Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Electra

Wtunaczcie mi proszę co to jest miłość.

Polecane posty

1 godzinę temu, Electra napisał:

Pytam serio. Co wtedy czuje się? Jak patrzy na partnera? Czy interesują Was inni? Jak zaufanie? Jak widzi się przyszłość? Na pewniaka, na wieki wieków amen?

Miłość jest wtedy, kiedy dobro drugiej osoby jest dla Ciebie równie ważne, jak własne, a momentami nawet ważniejsze i gdy nie chcesz jej zmieniać i ograniczać w żaden sposób (dajesz jej wolność). Nie oznacza to, że powinnaś poświęcać się dla ten osoby w najbardziej błahych sprawach albo tolerować niewierność i krzywdę w związku.

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, SidheSantee napisał:

Pozostaje Ci szukać Twin Flame.

Jak znajdziesz, masz to wszystko.

Powodzenia.

Twin Flame to osoba, która jest katalizatorem rozwoju duchowego, ale te relacje zazwyczaj nie są trwałe.

Edytowano przez agent of Asgard

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, donhill napisał:

robi ci roz... w głowie i to taki totalny ze nie wiesz co sie z Toba dzieje, jakbys byla w matrixie

kazda zla rzecz związana z ta osiba dotyka cie 1000 razy bardziej niz nawet dobrego kumpla

wszystko wydaje sie miałkie i nijakie dopóki tej osoby nie ma obok a jak jest to chcesz miec ja na zawsze dla siebie

Powyżej mamy opis toksycznej relacji, nie mającej niczego wspólnego z miłością. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że w przyjaźni i uczuciach jest jak z samochodami. Uważasz, że masz furę dopóki nie przesiądziesz się do modelu wyżej. Patrzę na moją przyjaciółkę i zastanawiam się jak kogokolwiek Przed nią mogłam traktować ww kategoriach poważnych relacji. Dlatego należy mówić o wymaganiach, nie zadowalać się tym co jest bez marudzenia, że czepiamy się. Można mieć naprawdę fajne flow i wiedzieć, że to jest ktoś wyjątkowy, a nie wkoło powtarzać "akceptuj, nikt nie jets idealny, każdy ma wady".  jeśli to jest ktoś odpowiedni akceptacja przychodzi samoistnie, nie mówiąc że to coś więcej od tolerowania.

Edytowano przez Electra
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Electra napisał:

Myślę, że w przyjaźni i uczuciach jest jak z samochodami. Uważasz, że masz furę dopóki nie przesiądziesz się do modelu wyżej. Patrzę na moją przyjaciółkę i zastanawiam się jak kogokolwiek Przed nią mogłam traktować ww kategoriach poważnych relacji. Dlatego należy mówić o wymaganiach, nie zadowalać się tym co jest bez marudzenia, że czepiamy się. Można mieć naprawdę fajne flow i wiedzieć, że to jest ktoś wyjątkowy, a nie wkoło powtarzać "akceptuj, akceptuj, akceptuj".  jeśli to jest ktoś odpowiedni akceptacja przechodzi samoistnie.

Dotykasz już ciut innej sfery 😉 pod wpływem miłości człowiek się zmienia, sam z siebie - chce być lepszą wersją.

To już raczej skutek uczucia.

Ale model jest ten sam, gdy jest miłość.

Edytowano przez Kobietka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Transgression napisał:

przyzwyczajamy

Wiesz, że to jest to i wyżej nie da się. Model de lux extra giga tera top ten tam. Wyżej to nie znaczy ktoś lepszy tylko odpowiedni, taki dla nas, akuratny. Nie bogatszy, mniej problemowy, przystojniejszy, taki sraki owaki.

Edytowano przez Electra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, agent of Asgard napisał:

Miłość jest wtedy, kiedy dobro drugiej osoby jest dla Ciebie równie ważne, jak własne, a momentami nawet ważniejsze i gdy nie chcesz jej zmieniać i ograniczać w żaden sposób (dajesz jej wolność). Nie oznacza to, że powinnaś poświęcać się dla ten osoby w najbardziej błahych sprawach albo tolerować niewierność i krzywdę w związku.

I znów niestety w 100 % się zgadzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, Electra napisał:

Myślę, że w przyjaźni i uczuciach jest jak z samochodami. Uważasz, że masz furę dopóki nie przesiądziesz się do modelu wyżej. Patrzę na moją przyjaciółkę i zastanawiam się jak kogokolwiek Przed nią mogłam traktować ww kategoriach poważnych relacji. Dlatego należy mówić o wymaganiach, nie zadowalać się tym co jest bez marudzenia, że czepiamy się. Można mieć naprawdę fajne flow i wiedzieć, że to jest ktoś wyjątkowy, a nie wkoło powtarzać "akceptuj, nikt nie jets idealny, każdy ma wady".  jeśli to jest ktoś odpowiedni akceptacja przychodzi samoistnie, nie mówiąc że to coś więcej od tolerowania.

W sumie coś w tym jest, każdy mój kolejny związek był lepszy. 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Kulfon napisał:

A dlaczego "niestety"? 😄

Bo się z nim zgadzam prawie we wszystkim i jak się gdzieś wypowie pierwszy to ja już nie mam co bo napisała bym w sumie to samo tylko może innymi słowami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Kulfon napisał:

nikt nie jest idealny,

Powtarza się to jak mantrę niepotrzebnie. Rodzi to w człowieku poczucie, że wybrzydza, że nie ma w sobie akceptacji, że ma za wysokie wymagania w stosunku do ludzi, do jakości relacji, a to nie tak. Gdy jest ktoś odpowiedni wszystko gra i buczy, oczywiście że akceptujesz wady (chol.era jasna, jakie irytujące nawet!), ale i tak wiesz, że to ktoś akuratny, a czasem niby nie ma do czego przyczepić się, a jednak to nie to albo są wady i one tak wybijają się na pierwszy plan, że niestety nie liczy się nic innego i nie bardzo czujesz, że to to.

Edytowano przez Electra
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Elciaa29 napisał:

I znów niestety w 100 % się zgadzam.

Chyba musisz mi Sio w końcu coś za to postawić, że tak ładnie ubieram w słowa Twoje myśli. 😈

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, agent of Asgard napisał:

w końcu coś za to postawić,

Na priv z tym już prosimy 😂

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, donhill napisał:

co za podryw

Agent masz branie 

To mój brat 😈

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, donhill napisał:

co za podryw

Agent masz branie 

To moja Siostra.

2 minuty temu, Electra napisał:

Na priv z tym już prosimy 😂

Ile można siedzieć na priv? Człowiek w końcu wychodzi i chce udzielić się towarzysko, to wyganiają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, agent of Asgard napisał:

Chyba musisz mi Sio w końcu coś za to postawić, że tak ładnie ubieram w słowa Twoje myśli. 😈

Postawić za to że odbierasz mi szanse wypowiedzi ? 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Electra napisał:

Na priv z tym już prosimy 😂

Na priv wystarczająco dużo rozmawiamy poza tym widzę że głodnemu chleb na myśli 😈

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, irukangi napisał:

A tak , łączność sprawdzam 😊

Swoją czy moja ? 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, irukangi napisał:

Napisałbym "naszą" ale ludzie zaraz teorie sobie ułożą😂

 

Wiadomo że ułożą jak zawsze , nawet z bratem moim układają 😂

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×