim oni mówią. Lubi- podobnie jak ja- ten ich specyficzny humor, przekonanie o swojej zajebistości i wieczne dramy o truskawki. Nie będzie się cały czas katował kinem moralnego niepokoju o tym smutnym jak piz...a świecie. 

A teraz zdradzę Ci sekret- nie, łobuz NIE kocha najmocniej. Życzę ogarnięcia! 

ja z moim ogladam Desperate Housewives na Amazonie. nigdy nie chcial ogladac, bo mu sie pomylila to seria  z sex and the city, ktorego nei cierpi. I tak sobie ogladamy i jemu sie podoba. 

a jako wisienka na torcie, chodzi w rozowych koszulkach polo (pomaranczowych tez, ale to holender wiec kolor narodowy). I nigdy nawet raz nie uslyszalam ze cos jest""pedalskie" i prawdziwy facet tego nie  robi". maseczka na twarz, wcierka do wlosow , nie ma problemu, wszystkiego sprobuje .

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Etażerka napisał:

Owszem, trzeba przyznać, że Adam jest wyjątkowo pięknym człowiekiem

Tak, na na prawdę ciekawą urodę. W połączeniu z wysokim wzrostem i ładną sylwetką - ciasteczko. 

Tylko że ja akurat wolę go w trochę mniej karykaturalnym wydaniu. Bez tego "konturowania", makijażu, spineczek i kolczyków na pół twarzy. 

Parę lat temu miał ciemne, krótkie włosy i zarost. O mamusiuuu to było coś 😁🤩🤤

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Babka_w_te_Pedach napisał:

ja z moim ogladam Desperate Housewives na Amazonie. nigdy nie chcial ogladac, bo mu sie pomylila to seria  z sex and the city, ktorego nei cierpi. I tak sobie ogladamy i jemu sie podoba. 

a jako wisienka na torcie, chodzi w rozowych koszulkach polo (pomaranczowych tez, ale to holender wiec kolor narodowy). I nigdy nawet raz nie uslyszalam ze cos jest""pedalskie" i prawdziwy facet tego nie  robi". maseczka na twarz, wcierka do wlosow , nie ma problemu, wszystkiego sprobuje .

 

Ja z moim Hanym oglądamy prasowki (tradycja w niedzielny wieczór) i jakis czas temu jak był przy Grzybowskiej w Warszawie to mi powiedział, że aż się rozglądał czy sklep Wandziaks jest otwarty.  😄😄 
 

I uwielbiamy jeszcze ich vlogi (ten z wyjazdu do Ikei - kocham!), gdy opowiadają jaka to straszna rzecz ich spotkała i jaka to tragedia, ze nie ma ich ulubionego piciu. No kocham!

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, Babka_w_te_Pedach napisał:

ja z moim ogladam Desperate Housewives na Amazonie. nigdy nie chcial ogladac, bo mu sie pomylila to seria  z sex and the city, ktorego nei cierpi. I tak sobie ogladamy i jemu sie podoba. 

a jako wisienka na torcie, chodzi w rozowych koszulkach polo (pomaranczowych tez, ale to holender wiec kolor narodowy). I nigdy nawet raz nie uslyszalam ze cos jest""pedalskie" i prawdziwy facet tego nie  robi". maseczka na twarz, wcierka do wlosow , nie ma problemu, wszystkiego sprobuje .

 

Mój kolega praktykujący, hetero konserwatywny muzułmanin też ogląda Desperate Housewives 😉 W takim razie baba nie może sobie pooglądać Top Gear, tak? Strasznie nudne musi być życie osób podążających za narzuconymi przez innych schematami... 

  • Like 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, Lolitkaaaa napisał:

Dziewczyny, naprawdę ja jestem nienormalna? Serio imponują wam faceci, przeglądający plotkarskie portaliki i latający do kosmetyczki i na maseczki? 😅 czy mnie prankujecie 

ja zwyczajnie nie mysle stereotypami, ze facet ma byc szeroki w barach jak niedzwiedz , nie miescic sie w dzwiach i z kosmetykow uzywac ewentualnie pasty do zebow etc.

Moj facet ma byc szczesliwy, spelniony i prawdziwy. On tego samego chce dla mnie. I to, ze ma krem pod oczy ani mi nie imponuje , ani mnie nie obrzydza, jest to normalne. Wkurzam sie jak mi podkrada moj krem 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, janki_kendl napisał:

Mój kolega praktykujący, hetero konserwatywny muzułmanin też ogląda Desperate Housewives 😉 W takim razie baba nie może sobie pooglądać Top Gear, tak? Strasznie nudne musi być życie osób podążających za narzuconymi przez innych schematami... 

uwielbiam top gear 🙂 i wheeler dealers 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Babka_w_te_Pedach napisał:

ja zwyczajnie nie mysle stereotypami, ze facet ma byc szeroki w barach jak niedzwiedz , nie miescic sie w dzwiach i z kosmetykow uzywac ewentualnie pasty do zebow etc.

Moj facet ma byc szczesliwy, spelniony i prawdziwy. On tego samego chce dla mnie. I to, ze ma krem pod oczy ani mi nie imponuje , ani mnie nie obrzydza, jest to normalne. Wkurzam sie jak mi podkrada moj krem 😄

👏👏👏 podpisuję się pod tym! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, gryzelka1998 napisał:

Bo faceci nie plotkują i nie mogą oglądać odmóżdżaczy w internecie

w ogole co z nich za organizmy, bo ze nie ludzie to wiadomo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Lolitkaaaa napisał:

Dziewczyny, naprawdę ja jestem nienormalna? Serio imponują wam faceci, przeglądający plotkarskie portaliki i latający do kosmetyczki i na maseczki? 😅 czy mnie prankujecie 

Mnie imponują faceci, którzy nie muszą swojego ego podbudowywać alergią na róż i stereotypowo kobiece zajęcia.

  • Like 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi się podobają Wasze wpisy, dziewczyny 🙂 Tak to wlaśnie wygląda w szczerych, fajnych, współczesnych związkach. Oboje dbamy o higienę i oboje mamy prawo do relaksu na kanapie 😉 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na tym nowym Hydeparku jest tyle komentarzy, że nie idzie nadrobić 😂😁

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Etażerka napisał:

Właśnie ja już przestałam czytać.

Polowanie na czarownice. 

Chyba już za bardzo na razie się nic nie wydarzy 😛 Wardęga podobno nie chce nagrywać kolejnych filmików o VP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja nie bardzo rozumiem o co taka wielka drama, film był podobny, chłopaki pogwiazdorzyły z lekka, może niepotrzebnie, Wardęga też przesadził z realcją, przeprosili j koniec tematu. Nic sie nie stało przecież, nikt nikogo nie pobił i nie okradł, obydwu stronom konfliktu by sie przydał odwyk od wirtuala.

  • Like 4
  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, ksw2020 napisał:

A ja nie bardzo rozumiem o co taka wielka drama, film był podobny, chłopaki pogwiazdorzyły z lekka, może niepotrzebnie, Wardęga też przesadził z realcją, przeprosili j koniec tematu. Nic sie nie stało przecież, nikt nikogo nie pobił i nie okradł, obydwu stronom konfliktu by sie przydał odwyk od wirtuala.

dokładnie. Jak odkryłam genezę tego wszystkiego, to zdębiałam, serio. Vogule znikają na jakiś czas, mam nadzieję, że wyciągną wnioski. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale ogólnie ludziom nie chodziło o to, że VP dużo zarabiają, a raczej o to, że kreaowali się na takich, którzy pieniędzy nie mają i jest im ciężko. Chociażby to, że sprzedawali ubrania przed wyjazdem do Hiszpani, żeby części się pozbyć, ale też 'żeby mieć za co żyć na start'. Spoko, ich prawo, ale wynajmują dwupoziomowe mieszkanie z 3 łazienkami i tarasem xD. 

Tak samo tekst Adama, że wstydzili się pokazywać mieszkanie... Rozumiem, mogło tak być, ale też wydaje mi się, że to mieszkanie w centrum mogło być drogie. Pracowali z domu, przez internet, sami mówili, że nigdzie praktycznie nie wychodzą - czemu nie przenieśli sie do innej dzielnicy, gdzie mieszkania moglyby być tańsze? 

serio, nikt by ich zarobków nie wywlekł, gdyby sami nie zaczęli szurać, że 'wardęga to streamy robi i zbiera pienionszki!!!1', a sami robili to samo xD i nikt nie robi im wyrzutów o to, że zarabiają, tylko o ich postawę xD

  • Like 5
  • Thanks 9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Hauayudoin napisał:

Gdyby oni wiedzieli, ile kosztuje ten jutubowy biznes- sprzęt jaki ma vogule (jakość Videos się poprawiła znacznie w szybkim czasie) oraz płaca za montaż itp... plus życie w Warszawie, wtedy kuzwa by się opamiętali. No ale cóż, 90 procent społeczeństwa widzi tylko 2000 na miesiąc Max, a gimbaza może 50 złotych na tydzień od mamy xD jaka to była kwota w ogóle? 

Już bez przesady z tym ile kosztuje ich youtubowy biznes. Sprzęt kupuje się raz na jakiś czas, a nagrywanie prasówek na greenscreenie nie kosztuje tysięcy. Wydaje mi się, że większość kosztów było związane z imprezami, a nie ich filmami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×