Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Czemu to tak boli? Nie chce mi się żyć! Chciałabym zakończyć to życie, ale brakuje mi odwagi, ze względu na kogoś.

Czy kiedykolwiek to minie? Wiem, czas leczy rany... Strasznie mnie ktoś skrzywdził.

Dajcie mi kilka słów wsparcia, wiem, że na tym forum są też normalne osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Oszukana ja napisał:

Czemu to tak boli? Nie chce mi się żyć! Chciałabym zakończyć to życie, ale brakuje mi odwagi, ze względu na kogoś.

Czy kiedykolwiek to minie? Wiem, czas leczy rany... Strasznie mnie ktoś skrzywdził.

Dajcie mi kilka słów wsparcia, wiem, że na tym forum są też normalne osoby.

Otrząsnij się  człowieku. 

Zycie jest brutalne,  ludzie jeszcze gorsi. Nie jesteś przygotowany do życia? To zrob to, lepiej późno niż wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Oszukana ja napisał:

Czemu to tak boli? Nie chce mi się żyć! Chciałabym zakończyć to życie, ale brakuje mi odwagi, ze względu na kogoś.

Czy kiedykolwiek to minie? Wiem, czas leczy rany... Strasznie mnie ktoś skrzywdził.

Dajcie mi kilka słów wsparcia, wiem, że na tym forum są też normalne osoby.

Ból mija, potrzebny jest czas. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, dotcom napisał:

rzyj dla siebie twoje rzycie innych yebie! jp100% hwdp!!!

Pisac sie naucz bo to pierwszy objaw beznadziejności i braki w przygotowaniu jeszcze szkolne podstswowe;)

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, TwojaMuuza napisał:

Otrząsnij się  człowieku. 

Zycie jest brutalne,  ludzie jeszcze gorsi. Nie jesteś przygotowany do życia? To zrob to, lepiej późno niż wcale.

Pomyśl o pracy w telefonie zaufania(sarkazm).. ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Kobietka napisał:

Pomyśl o pracy w telefonie zaufania(sarkazm).. ech

To raczej ty, twoj rady mi się przydały,  wykorzystałam co nie co. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Oszukana ja napisał:

Czemu to tak boli? Nie chce mi się żyć! Chciałabym zakończyć to życie, ale brakuje mi odwagi, ze względu na kogoś.

Czy kiedykolwiek to minie? Wiem, czas leczy rany... Strasznie mnie ktoś skrzywdził.

Dajcie mi kilka słów wsparcia, wiem, że na tym forum są też normalne osoby.

Czas nie leczy ran tylko przyzwyczaja do bólu.

  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, dotcom napisał:

co nieco sie pisze mamo : /

Dysleksja nie wybiera dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie umiem sobie z tym poradzić, to już będzie ponad 2 miesiące jak mnie zostawił. Chciałam mu wybaczyć, ale on wolał... nie mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Oszukana ja napisał:

Nie umiem sobie z tym poradzić, to już będzie ponad 2 miesiące jak mnie zostawił. Chciałam mu wybaczyć, ale on wolał... nie mnie.

Dramat co przechodzisz. Tak się zatracić w drugim człowieku, że gdy go zabraknie trudno żyć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, Oszukana ja napisał:

Strasznie mnie ktoś skrzywdził. 

Wiesz jak to mówią...
Kij u w oko, ch... mu/jej w dupę i kotwica na plecy 🤷‍♀️

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Essence
12 minut temu, Oszukana ja napisał:

Nie umiem sobie z tym poradzić, to już będzie ponad 2 miesiące jak mnie zostawił. Chciałam mu wybaczyć, ale on wolał... nie mnie.

To mało 2 miesiące. Czas i tylko czas, może rok, dwa i pięć. Natrafisz na kogoś innego tym szybciej minie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Essence
2 minuty temu, KorpoSzynszyla napisał:

Serce nie sługa , nie zmusisz nikogo ani do pokochania ani do odkochania ....

O, tak 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Essence
57 minut temu, dotcom napisał:

 : / ;_; 

Co to znaczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Oszukana ja napisał:

Nie umiem sobie z tym poradzić, to już będzie ponad 2 miesiące jak mnie zostawił. Chciałam mu wybaczyć, ale on wolał... nie mnie.

Pomyśl sobie w ten sposób: zrobił miejsce W Twoim zyciu dla kogoś na prawdę wartościowego dla Ciebie (!). Z biegiem dni, tygodni możesz- wbrew pozorom- postrzegać tę sytuację, jako najlepsze co mogło Cię spotkać 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Kobietka napisał:

Ból mija, potrzebny jest czas. 

Czas jest tak chwiejny, że powoływać się na niego jest dalekie od skutków, które robią z ciebie to co robią. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, 3310 napisał:

Czas jest tak chwiejny, że powoływać się na niego jest dalekie od skutków, które robią z ciebie to co robią. 

Dlatego później uzupełniłam swą myśl...

 

3 minuty temu, Kobietka napisał:

Pomyśl sobie w ten sposób: zrobił miejsce W Twoim zyciu dla kogoś na prawdę wartościowego dla Ciebie (!). Z biegiem dni, tygodni możesz- wbrew pozorom- postrzegać tę sytuację, jako najlepsze co mogło Cię spotkać 🙂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Kobietka napisał:

Dlatego później uzupełniłam swą myśl...

 

 

No, można tak kierunkować myśli i to zdaje się jest najlepszym z możliwych. A teraz przekonaj tego kogoś, żeby tak myślał i wierzył, że ten jedyny gdzieś jest i czeka równie mocno jak szukający. To chyba rada dla romantyków niepoprawnych i naiwnych. Sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, 3310 napisał:

No, można tak kierunkować myśli i to zdaje się jest najlepszym z możliwych. A teraz przekonaj tego kogoś, żeby tak myślał i wierzył, że ten jedyny gdzieś jest i czeka równie mocno jak szukający. To chyba rada dla romantyków niepoprawnych i naiwnych. Sama nie wiem.

Wiesz dlaczego życie jest piękne? Bo jest nieprzewidywalne, a wszystkie zdarzenia wokół nas odbieramy subiektywnie. Interpretacja zdarzeń - to klucz.  Wolę więc mój umiarkowany 😉 optymizm, niż niepoprawny pesymizm. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Minie. Tylko czasem potrzeba na to kilku lat. 🙃Potem boli już tylko, że zmarnowałaś te lata bólu  na takie zero. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Kobietka napisał:

Wiesz dlaczego życie jest piękne? Bo jest nieprzewidywalne, a wszystkie zdarzenia wokół nas odbieramy subiektywnie. Interpretacja zdarzeń - to klucz.  Wolę więc mój umiarkowany 😉 optymizm, niż niepoprawny pesymizm. 

Czyli oszukujesz mózg? Wierzę ostatecznie, że musi być sens jakiś w tej konstelacji życia.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Wam za wsparcie, wiedziałam, że mogę na Was liczyć!

Mimo skrzywdzenia, kocham Go. Mówicie wyleczyć się? Poznać kogoś? On już od dawna kogoś ma i to nie jedną. Czy tacy ludzie mogą się zmienić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, 3310 napisał:

Czyli oszukujesz mózg? Wierzę ostatecznie, że musi być sens jakiś w tej konstelacji życia.;)

Życie każdej jednostki jest wartościowe.

Nie oszukuję mózgu, inaczej postrzegam porażkę, niż większość ludzi. Nic więcej.

Edytowano przez Kobietka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Kobietka napisał:

Życie każdej jednostki jest wartościowe.

Nie oszukuję mózgu, inaczej postrzegam porażkę, niż większość ludzi. Nic więcej.

No dobrze. A co ma życie jednostki do życia, że życie jest piękne? Poważnie uważasz, że życie jest piękne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

4x słowo życie w tak krótkim wyznaniu. Pora skoczyć. Xd.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Oszukana ja napisał:

Czemu to tak boli? Nie chce mi się żyć! Chciałabym zakończyć to życie, ale brakuje mi odwagi, ze względu na kogoś.

Czy kiedykolwiek to minie? Wiem, czas leczy rany... Strasznie mnie ktoś skrzywdził.

Dajcie mi kilka słów wsparcia, wiem, że na tym forum są też normalne osoby.

A ja Ci powiem tak. Dwa razy bylam juz w takim dołku ,że myslalam ,że nic mnie już w tym życiu dobrego nie spotka. Wyszlam z tego i spotkały mnie najlepsze rzeczy ,o których nawet nie pomyślałam ,że się spełnia  😉

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, 3310 napisał:

No dobrze. A co ma życie jednostki do życia, że życie jest piękne? Poważnie uważasz, że życie jest piękne?

Czas pokazuje nam, jak niektóre problemy, z którymi się spotykamy są błahe. Poza tym czas pokazuje, czy to było coś złego, czy dobrego. 

Tak uważam, że życie jest piękne. Problemem może być podejście, co niektórych do zdarzeń, ale to da się wypracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Kobietka napisał:

Czas pokazuje nam, jak niektóre problemy, z którymi się spotykamy są błahe. Poza tym czas pokazuje, czy to było coś złego, czy dobrego. 

Tak uważam, że życie jest piękne. Problemem może być podejście, co niektórych do zdarzeń, ale to da się wypracować.

Zawsze tak uważałaś czy to czas ci o tym uświadomił? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, Oszukana ja napisał:

Dziękuję Wam za wsparcie, wiedziałam, że mogę na Was liczyć!

Mimo skrzywdzenia, kocham Go. Mówicie wyleczyć się? Poznać kogoś? On już od dawna kogoś ma i to nie jedną. Czy tacy ludzie mogą się zmienić?

Wierzysz, że się zmieni i wróci do ciebie? Nie licz na to.

  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Essence
33 minuty temu, dotcom napisał:

smutek, bol, zdegustowanie

Nie masz emotek? Z klawiatury też wychodzą. Kilka podstawowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×