Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Dajcie spokoj. Mi sie spodobal post o witch, jest to mocno sentymentalne. Jak na hydepark VP wstawiali piosenki z dziecinstwa czy wspominki o gumach turbo to sie nikt nie czepiał

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Szambonurek napisał:

Ta wasza grupa to żart. 
mam nadzieje, ze szybko się przekonacie, dlaczego tematu Zatoki Świń się nie porusza i dlaczego chłopaki tez go u siebie nie chcieli 😉 

Dalej piejcie peany na cześć SAW. Taka grupa, jacy użytkownicy, niedouki i dzieci 😂

Ja sie tam nawet nie pcham, do starej mnie nigdy nie przyjęli, więc teraz foch😁

A tak serio, to długo nie potrwa, co z tego że tyle osób liczy jak większość na chwile z ciekawości, żeby zostali musi ich coś) ktoś zachęcić.

To tak jak z gwiazdami yt, blokują, kasują, są pełni pychy i arogancji, a potem jak kasa sie przestaje zgadzać to płacz😁

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szambonurek
39 minut temu, ksw2020 napisał:

Ja sie tam nawet nie pcham, do starej mnie nigdy nie przyjęli, więc teraz foch😁

A tak serio, to długo nie potrwa, co z tego że tyle osób liczy jak większość na chwile z ciekawości, żeby zostali musi ich coś) ktoś zachęcić.

To tak jak z gwiazdami yt, blokują, kasują, są pełni pychy i arogancji, a potem jak kasa sie przestaje zgadzać to płacz😁

Tez mi się wydaje, ze większość weszła tam z ciekawości (w tym ja). W komentarzach te same twarze. Najpopularniejsze wątki po prostu przeniesione z oryginalnej grupy. Noc szczególnego. Ja nawet tych programów typu rolnik szuka czy love island nie oglądam wiec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Szambonurek napisał:

Tez mi się wydaje, ze większość weszła tam z ciekawości (w tym ja). W komentarzach te same twarze. Najpopularniejsze wątki po prostu przeniesione z oryginalnej grupy. Noc szczególnego. Ja nawet tych programów typu rolnik szuka czy love island nie oglądam wiec...

Ja tam poszłam tylko poczytać dramę VP v Wataha, ale teraz też przycichła i myslalam nad opuszczeniem grupy ale może być potem tak jak z oryginalna ze nie przyjmują lub coś. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2021 o 21:48, ksw2020 napisał:

Oj nie do końca, dobry specjalista od PR i wyciągnie ich migiem z bagna, jak Dżesike Multiple albo Delme i Majoneza

pytanie, czy bd chcieli na niego kase, skoro caly czas sie pusza, jak to oni wszystko sami i smiali sie w filmiku jednym z korzystania z agencji pr-owych xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, BombelekBubi napisał:

pytanie, czy bd chcieli na niego kase, skoro caly czas sie pusza, jak to oni wszystko sami i smiali sie w filmiku jednym z korzystania z agencji pr-owych xd

Jak bieda przyciśnie to poglądy ewoluują z prędkością światła😁

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szambonurek
Napisano (edytowany)
1 godzinę temu, ksw2020 napisał:

Jak bieda przyciśnie to poglądy ewoluują z prędkością światła😁

Nie ma co się wstydzić, zwłaszcza ze sami są kiepskimi specami w tej dziedzinie. Patryk już zaczął pisać tweety i wstawia po kilka na dzień. W tym ze byli w muzeum i ze kupił sobie pluszowa kapibare 🤦‍♀️ Serio ale w tej sytuacji powinni odciąć się od neta na miesiąc i na pewno nie wstawiać postów o kupowaniu sobie głupot. 🤯

Edytowano przez Szambonurek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jacie, Evitka, za każdym razem jak wejdę na kafe to widzę pełno Twoich postów. A do tego udzielasz się na jakiejś grupce na fejsie. Laska, wyluzuj xD Ja już serio nie wierzę w Twoje zabiegane życie, wakacje i pracę na pełny etat. Siedzisz tu wiecznie i odpisujesz po paru minutach od tego jak ktoś Ci odpisze. Laska, zajmij się sobą 😄

  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Szambonurek napisał:

Nie ma co się wstydzić, zwłaszcza ze sami są kiepskimi specami w tej dziedzinie. Patryk już zaczął pisać tweety i wstawia po kilka na dzień. W tym ze byli w muzeum i ze kupił sobie pluszowa kapibare 🤦‍♀️ Serio ale w tej sytuacji powinni odciąć się od neta na miesiąc i na pewno nie wstawiać postów o kupowaniu sobie głupot. 🤯

To sie nazywa uzależnienie od atencji😁sporo ludzi cierpi na tą przypadłość

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2021 o 12:48, Evvita124 napisał:

A skąd wiesz że ktoś z grupy nie ma interesującego newsa? Post o witch to jest interesujący news? 
Nie mam problemu, po gimbazjalnych tematach przestałam czytać posty z grupy bo wieje nudą, na pudlu jest już ciekawej, pomimo że ten portal zszedł na psy. 
Nie pozdrawiam właścicielki grupy skoro ma się bawić na poziomie VP. 

Potwierdzam. Posta o pudlowej też zdjęły, bo im ktoś scr wyniósł, a posta o nonie i latające scr na jej insta im nie przeszkadzały 😆 pani, która założyła grupę zbyt ważna się poczuła i chyba odleciała w kosmos. I jeszcze to "pozdrawiam kafeterie" HIT. 

  • Like 1
  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, belonogi napisał:

Potwierdzam. Posta o pudlowej też zdjęły, bo im ktoś scr wyniósł, a posta o nonie i latające scr na jej insta im nie przeszkadzały 😆 pani, która założyła grupę zbyt ważna się poczuła i chyba odleciała w kosmos. I jeszcze to "pozdrawiam kafeterie" HIT. 

A strasznie szkoda, bo miejsce dobrze rokowało. Może jak przeczyta tu więcej takich opinii, to coś dotrze.

Chociaż szczerze mówiąc, patrząc po akceptowanych postach, Pani albo sama jest, albo celuje w grupe wiekową z "naście" w liczebnikach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie na oryginalnej (byłam tam dawno temu, jak jeszcze dodawali) najbardziej wkurzało to, że baardzo wielu postów nie akceptowali, w tym "nitek", które pasowały do ogólnej treści, no ale przecież wolno komentować tylko to, co panowie chcieli, żeby komentować, niektóre osoby i tematy są nietykalne 😄

Tutaj się ucieszyłam, że będzie inaczej, większa swoboda wypowiedzi itd. Ale widocznie na widok 30k członków sodówa odwaliła autorce 😂 czyli powielamy błędy chłopaków xD

  • Like 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patryk dodał post, że jest jednym z twórców strony, gdzie każdy może dodać własny news. Co o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szambonurek

SAW potrzebował dodatkowej promocji z okazji fame mma. Jak nie lubię bolońskiego tak mam nadzieje ze oklepie tego cwaniaczka. 
(nie, nie jestem „po stronie” VP)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Myslicie, ze wroca z pokora? nic sie nie dzieje... 

Edytowano przez laureatka
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szambonurek
45 minut temu, laureatka napisał:

Myslicie, ze wroca z pokora? nic sie nie dzieje... 

Mam nadzieje na pokorę wobec fanów. Pokory wobec SAW nie oczekuje i nawet nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O widzę, że Wardęga zwęszył już kolejną dramę tym razem związaną z Lil Masti i fame mma i już nagrywa o tym filmy. Lubię go, uważam że to inteligentny i ogarnięty facet ale czemu tak się pcha do każdej afery? Wszystko by tylko mieć te wyświetlenia..  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2021 o 18:09, UlanyPonczek napisał:

O widzę, że Wardęga zwęszył już kolejną dramę tym razem związaną z Lil Masti i fame mma i już nagrywa o tym filmy. Lubię go, uważam że to inteligentny i ogarnięty facet ale czemu tak się pcha do każdej afery? Wszystko by tylko mieć te wyświetlenia..  

Na tym polega YT. Interesujące treści, chwytliwe tytuły (w tym przypadku dramy) równają się wyświetleniom, a one równają się z zarobkiem... Zwęszył dramy? No na tym polega jego aktualny content na YT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2021 o 18:09, UlanyPonczek napisał:

O widzę, że Wardęga zwęszył już kolejną dramę tym razem związaną z Lil Masti i fame mma i już nagrywa o tym filmy. Lubię go, uważam że to inteligentny i ogarnięty facet ale czemu tak się pcha do każdej afery? Wszystko by tylko mieć te wyświetlenia..  

„inteligentny” xD to chłopek roztropek, cwany i chciwy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Etażerka
3 minuty temu, bila567 napisał:

„inteligentny” xD to chłopek roztropek, cwany i chciwy. 

To prawda. Akurat chłopaki sami się podłożyli i on to wykorzystał. Ja się ostatecznie cieszę, że go więcej nie przepraszali. Dobrze, że zamknęli grupę, bo tylko im się obrywało za to co tam ludzie (w większości rozhisteryzowane nastolatki i karynki) pisali. Nowa grupa to jest taki szlam że szkoda gadać. Narzekają, że na starej grupie nie można było napisać nic krytycznego o chłopakach i stworzyli sobie nową grupę, gdzie dla odmiany każdy głos obiektywizmu jest natychmiast wyśmiewany. 

Rozczarowali mnie jedynie tym, że w ogóle do tej pożal się boże dramy doszło, że na to pozwolili. Z perspektywy czasu stwierdzam, że ta 'drama' była tak bardzo meh... Jak widziałam wysyp commentary z koziej wólki kręconych przez jakieś nadęte damessy i specjalistki od PR, które muszą w google translate sprawdzać co to znaczy 'schadenfreude''(autentyk z sekcji komentarzy u pani od PR) to serio czułam silny second hand embarassment 😄  Podobnie, światłe osoby z podrabianego bootlega hydeparku, które nie wiedzą kiedy kończy się rok rozliczeniowy 😂

Szkoda mi chłopaków, że przez swój brak pokory wobec tego jakim krwiożerczym miejscem jest youtube tak się odsłonili przed bandą baranów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, calypso napisał:

Sorry, ale po tym wszystkim co zrobili właśnie wyszło że sami należą do tej bandy baranów. Patryk napisał książkę, jest tam rozdział jak radzić sobie z dramami, oni odhaczyli wszystkie punkty czego nie robić. Posty które wrzucali w trakcie i zaraz po były dla mnie tak cringowe, że pomogly mi podjąć decyzję by odpuścić sobie oglądanie vp. 

Ta sytuacja pokazała jak bardzo są zadufani w sobie i niedojrzali, a jeśli są zbyt delikatni na tworzenie w internecie to może dla własnego dobra powinni się zająć czymś innym? 

 

Podpisuję się pod tym w 100%. Nie obejrzałam nic od dramy i jakoś mi nie brakuje tych filmów. Od siebie dodam, że widząc posty niektórych psychofanów, dochodzę do wniosku, że to chyba nie są twórcy oraz fandom dla mnie.

  • Like 3
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Etażerka
45 minut temu, calypso napisał:

Sorry, ale po tym wszystkim co zrobili właśnie wyszło że sami należą do tej bandy baranów. Patryk napisał książkę, jest tam rozdział jak radzić sobie z dramami, oni odhaczyli wszystkie punkty czego nie robić. Posty które wrzucali w trakcie i zaraz po były dla mnie tak cringowe, że pomogly mi podjąć decyzję by odpuścić sobie oglądanie vp. 

Ta sytuacja pokazała jak bardzo są zadufani w sobie i niedojrzali, a jeśli są zbyt delikatni na tworzenie w internecie to może dla własnego dobra powinni się zająć czymś innym? 

 

Rozumiem Twój punkt widzenia, ale ja mam na dramkę wywalone 😄 Nie zgadzam się ze wszystkim co robią, ale ich kontent mnie bawi i oglądam z przyjemnością. Nie uważam tego za koniec świata, że Patryk wydał książkę, która nawiasem mówiąc wygląda jak typowa ksiązka influencera i pewnie była poddana srogiej redakcji.

Nie pokazali się z najlepszej strony, ale ta zgraja, która ich krytykuje jest wcale nie lepsza 😄 Mam z nich ubaw 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Etażerka

A styadem baranów nazywam ludzi, którzy wcześniej nie widzieli ich wad, dopóki nie przyszedł pseudosłowiańskopseudonordycki wybawiciel i nie powiedział im jak mają myśleć 😄 Wkrótce pewnie wyjdzie z linią ciuchów inspirowaną 'słowiańskimi symbolami' o których nie ma bladego pojęcia, wspomnicie moje słowa 😄 Drugi Donatan haha 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obejrzalam nowa prasowke i mi sie podobala. To content typowo rozrywkowy i nic wiecej po nim nie oczekiwalam 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i wrócili. Oczywiście 0 odniesienia do dramy. Zupełnie jak by się nic nie stało

  • Thanks 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no bo nic sie nie stało xD a zasięgi im spadły, bo długo nie postowali! a psycho fani twierdzą, że 'chłopcy' już odpokutowali, wszystkich pięknie przeprosili, a jak się komuś nie podoba, to ma robić wypad!

ale te ich ostatnie filmiki nie radzą sobie tak super, jest dużo łapek w dół. prasówka z poprzedniego tygodnia ma ich ponad 4 tys. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie stracili całą swoją wiarygodność. I widać, że książka Patryka napisana tylko dla hajsu, skoro to co napisał ma się nijak do prawdy. Usłyszałam od psychofanów, że mam wyjść i zamknąć za sobą futrynę, więc w sumie chętnie.

  • Like 4
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szambonurek

Ktoś jeszcze ma wątpliwości, ze SAW zrobi wszystko dla hajsu? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×