Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
wirowski

Karty podarunkowe - netflix

Polecane posty

Witam. Gdzie można dostać stacjonarnie karty podarunkowe? słyszałem o media expert, ale jakie pakiety można wybierać? jak to w ogóle działa? Nie mam karty płatniczej dlatego dla mnie to jedyne rozwiązanie jeśli chodzi o Netflix. Z góry dziękuje za odpowiedzi!

Tak. W media exeprt dostaniesz napewno taki za 60zł. Ja kupuje tam do spotify kody i nie narzekam. Przydałyby się też jakieś kody na platformy z grami.

Korzystam od czasu do czasu z kodu CDA premium, bo naprawdę mają tam ogromną bazę i przypadkiem można znaleźć świetne perełki. A 20zł to jest nic tak szczerze 1 na jakieś 3 miesiące tak robię i jest super.

o czyli widzę że nawet na CDA są karty... Szczerze to dobra wiadomość. Niech dadzą jeszcze na HBO GO i będę spełniony 😄

20 minut temu, gorski15 napisał:

Tak. W media exeprt dostaniesz napewno taki za 60zł. Ja kupuje tam do spotify kody i nie narzekam. Przydałyby się też jakieś kody na platformy z grami.

na portale z grami także są. Kupowałem synowi na święta. Na blizzarda na pewno bo młody do Call of Duty kupował tam punkty jakieś. Nie wiem jak z jakimś steamem, ale Minecraft, Fifa na pewno widziałem przy kasach.

32 minuty temu, wirowski napisał:

o czyli widzę że nawet na CDA są karty... Szczerze to dobra wiadomość. Niech dadzą jeszcze na HBO GO i będę spełniony 😄

No spoko by było ;pp, ale jest za to też Rakuten TV, plus są karty do google play, spotify, tidal itp. Całkiem potężna oferta się tu tworzy.

widzialem też doładowania na sklep nintendo. Fajna opcja żeby dokupić jakieś dlc albo gierkę na swithcha. Też w Media exeprt

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować