Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Transgression

Co myślicie o śmierci Polaka w Wielkiej Brytanii?

Polecane posty

5 minut temu, BoniBluBąbel napisał:

A może po prostu czyjsc osobisty dramat? Wszedzie polityke wprdalacie.

Niestety na niej opiera się ten świat. Dlaczego nie nagłaśnia się ''incydentów'' które dzieją się pod naszymi oknami? Znam kilka.

3 minuty temu, BoniBluBąbel napisał:

Bo może nikt nie idzie z nimi do tv? Czasami to ostatnia deska ratunku dla niektórych. Dla ciebie to tylko incydent dla jego rodziny nie.

Manipulacja informacją. 

"Mamusia i siostra mieszkające w Polsce wiedzą wszystko lepiej od brytyjskich dyplomowanych nekrologów."

Nie  mamusia i siostra  tylko LEKARZE którzy na codzien pracują a tak chorymi  ludźmi  widzieli dla faceta światełko w  tunelu  . Posłuchaj  sobie co mówi Ewa Błaszczyk która  tez walczyła  o to żeby dać człowiekowi  szanse. Według UK transport chorego uwłacza  jego godności ale śmierć przez zagłodzenie za oczach bliskich już nie ? 

"skoro byli w stanie w maju 2018 r. zagłodzić w ten sób małego chłopczyka wbrew woli rodziców na oczach całego świata to ja o  tym nic nie myślę już o tym kraju. dobrze, że UK się samo ocięło, jedyne co to kto mądry niech emigruje stamtąd"

Bo w UK ludzkie życie niewiele znaczy .. i taka to niby "nowoczesny  " kraj . 

"Kilka razy na ten temat rozmawiałam  że swoim mężem i on za każdym razem twierdził że w razie wypadku czy udaru nie chciałby leżeć jak warzywo i mam mu obiecać że w takiej sytuacji mam sama lekarzy poprosić o odłączenie aparatury.

I tak sobie teraz myślę  że gdyby mnie jako żonę taka sytuacja spotkała to skonczylabym z opinią podłej ściery która zabiła męża bo nie chciała się nim opiekować.|

Czyli co maź, synuś dobrzy tylko jak zdrowi ? a chorzy to już lepiej zagłodzić   tak to zrobili z tym facetem  żebyś tylko nie musiała  sie kimś opiekować.  W sumie patrząc na to co tu wypisujesz .... 

2 minuty temu, BoniBluBąbel napisał:

Bylas w takiej sytuacji? Jesli nie to daruj sobie.

Boni, to forum publiczne, odpowiedziałam na pytanie.

Napisano (edytowany)
8 minut temu, AnnaMaria1982 napisał:

Posłuchaj  sobie co mówi Ewa Błaszczyk która  tez walczyła  o to żeby dać człowiekowi  szanse.

Pani Ewa Błaszczyk jest lekarzem neurologiem i miała dostęp do angielskiej dokumentacji medycznej???

Badała pacjenta i ma prawo wydawać diagnozę?

Edytowano przez Bimba

Przed chwilą, BoniBluBąbel napisał:

Myślałam ze moje prywatne. Sorry. 

Nie gniewam się.

• Thanks 1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!