Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

1 godzinę temu, Laczisony 3.0 napisał:

Okej mam to oświadczenie. Rzeczywiście jest 840 tyś. przychodu, ale też prawie 400 tyś zł. kosztów. Więc zostaje 400 tyś. Na osobę jakieś 16 tyś. miesięcznie. Całkiem sporo, ale nie jakoś astronomicznie dużo.

Ale w koszty można sporo wrzucić....nawet kiedyś mówili, że na zakupy w spozywczaku biorą fakturę 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oby się chłopaki nie rozstali w tych emocjach, A naprawdę przesadził w tym poście na fb. Po VP nie ma już nawet czego zamiatać w tym momencie, bo nie wyobrażam sobie nagrywania następnych prasówek udając, że nic się nie stało. Szkoda mi P.

  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hit, jeszcze jacyś ludzie wpłacają im pieniądze na tipeo. Jedna osoba 11 godzin temu wpłaciła nawet 100 zł 😮 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, Babka_w_te_Pedach napisał:

Ta żółć to brzmi jak Mami 😄

To już nie uważacie, że to Marzenka z Olsztyna?

1 godzinę temu, janki_kendl napisał:

Patryk założył VP zanim jeszcze poznał Adama. Stronka istnieje od 2012, a poznali się w 2015. Prezesem spółki jest Patryk. Tą głośniejszą jednostką jest jednak Adam i po tej dramie widać kto tam jest awanturnikiem pierwszej wody. Mógłby się zamknąć, bo szkodzi obojgu. 

Ja ich chyba naprawdę nie śledziłam, wydawało mi się zawsze, że ten "zły", a raczej bardziej wkurzający jest Patryk 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, hekate.asteria napisał:

 Po VP nie ma już nawet czego zamiatać w tym momencie, bo nie wyobrażam sobie nagrywania następnych prasówek udając, że nic się nie stało. 

Oj, żebyś się nie zdziwiła. 😉 drama szybciej wygaśnie niż się zaczęła. Założymy się? 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, ecia95 napisał:

 oni Polskę postrzegaja jako ten gorszy kraj gdzie wszystko jest złe i gorsze... 😞

I mają rację. Chlew obsrany głównem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, sniezynka napisał:

Oj, żebyś się nie zdziwiła. 😉 drama szybciej wygaśnie niż się zaczęła. Założymy się? 

Drama wygaśnie, ale niesmak pozostanie. Z pewnością nie wrócą już do poziomu obserwujących sprzed dramy, mogą tylko ratować tonący okręt. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ciekawe jak to będzie, bo wiele osób na hydeparku pisze, że byli widzami i wspierali chłopaków, ale po usunięciu grupy i  oświadczeniu Madama są bardzo rozżaleni i poczuli się jak śmiecie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądam Mandzio "Ostro o VP" i jeden fragment (od ok. 3 minuty) odzwierciedla to co mnie najbardziej zabolało, mianowicie ośmieszenie społeczności wspierającej LGBT, czy nawet szerzej patrząc "opozycyjnej", wiecie o co chodzi. Całkowicie się zgadzam z nim, też jestem wk...a tym że dają amunicję wszelkiej maści ortodoksom i incelom. Utrwalają stereotypy o przewrażliwionych, zakłamanych i agresywnych "lewakach". 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, niewinna czarodziejka napisał:

🤦🏻‍♀️ A myślisz, że w muzułmańskiej dzielnicy Berlina nie dostaliby w...? To tylko pokazuje jak oni są zaściankowi i uważają trawę na zachodzie za bardziej zieloną. W Polsce jest taka sama tolerancja i nietolerancja jak u naszych zachodnich sąsiadów. 

Nawet w którymś vlogu z wyjazu do Barcelony ktoś do nich wykrzykiwał homofobiczne uwagi.

I wg mnie po tej wyprowadzce do nich dotarło z mieszkanie tam to też nie jest cud miód. Jakoś tak to ich szczęście wydaje się wymuszone. I też po wyprowadzce, mam wrażenie, nastapiła zmiana w sposobie zachowywania się wobec widzów. Od momentu wyprowadzki filmiki te nie są już takie przyjazne jak kiedyś.

Myślałm, że jak się wyprowadzą to przestaną się witać z piekła, ale tak się nie stało. Ale malkontentom nie dogodzisz.

  • Like 2
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Dark Evil napisał:

To jest chyba po prostu ten typ ludzi co zawsze ma problem ze wszystkim. Nigdy nie jest „ok”, zawsze jest jakieś drażniące „ale”.

To nawet nie jest jakieś draźniące ,,ale"; ich drażni całe ich życie mam wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, niewinna czarodziejka napisał:

🤦🏻‍♀️ A myślisz, że w muzułmańskiej dzielnicy Berlina nie dostaliby w...? To tylko pokazuje jak oni są zaściankowi i uważają trawę na zachodzie za bardziej zieloną. W Polsce jest taka sama tolerancja i nietolerancja jak u naszych zachodnich sąsiadów. 

No ale jednak w takim Berlinie to tylko dzielnice, jakieś Neukolln, Marzahn, tam pewnie mogliby dostać w pysk ale w centrum czy w większości dzielnic umówmy się nikt by się nawet za nimi nie obejrzał, w przeciwieństwie do większości polskich miast. Ale przyznam, że trochę zaściankowo gloryfikują Hiszpanię, byli tam raptem kilka razy przed przeprowadzką i zachowują się jakby to była oaza tolerancji i dobrobytu, wcale tak nie jest, to dość konserwatywne społeczeństwo 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Rayoflight napisał:

No ale jednak w takim Berlinie to tylko dzielnice, jakieś Neukolln, Marzahn, tam pewnie mogliby dostać w pysk ale w centrum czy w większości dzielnic umówmy się nikt by się nawet za nimi nie obejrzał, w przeciwieństwie do większości polskich miast. Ale przyznam, że trochę zaściankowo gloryfikują Hiszpanię, byli tam raptem kilka razy przed przeprowadzką i zachowują się jakby to była oaza tolerancji i dobrobytu, wcale tak nie jest, to dość konserwatywne społeczeństwo 

Katalonia jest na maksa otwarta. A zeby poczuc sie jak mniejszosc wystarczy podjechac kilka przystanków do Sitges 

Edytowano przez Babka_w_te_Pedach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, niewinna czarodziejka napisał:

W centrum Warszawy też nie wzbudziliby sympatii. W Lipsku natomiast raczej jak w Łodzi rzucaliby się w oczy. Nie ma co wierzyć tę wielką tolerancje na zachodzie, najczęściej głoszą to osoby, które autokarem zwiedzały Londyn. 

No Lipsk czy Drezno np. są grzeczne:) Na pewno łatwiej znaleźć "swoje" enklawy w metropoliach multikulti, osobiście widzę różnice w podejściu do freaków (mówię o imidżu) i par niehetero w tego typu miastach (Brln, Amsterdam, Barcelona itd., w. Londynie nie byłam nigdy ale domyślam się że podobnie) ale nadal - mogą się przejechać na tym jednostronnym zachwycie "zachodnią" mentalnością bw takim codziennym życiu (nie życzę im tego). Podchodzą do tej przeprowadzki jak dzieci do zmiany piaskownicy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Komentarz spod oświadczenia Madama

Cytat

Madam i Patryk, tak bardzo chce,żebyście się nie poddali. mogę wam oddać krew albo nerkę jeśli by to coś dało. 

Niezłych psychofanów sobie uchowali XDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, niewinna czarodziejka napisał:

Andziaks pewnie zamówiła cysternę Moeta 😆

Bez kitu XD czy ona skomentowała jakkolwiek całą dramę? Bo Kinia W dała klap klap klap pod filmem SW. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, sniezynka napisał:

Oj, żebyś się nie zdziwiła. 😉 drama szybciej wygaśnie niż się zaczęła. Założymy się? 

Wierzę w inteligencję ludzi. Nie s.r.a się do własnego gniazda. To co było przed tą całą dramą - to se ne wrati.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ahah, właśnie mi się przypomniało, że byli w Familiadzie, a jak ludzie im zwracali uwagę, że tak no trochę nie tego, być w programie telewizji, która jakby nie patrzeć uparwia propagandę, to było wielkie tłumaczenie, że ten program nie ma nic wspólnego z TVP xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Etażerka napisał:

Ojej, ich córunia? xD A zawsze raczej dobrze o niej mówili. Lipa i przypał.

Mówili o niej z przekąsem, ale dość „łaskawie” jak na nich - fakt. Z kolei na grupce była wyzywana od brudasek, niechlujów, opisywana rzygajacymi emotkami przez niektóre laski. Było to niesmaczne. Okej, dziewczyna pokazała nużeńca na rzęsach i zniszczony paznokieć, ale ludzie,  żeby zaraz kogoś tak jechać... Jeszcze taką młoda dziewczynę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, rsong napisał:

ahah, właśnie mi się przypomniało, że byli w Familiadzie, a jak ludzie im zwracali uwagę, że tak no trochę nie tego, być w programie telewizji, która jakby nie patrzeć uparwia propagandę, to było wielkie tłumaczenie, że ten program nie ma nic wspólnego z TVP xD

znam dziewczynę, która jest lesbijką i wojującą aktywistką, a przy okazji w wolnych chwilach lubi pojsc do tvp wystąpić w jakimś teleturnieju albo na widowni posiedzieć. są ludzie i de*ile 🥴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest tez oddzielna grupa ktora idzie do tvp w koszulce z nadrukiem wysmiewajacym poglady pis 🙂 Np. Rozsuwa bluze a tam ta koszulka 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja pierziele 😮 weszłam na ich socjalblade. mają już minus 7 tys obserwatorów czaicie?! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Etażerka napisał:

Jeśli teraz dobrze zagrają, to jest do uratowania. Ale muszą nie żałować kasy na specjalistę od PR. Przykładem są Delma i Majonez, Gonciarz, Lewandowska - oni wszyscy mieli duże dramy i teraz ludzie ich uwielbiają. 

Ciekawe jak to rozegrają. Ewidentnie wczoraj po tym wysrywie Madama na fb ludzie dali unfolow. aż 3 tys za jednym zamachem. Wydaję mi się, że Patryk może to jedynie z sensem rozegrać. Madam przyszedł na gotowe, strzępi ryja i szkodzi najbardziej. a godność mu pewnie nie pozwoli przyznać się do błędu. jestem pewna też tego, że ta akcja odbiję się też echem w ich związku. jakieś mam takie nieodparte wrażenie

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na początku tej dramy stałam sobie obok, wiedziałam że chłopacy zrobili źle tym filmikiem i byłam lekko zmieszana niemniej lubiłam ich na tyle że uznałam, ok każdy popełnia błędy, mniejsze, większe i miałam zamiar ich dalej oglądać. Filmiki Wardęgi na ich temat - ok, szanuję. Co nie zmienia faktu że dalej to nie zmieniało mojego podejścia do chłopaków. Przeszłość to przeszłość, uznałam że każdy jest mądrzejszy o te kilka lat . Eh, niestety. Chłopacy na każdym kroku pokazują że oni nic się nie zmienili. Przykro mi się zrobiło, co nie zmienia faktu że dalej uparcie trzymałam zdanie że będę ich oglądać. Wczoraj jednak po tym co wstawił Adam na insta, pękłam. Jest mi cholernie przykro. Czuje się oszukana. Dla mnie oni grali kogoś kim nie są. Wyszła ich prawdziwa twarz. Nie wiem dlaczego natomiast do Patryka mam szacunek, jest mi go szkoda. Czuje że jest manipulowany przez Adama. To jest tak toksyczna osoba. Wiecznie narzekająca, mam wrażenie na siłę szukająca rzeczy do których można się przyczepić. Widać to było zwłaszcza na podscstach. Jest mi przykro. Odsubskrybowałam ich, dla mnie to koniec przygody z nimi. Próbowałam obejrzeć ich prasówkę ale nie mogłam, czułam ogromy zgrzyt. I naprawdę pierwszy raz mam tak że czuje się tak mocno oszukana , zła , smutna że rzeczywistość może być całkiem inna nic przestawiali siebie na filmiku. Jedyne co by mogło mnie ponownie do nich przekonań to szczery film na którym mówią że dotarło do nich jak bardzo zbłądzili. Ale to się nie wydarzy, bo oni niczego nie widzą . Terapia terapia i jeszcze raz terapia by się Adamowi przydała aby ta bańka mu prysła. A i na to potrzeba wiele miesięcy bo nieraz ego trzyma tak mocno, a u niego ? Chyba nigdy w życiu nie spotkałam osoby z tak wysokim ego. 

Edytowano przez Magdalenkax2
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam chłopaków ze starych czasów, gdy to Patryk był twarzą Vogule, a Adam gdzieś tam czasem migał w tle. Pamiętam jak komentowali Taniec z gwiazdami, kuchenne rewolucje i inne programy na tvn. Komentarze Patryka były zabawne i trafne, natomiast jak odzywał się Adam, to momentalnie nastrój pękał. Robiło się nieśmiesznie i ogólnie cringy. Często myślałam sobie, że Patryk powinien nadawać sam, bo jest dużo śmieszniejszy i bardziej wyważony. 🤷

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam te same przemyślenia. Gdy włączyłam ten filmik o tym, że są hipokrytami, nie wiedziałam nic o tej sprawie z Wardęgą, bo oglądam ich tylko na yt. Nie wiedziałam o czym oni gadają, jakiś mega chaotyczny był ten film, pomyślałam, że odpowiadają może na hejty, które dostali na temat szczepionek. Ale i tak uznałam wtedy, że film był niepotrzebny i na siłe. Potem były te dziwne oświadczenia i wisienka na torcie - orędzie Adama, które jest tylko jego, ale jednak Patryk udostępnia? Dziwne to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, Etażerka napisał:

Moja niepopularna opinia: dobrze, że zlikwidowali tę grupę, w perspektywie czasu to będzie dla nich dobry ruch. Ilekroć ktoś napisał coś głupiego na tej grupie, to zawsze była ich wina, więc tylko wyjdzie im to na zdrowie. Tym bardziej, że po komentarzach w nowej grupie sądząc to było tam dużo ludzi, którzy nawet ich nie oglądali. Nie dziwię się, że nie chcą brać odpowiedzialności za to, co obcy ludzie piszą na ich grupie na FB. 

hm, no nie wiem, czy dobrze, że zlikwidowali grupkę. dużo osób nie miało pojęcia o tej dramie i dowiedziało się dopiero po zlikwidowaniu hydepark i wiele fanów uważa, że to kiepskie zagranie. i tak, co prawda masz rację, że wiele osób było tam tylko dla ploteczek i dram, a nie dla chłopaków, ale mimo wszystko, likwidacja grupy, gdzie było bardzo dużo osób, które ich wspierało było takim sobie ruchem. jeśli VP chcieli się od grupy odciąć, to mogli po prostu znaleźć innych adminów i odejść. 

ale z drugiej grupy ludzie też piszą, że wiele tematów/screenów, które były wrzucane na grupę VP wykorzystywało w prasówkach. grupowicze robili większość researchu za nich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×