Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Niburdiama

Na co może lecieć i czekać facet, ktory tylko patrzy

Polecane posty

1 minutę temu, ToBezZnaczenia napisał:

Dziś nie jestem zbyt kreatywny 😕 

Trochę mnie to zasmuca, ale cóż taki wybór został dokonany. Taka decyzja została podjęta. Nie można mieć wszystkiego. Juz nie dowiem się co te oczy mowia. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Niburdiama napisał:

Trochę mnie to zasmuca, ale cóż taki wybór został dokonany. Taka decyzja została podjęta. Nie można mieć wszystkiego. Juz nie dowiem się co te oczy mowia. 

 

Jeśli to będzie coś ważnego, to kiedyś się dowiesz, myślę. Spadam czytać. Narka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, ToBezZnaczenia napisał:

Jeśli to będzie coś ważnego, to kiedyś się dowiesz, myślę. Spadam czytać. Narka.

Ja tez spadam czytac. Kicius sie obudzil, ale jedzie po pyszne jedzonko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Niburdiama napisał:

Mamy się ku sobie, ale jakoś nasze trajektorie nie przeciely sie odpowiednio owocując konsumpcja, tylko pozostaly nierozpoznane w sferze domysłów i spekulacji, eskalującego suspensu na poziomie 0 w punkcie wyjscia. Jedynie oczy wpatrzone gleboko w siebie niczym w morze i w plaze ktora zachwyca pięknem swego majestatu i tajrmniczosci. Czula dystynkcja az przeintelektualizowana. Ale może masz racje, moze to ultimate crash w stylu futurystycznym 😎

Odpowiedziałabym tobie gdybym rozumiała co masz na myśli w sensie twej wypowiedzi. Konsumować po 18 to niezdrowe dla zwieraczy, a randkowac należy w czasie przypływu ewentualnie wzwodu w każdym bądź razie pora tera deszczowa to morze i wdepniesz suchą nogą w jakąś kałużę😝 albo będziesz goły biegał na łące pełnej pokrzyw i liści łopianu😂 może się zgracie. Ja tam kibicuje każdemu uczuciowi😉 w świetle i przy zgaszonym😝

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, donhill napisał:

niektóre uczucia sa tak silne i piękne ze aby nie bylo komuś za dobrze cialo odmawia posluszenstwa i aparat gębowy sie nie otwiera 

trzeba walczyć z losem

Mój Kitek robi się bardzo zazdrosny jak slyszy, ze chlopak patrzy mi sie w oczy 30 min i mowi: zakochal sie. I jeszcze sie moze obrazic 😞

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moze Niekitek chcial mi coś powiedzieć, ale stwierdził, że nie jest warto, bo nie zdoła sie przecisnąć przez tłum, który sam sobie wymyslil. To dal sobie spokój i tylko patrzy. 

Smutna historia. I jest jak jest. Tego sie juz nie dowiemy co byloby w następnym odcinku. 

A teraz idę przytulić sie do mojego Kiciusia. Dobranoc

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×