Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
diabełek1993

Chłopak z którym kręcę mnie nie ugościł

Polecane posty

Hej byłam ostatnio u kolegi któremu na mnie zależy a ja się próbuje przekonaćZz Czasem się spotykamy na plotki. On pracuje cały czas zdalnie wiec całe dnie siedzi w domu ja niestety czasem muszę być w biurze i pojechałam do niego zmęczona po pracy. On nawet nie zaproponował mi szklanki wody już nie wspomnę o jakiś przekąskach czy z grzeczności mógł cokolwiek zaproponować do jedzenia. Wyjął piwo i zaczął pic i tylko mi piwo zaproponował. Troche chamsko. A najlepsze jest to, ze zapytał o której bym była na co ja ze o 17 a on czy mogłabym o 18 a ja ze nie bo wole od razu po pracy gdyż nie opłaca mi się wracac do domu a on ze No ok bo on musi wysprzątać mieszkanie . Jak przyszłam to niestety nie było widać żeby sprzątał. Był mega syf... co o takiej osobie mam myśleć ? Czy warto w ogóle sobie zawracać głowę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, diabełek1993 napisał:

[...] co o takiej osobie mam myśleć ? [...]

Z opisu widzę tę sytuację tak, że zawiadamiasz faceta o swojej wizycie tego samego dnia i oczekujesz od razu wielkiej organizacji i honorów. Tymczasem, mimo, że on siedzi w domu, to jednak pracuje, a praca zdalna jest jak każda inna, też zajmuje czas i męczy... Nie zdziwiłabym się, gdyby tę godzinę, o którą Cię poprosił, musiał wykorzystać na coś innego, niż sprzątanie. Trochę wyobraźni. Mogłaś mu ją dać i zjeść coś w międzyczasie. Facet nie ma obowiązku Cię żywić, ani domyślać się, czego Ci potrzeba. Jeśli byłaś głodna, mogłaś po prostu zaproponować wspólną kolację, zamiast robić z siebie ofiarę. To nie była randka - nawet nie jesteście parą! - i nie on zapraszał, więc trudno wymagać rewelacji. Warto też samodzielnie o siebie dbać, nie oczekując, że inni zawsze będą wokół biegać.  Chcesz szklankę wody? - idź do kuchni i zwyczajnie sobie weź, jeśli chcesz, na luzie. 

Edytowano przez Nenesh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×