Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

43 minuty temu, Qwerty82 napisał:

A na portalu randkowym w ogóle próbowałaś czy prosto na Kafe uderzyłaś? Przecież tam masz ograniczony zasięg, osoby z okolicy, dużo łatwiej kogoś wyhaczyć żeby chociaż pójść na kawę, niż tutaj. Poznasz miłego mężczyznę z drugiego końca Polski i co dalej? Po co sobie tak komplikować życie? 

Nawet nie wiem jakie są portale, bo z tego co czytałam są płatne. Niby jak poznać kogoś realnie? 

37 minut temu, Solero napisał:

Dzięki a czy byłabyś w stanie postawić kawę 😉 bo są tu takie przypadki które uważają że jeśli mowa o stawianiu to mężczyźni mają taki obowiązek. Nie ale tak całkiem serio to jeśli posiadasz jakieś wartości to na pewno będziesz miała okazję miło spędzić czas a kto wie może coś więcej. Powodzenia 🙂

Oczywiście, że byłabym. Dziękuję potrzebowałam takich słów wsparcia. Tobie również powodzenia Solero 🙂

18 minut temu, KLAUN96 napisał:

Tez do Mnie na priv pisali napalency... Ale juz Nie pisza na szczescie!- Do samotna.

Na gumtree sprobuj moze kogos poznac... Mozesz ogloszenie dac. W Towarzyskie/ Spolecznosc...

Dziękuję, a napaleńców trzeba likwidować. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja jestem miły, itd. ; D Ale ja jestem EXCENTRYCZNY ; ] to mało która umie zaakceptować ; ] Odpowiedź jest taka : ty sama nie wiesz czego chcesz ; ] Ale mnie z kolei nie przeszkadza nawet to: jeśli na serio chcesz sie zwierzać (1 x czy więcej) to ja służę pomocą. preferowana forma kontaktu : instagram : a dlaczego tak gadam ? bo mam kilka takich znajomych ; D już. mnie nie przeszakadza, że mieszkasz w Oslo. I jeszcze coś ! Nieładnie kogoś skreślać na wejściu, bo np. nie umie prasować. W końcu szukasz męża ? sponsora ? czy przyjaciela ? ; O 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Samotna zołza napisał:

Bardzo mi przykro. 

 

W realu ciężko jest poznać kogoś, ale jak widzę tutaj też. Przed chwilą miałam napaleńca na priv. Ale liczę, że ktoś miły się kiedyś odezwie. 

A jak możesz komuś ufać na wejściu ? ; O Ja też Tobie nie ufam ; D To działa w 2 strony. Ty się odezwij do mnie. (jeśli to nie tylko marna prowokacja)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Samotna zołza napisał:

Cholernie czuję się samotna. Brakuje mi zrozumienia, rozmów, bliskości drugiej osoby. Muszę się wygadać. 

Macie tak samo? 

Jest tyle miejsc gdzie można kogoś poznać... NIE - nie mamy tak samo. Ja mam koleżankę z pracy. Koleżankę z Insta, i zawsze z bratem mogę pogadać ; ] W pracy kogoś poznaj ! < to naprawdę dobra rada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, littlealien1 napisał:

samotnosc jest super

I tak marginesie... " napaleńcy " to też ludzie ; ] nie pogadasz dopóki są napaleni, ale nikt taki nie jest taki 24 h! no samotność, a czy pisząc na tym FORUM jesteś samotny ? bo to jest już KONTAKT (ośmielę się zauważyć) to takie fikcyjne gadanie, samotność w świecie, gdzie pełno jest ludzi ? To abstrakcja ; O Chyba, że nikt Cię nie rozumie, albo mieszkasz sam i mówisz " jestem samotny " Odetnij Internet !!! To jest realna samotność w starym stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Samotna zołza napisał:

Dziękuję, a napaleńców trzeba likwidować. 

Oj tam. Napaleniec to też stworzenie boże. Bez napaleńców Świat nie byłby taki piękny 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Jaaktozbyinny napisał:

Na pewno masz bardzo zachęcający Nick. 

Ja uważam, że mądry człowiek nie przyjmie mój nick dosłownie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, Niby normalny napisał:

Ja taki jestem i to potrafie ale druga strona tego nie umie.

A co Ciebie spotkało? Skoro druga strona nie potrafi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też czuję się bardzo samotna. Mam wokół osoby mi przychylne, ale to nie to samo, co mieć tę drugą połówkę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×