Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Już zaczynają się oburzać, jakby chłopaki od zawsze byli krezusami i zabierali fanom ostatnie klepaki z portfela xD To, że w jednym roku mieli takie duże zarobki, nie oznacza, że wszystkie lata były takie tłuste. Owszem, przesadzali, zwłaszcza Adaś z tymi gorzkimi żalami na temat swoich finansów, ale zaglądanie do portfela, jakie odbywa się teraz na tej grupce to już żenada. Jadą po nich tak, jakby organizowali zbiórki charytatywne na swoje utrzymanie... W sumie szacun, że z takimi zarobkami nie polecieli zaraz do Vitkaca na zakupy, relacjonując to oczywiście xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szambonurek
5 minut temu, janki_kendl napisał:

Już zaczynają się oburzać, jakby chłopaki od zawsze byli krezusami i zabierali fanom ostatnie klepaki z portfela xD To, że w jednym roku mieli takie duże zarobki, nie oznacza, że wszystkie lata były takie tłuste. Owszem, przesadzali, zwłaszcza Adaś z tymi gorzkimi żalami na temat swoich finansów, ale zaglądanie do portfela, jakie odbywa się teraz na tej grupce to już żenada. Jadą po nich tak, jakby organizowali zbiórki charytatywne na swoje utrzymanie... W sumie szacun, że z takimi zarobkami nie polecieli zaraz do Vitkaca na zakupy, relacjonując to oczywiście xD

A tak pieją, jaka ich nowa grupa jest nietoksyczne 😂 serio, jeśli kiedykolwiek myślałam o tym Żeby być na yt, to teraz mi to wybito z głowy 😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, janki_kendl napisał:

Już zaczynają się oburzać, jakby chłopaki od zawsze byli krezusami i zabierali fanom ostatnie klepaki z portfela xD To, że w jednym roku mieli takie duże zarobki, nie oznacza, że wszystkie lata były takie tłuste. Owszem, przesadzali, zwłaszcza Adaś z tymi gorzkimi żalami na temat swoich finansów, ale zaglądanie do portfela, jakie odbywa się teraz na tej grupce to już żenada. Jadą po nich tak, jakby organizowali zbiórki charytatywne na swoje utrzymanie... W sumie szacun, że z takimi zarobkami nie polecieli zaraz do Vitkaca na zakupy, relacjonując to oczywiście xD

Nie nazwałabym tego zaglądaniem do portfela, bo są to publiczne dane firmy, które każdy może sprawdzić. Pewnie gdyby Adam nie wspomniał o tych 95 groszach to ludzie mieliby wywalone i nikomu nie chciałoby się szukać  XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi z tymi zarobkami? Przecież tam było jasno opisane, że jak chcesz wesprzeć to masz dostęp do dodatkowych treści, a jak nie, to proszę - tu są darmowe filmy. To nie była zbiórka na bajkowe życie jak u pudlowej. A teraz nagle wszyscy zdziwieni, że oni coś zarabiali? No sorry, z naszych podatków przecież nie żyją. To już chyba jest gó wnoburza dla samej gó wnoburzy, bo ludzie nie mają gdzie swojej frustracji wyrzucić. 

A to co wyprzedawali przed wyjazdem miało iść na fundację zajmującą się zwierzakami.

Edytowano przez Hiacynta_Drewniak
  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po prostu jak ktoś mądrze napisał wyżej, okazali się być kimś innym niż za kogo się podawali. Myślę, że fanom by do głowy nie przyszło nawet sprawdzać ich zarobków, gdyby nie robili z siebie ofiar i nie pisali tych bzdur o norze w Wawie. 

Wybili się na zabawnych prasówkach trafnie wytykajacych hipokryzję celebrytów, a ostatecznie okazało się, że sami są tacy sami.

Myślę, że teraz stracą dużo fanów i życie w Hiszpanii będzie się robiło coraz mniej opłacalne 😉

Edytowano przez KtoJa
  • Like 1
  • Thanks 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, branklast napisał:

Nie nazwałabym tego zaglądaniem do portfela, bo są to publiczne dane firmy, które każdy może sprawdzić. Pewnie gdyby Adam nie wspomniał o tych 95 groszach to ludzie mieliby wywalone i nikomu nie chciałoby się szukać  XD

Ja mam na myśli wyliczanie im ile jedli na mieście, co nosili, ile razy, skąd kupowali ubrania, ile mają łazienek itp. Tam odbywają się tego typu analizy 😉 

Po prostu, Madam podkreślał, że mają mało pieniędzy niejednokrotnie, a okazało się, że ich zarobki za rok 2019 były spore. Okej, kolejny raz pokazali, że są hipokrytkami. Tylko po co teraz analizować ich garderobę, jadłospis, itp? XD 

Edytowano przez janki_kendl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Hiacynta_Drewniak napisał:

What? To już lekka psychoza - kanał jest monetyzowany od kiedy? Bo na pewno nie od tej wpadki teraz. Więc o co kaman.

W sumie oni od niedawna tak prężnie działają na YT, chyba od 2018 mają monetyzację. Na samym YT podobno nie zarabia się jakichś kroci. Myślę, że ta kwota z KRS wynikła z imprez, których było w 2019 dużo i ich sklepiku. Te ich imprezy cieszyły się popularnością, to i właściciele klubów im nie szczędzili. Adam ma ewidetnie jakiś kompleks związany z pieniędzmi, nie wiem, może ma traumę po pracy na Moliera 2? Jakby tak nie miauczał ciagle, to ludzie by teraz byli łaskawsi, ale i tak uważam, że wyliczanie komuś co żarł i co nosił, to przesada xD 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, janki_kendl napisał:

W sumie oni od niedawna tak prężnie działają na YT, chyba od 2018 mają monetyzację. Na samym YT podobno nie zarabia się jakichś kroci. Myślę, że ta kwota z KRS wynikła z imprez, których było w 2019 dużo i ich sklepiku. Te ich imprezy cieszyły się popularnością, to i właściciele klubów im nie szczędzili. Adam ma ewidetnie jakiś kompleks związany z pieniędzmi, nie wiem, może ma traumę po pracy na Moliera 2? Jakby tak nie miauczał ciagle, to ludzie by teraz byli łaskawsi, ale i tak uważam, że wyliczanie komuś co żarł i co nosił, to przesada xD 

Dokładnie. To trochę tak jakby kolega z pracy przyszedł do mnie do domu i komentował, że za zarobione pieniądze kupiłam sobie łososia, a on pozwala mi tylko na śledzia, bo jego tylko na to stać, a tak w ogóle to jak śmiałam prosić o podwyżkę, skoro biedna nie jestem, jak stać mnie na łososia 😂😅 no paranoja

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szambonurek

Suzanne Marie nagrała drugi film na temat dramy, drenują ten temat te małe juciubery xD Pieje nad Wardęgą jak nastolatka do swojego idola xD żal na to patrzeć, jak dla mnie żenada te wszystkie laski spuszczające się nad barankiem i jego stadkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Cudawianki napisał:

Tak, na na prawdę ciekawą urodę. W połączeniu z wysokim wzrostem i ładną sylwetką - ciasteczko. 

Tylko że ja akurat wolę go w trochę mniej karykaturalnym wydaniu. Bez tego "konturowania", makijażu, spineczek i kolczyków na pół twarzy. 

Parę lat temu miał ciemne, krótkie włosy i zarost. O mamusiuuu to było coś 😁🤩🤤

Noo mam tak samo. Ciacho, Patryk też lepiej wyglądał bez kolorowych włosów, a teraz obaj są strasznie przerysowani. A który jest w tym zwiazku kobietą? 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, laureatka napisał:

A który jest w tym zwiazku kobietą? 

Co? xD Przepraszam, ale rozbawiło mnie to 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, laureatka napisał:

Noo mam tak samo. Ciacho, Patryk też lepiej wyglądał bez kolorowych włosów, a teraz obaj są strasznie przerysowani. A który jest w tym zwiazku kobietą? 

Akurat do mnie ich uroda nie przemawia, ani Adam ani Patryk ale każdy ma inny gust, ale pisze bo narazie widziałam ze dla każdego Adam jest przystojny, może to przez te rude włosy lub nie umiem odgrodzić zachowania z filmów od wyglądu.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, branklast napisał:

Co? xD Przepraszam, ale rozbawiło mnie to 

Wymieniają sie 🙈🙉🙊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, laureatka napisał:

Noo mam tak samo. Ciacho, Patryk też lepiej wyglądał bez kolorowych włosów, a teraz obaj są strasznie przerysowani. A który jest w tym zwiazku kobietą? 

Przescrollujcie sobie ig Adama do zdjęć z 2015 roku. Nosił wtedy krótkie czarne włosy i miał zarost. 🤩😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, calypso napisał:

Swoją drogą to gdzieś czytałam (ale to mogą być tylko plotki) że Madam kręcił się koło Patryka jeszcze jakiś czas zanim zostali parą bo liczył że się przy nim wbije do celebryckiego światka. 🤔

W filmie o tym jak się poznali, mówią, że kojarzyli się z widzenia przez podobne kręgi znajomych i byli na jakiś imprezach wspólnych, ale wtedy za bardzo nie rozmawiali ze sobą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Hiacynta_Drewniak napisał:

Dokładnie. To trochę tak jakby kolega z pracy przyszedł do mnie do domu i komentował, że za zarobione pieniądze kupiłam sobie łososia, a on pozwala mi tylko na śledzia, bo jego tylko na to stać, a tak w ogóle to jak śmiałam prosić o podwyżkę, skoro biedna nie jestem, jak stać mnie na łososia 😂😅 no paranoja

Ja rozumiem te oburzenia z wyliczaniem w komentarzach na grupie jako złość na bycie oszukanym.

Nie zaglądają stricte w portfel jako „jak można wydać tyle pieniędzy na jedzenie?”, a bardziej złości ludzi to, ze oni z bardzo dobrymi zarobkami kreowali się na biednych ludzi i prosili o wsparcie finansowe. Ktoś zarabiający w 2019 roku (w 2020 ich sytuacja na pewno wyglądała lepiej) +/- 16 tysięcy złotych miesięcznie prosi swoich widzów o donejty „bo bida, wstyd mieszkanie pokazać, my na nic nie mamy, jesteśmy prześladowani przez orientacje, nasze koty musza coś jeść i wgl Barcelona taka droga”. Gdyby nie ta drama to większości wspierających nie chciałoby się ich aż tak prześwietlać, bo im ufało, byli dość wiarygodni i potrafili dobrze zmanipulować odbiorców. To jest po prostu wprowadzenie w błąd.

Trochę się w tym pogubili, zobaczyli, ze można wygodnie żyć niewiele robiąc (nawet materiały do prasówek brali żywcem z komentarzy na grupie), ludzie ich kochają i będą im za to płacić, wiec czerpali garściami, nie patrząc na resztki godności. Jednocześnie za takie działania krytykowali innych. 

Obejrzałam filmik o historii ich poznania. Już tam Madam krytycznie wypowiadał się o warunkach w jakich żył wtedy Patryk, z wypowiedzi wynika jedno wielkie zdegustowanie. O parciu Madama na szkło nic tam nie było, mówił tylko, ze kojarzył Patryka, bo ten był dość znany w pewnych kręgach, ale z początku tylko chodzili na te same imprezy bez większych rozmów. Ale myśle, ze takie wnikanie w ich związek (ogólnie - w czyjkolwiek związek!) to już przekroczenie granic, nic nam do ich prywatnej relacji miedzy nimi. Są ze sobą ponad 5 lat, dobrze się znają, ich sprawy zostawmy im, a nie naszym domysłom, bo to naprawdę potrafi spartolic związek. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, Dark Evil napisał:

Słabe porownanie.

To raczej wyglądałoby tak- kolega z pracy dał ci 200zł bo jesteś głodna i dosłownie nie masz co do garnka włożyc na obiad a ty byś poszła na pazurki do kosmetyczki za te pieniądze. 

mialam kiedys taka sytuacje. 

Bedac juz kila lat mloda emigrantka. Poznalam na miejscu dziewczyne, ktora wlasnie rozstala sie z chlopakiem, i potrzebowala gdzies sie zatrzymac, wiec zaproponowalam jej ze moze zostac dopoki sie nie ogarnie. Nie miala pracy, nie miala kasy (bo to ten chlopak jua utrzymywal) . Pozyczyla ode mnie 50euro, zeby kupic sobie jedzenie etc (tak mi powiedziala). Po zakupach przyszla do domu z nowmi butami za 49,99 🙂  I niby dalam jej te pieniadze, zeby wydala na to czego potrzebuje, ale te buty jakos mnie wkurzyly.  I dlatego rozumiem troche ten bulwers, z jednej strony zgrywanie takich od pierwszego do pierwszego, a potem wycieka numer. 

I ja wiem, ze tylko kots niedoswiadczony uwierzylby, by to od pierwszego do pierwszego, ale wielu ludzie uwizrzylo. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to nie jest tak, że z przychodu musieli opłacić np. wynajęcie klubów na imprezy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Dark Evil napisał:

Słabe porownanie.

To raczej wyglądałoby tak- kolega z pracy dał ci 200zł bo jesteś głodna i dosłownie nie masz co do garnka włożyc na obiad a ty byś poszła na pazurki do kosmetyczki za te pieniądze. 

Ja to widzę inaczej, dla mnie tak właśnie robiła pudlowa. Tutaj oglądałam tylko filmy za darmo i zasady wspierania były jasne, ale może w tych dla wspierających mówili takie rzeczy, tego nie wiem 🤷 tym bardziej miałam takie w t f jak przeczytałam o tym, że wstydzili się mieszkania, bo wcześniej mówili, że nie pokazują, bo nie są vlogerami, żeby się tym dzielić.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szambonurek

Słuchajcie, aktualnie chłopaki z VP są lepiej traktowani przez nas na obrzydliwej Kafe niż przez swoje byle faneczki na nowym Hydeparku xD Tam ich dosłownie rozszarpują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Dark Evil napisał:

Pudlica to jest inna bajka. Ona brała ludzi dużo bardziej na litosc, bo w gre wchodzil jeszcze zly stan zdrowia( te tony tabletek które ona pokazywała- a jak sie okazało to głównie był Kaldyum- potas w tabl) no i jej wyraźne kalectwo. Zadbała też o całą „otoczkę” biedy(te wszystkie dziwne potrawy typu ziemniaki ze smietaną).

 

Co do facetów z VP- jasne ze zasady sobie określili, pieniedzy nikomu na sile nie wyciagali z portfela. Wpłacał kase kto chciał. Widzowie jednak nie mogą przeboleć własnej naiwnosci. Dla mnie w sumie to dalej jest niepojęte, wpłacanie zdrowym dorosłym facetom kasy- ot tak.

No to nasze zdanie się po prostu rozmija 🙂 i też nigdy nie rozumiałam płacenia za darmową platformę, za live'y itp (nie mówię o vp, tylko ogólnie), nawet reklamy zwykle przewijam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Dark Evil napisał:

Kaśka dużo uzbierała dzięki chorobie- to tak jak wpłacanie na chore dzieci na tych wszystkich stronkach siepomaga. Kaska na poczatku zbierała kasę na leki i peruki, potem dopiero zmienila opisy na zrzutkach(ze to kasa po prostu na zycie) jak ludzie jej cisnęli, że wcale nie bieduje

A to tak, z tym się zgadzam, cynicznie oszukała ludzi, kłamała, brała na litość i zaszkodziła innym osobom z niepełnosprawnościami, które naprawdę potrzebują pomocy, i do teraz robi z siebie biedną pokrzywdzoną 😑 mówiłam o tym, że vp mieli dostępny system wspierania za dodatkowe filmy i treści i dziwię się, że ktoś im wpłacał kasę, bo pomyślał, że nie mają na prąd albo co jeść, bo to rzeczywiście by było naiwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja dopiero teraz zajrzalam na ich "sklep". I mi witki opadly. 

Oni umniejszali prace tych, ktorzy mieli wlasny sklep i produkowali cokolwiek:  Jesmerc, Andziaks etc Zawsze powtarzali, ze oni wszystko sami , sami sami. 

Ale oni maja sklep na platformie selino. Ich jedynym zadaniem jest wybranie produktow, ktore chca miec w ofercie i motywu jaki chca by byl na tym produkcie (wysyla sie swoje logo, zdjecie etc). I to tyle, nic wiecej. Przeciez jak sie wejdzie na te strone i przeglada koszulki to widac ze to jest jedno standardowe zdjecie, a na to jest nalozona kolejna warswa z wybranym motywem. 

Taki sklep mozna zalozyc w 4 minuty nie wychodzac z domu 

 

  • Like 3
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja sie przyznam,  ze kupilam ebooka FEJM, na zasadzie ze donejtow czy innych patronajtow nie robie "za nic". 

ale nawet nie wiem gdzie go mam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, Babka_w_te_Pedach napisał:

ja dopiero teraz zajrzalam na ich "sklep". I mi witki opadly. 

Oni umniejszali prace tych, ktorzy mieli wlasny sklep i produkowali cokolwiek:  Jesmerc, Andziaks etc Zawsze powtarzali, ze oni wszystko sami , sami sami. 

Ale oni maja sklep na platformie selino. Ich jedynym zadaniem jest wybranie produktow, ktore chca miec w ofercie i motywu jaki chca by byl na tym produkcie (wysyla sie swoje logo, zdjecie etc). I to tyle, nic wiecej. Przeciez jak sie wejdzie na te strone i przeglada koszulki to widac ze to jest jedno standardowe zdjecie, a na to jest nalozona kolejna warswa z wybranym motywem. 

Taki sklep mozna zalozyc w 4 minuty nie wychodzac z domu 

 

no dokładnie! i jeszcze powtarzali, że oni tu wszystko robili SAMI, SAMI wstwiali na stronę, SAMI robili projekty. no tak, to prawda. ale w większości te projekty nie były jakieś super skomplikowane, nie spędzali nad nimi godzin w photoshopie. a do tego w sellino można ustalić własną marżę. więc dlatego kiedyś się mega zdziwiłam, że sprzedają maseczki za jakieś 80 zł, a w innych sklepach taki sam rodzaj maseczek (ten sam materiał, sposób zadrukowania, itp.) można znaleźć za niecałe 30 zł. rozumiem, jest popyt, jest podaż, ale wydaje mi się, że gdyby jakiś celebryta/influencer zaczął sprzedawać maseczki na taką cenę, to VP nie zostawiłoby na nim suchej nitki xD

więc to takie krzyczenie, że oni wszystko zrobili sami i musza opłacic ludzi, którzy tam to drukują i pakują - well, każdy twórca majacy sklep na takiej platformie musi to zrobić. ale ok xD

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, rsong napisał:

no dokładnie! i jeszcze powtarzali, że oni tu wszystko robili SAMI, SAMI wstwiali na stronę, SAMI robili projekty. no tak, to prawda. ale w większości te projekty nie były jakieś super skomplikowane, nie spędzali nad nimi godzin w photoshopie. a do tego w sellino można ustalić własną marżę. więc dlatego kiedyś się mega zdziwiłam, że sprzedają maseczki za jakieś 80 zł, a w innych sklepach taki sam rodzaj maseczek (ten sam materiał, sposób zadrukowania, itp.) można znaleźć za niecałe 30 zł. rozumiem, jest popyt, jest podaż, ale wydaje mi się, że gdyby jakiś celebryta/influencer zaczął sprzedawać maseczki na taką cenę, to VP nie zostawiłoby na nim suchej nitki xD

więc to takie krzyczenie, że oni wszystko zrobili sami i musza opłacic ludzi, którzy tam to drukują i pakują - well, każdy twórca majacy sklep na takiej platformie musi to zrobić. ale ok xD

Mnie rozwaliła cena wlepek w ich sklepie - 50 zł za 10. Normalnie za taką cenę ma się ponad 100 wlepek wydrukowanych, jak nie więcej 😛

  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę nie rozumiem tego oburzenia o wspieranie. Sama tego nie robię, ale przecież jest jasno wyłożone co się za to dostaje i widocznie dla kogoś ma to taką wartość. Co do tego, że mogli pójść do pracy zamiast zbierać hajs - no na tym polega patronite czy inne wspieranie, że ludzie chcą "odciążyć" twórców po to, żeby filmy czy podcasty były ich źródłem utrzymania w mniejszym lub większym stopniu. Nie widzę w tym problemu. Jeden wspiera kanały naukowe, inny rozrywkowe a trzeci żadnych.

  • Like 1
  • Thanks 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja oglądam chłopaków dla rozrywki. 

Czy że wszystkim się z nimi zgadzam? Nie. 

Czy popieram wszystkie zachowania? Nie. 

I mam wystarczająco oleju w głowie, aby nie stawać po żadnej że stron.

Trochę mnie śmieszy to że tak dużo osób nagle traktuje jak wyrocznie faceta w lesie przepranego za... No właśnie, co? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Lililajj napisał:

Ja oglądam chłopaków dla rozrywki. 

Czy że wszystkim się z nimi zgadzam? Nie. 

Czy popieram wszystkie zachowania? Nie. 

I mam wystarczająco oleju w głowie, aby nie stawać po żadnej że stron.

Trochę mnie śmieszy to że tak dużo osób nagle traktuje jak wyrocznie faceta w lesie przepranego za... No właśnie, co? 

 

Ale kto go tak traktuje? To ,że ktoś się z kimś zgadza nie znaczy ,że traktuje tę osobę jak wyrocznie xddd. Ten film mógł nagrać ktokolwiek, bo chłopaki sami się orali bez niczyjej pomocy.

Nie zrozumiem przypie rdalania się do czyjegoś wyglądu. Jakoś nikt w tej dramie nie mówił, że Vogule Poland wyglądają jak drag queen z taniego bazaru, ale jak Wardęga wygląda inaczej to nagle uszczypliwe komentarze i umniejszanie. Jakim argumentem jest w ogóle czyjś wygląd? Słabe jest walczenie o akceptacje i jednocześnie wyśmiewanie innych.

  • Like 11
  • Thanks 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×