Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Czarna24

Prosba o pomoc

Polecane posty

Witam, chcialabym z kims porozmawiac... Z kims kto moze ma podobne doswiadczenia zyciowe..

Moj maz chce zostac swiadkiem jehowy☹️

Nie wiem co mam robic, juz nie da sie z nim o tym rozmawiac a co bedzie pozniej..my dwie corki, znamy sie 18 lat a 11 lat jestesmy malzenstwem ...

Nie mam nikogo kto moglby mi pomoc..

Jego matka od kilkunastu lat jest jehowa, juz pare lat temu probowala go zepchnac na swoja strone, ale nie wyszlo a teraz znow nawiazal z nia kontakt i ona znow probuje i wiem ze jej sie to udaje..boje sie tego .on juz mowi ze nie ma ze,mna o czym rozmawiac 😞

Prosze jesli ktos moglby ze mna porozmawiac poradzic...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego zmiana wierzeń twojego męża cię smuci? Czy masz jakieś uzasadnione obawy że życie będzie później gorsze? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co w tym złego? Niech on ma swoją wiarę, a ty swoją. Jesteście małżeństwem. Żyjcie tak jak do tej pory. A jeśli chodzi o religie to po prostu nie rozmawiajcie o tym. Szanuj jego decyzję a on niech szanuje twoja. Nie namawiajcie się nawzajem ,żeby on wybral to co ty , a ty to co on. Nie wiem ile wasze córki maja lat ale nie rozmawiajcie o tym z nimi. Pozwól,że same zdecydują co wolą. To normalni ludzie. Nie są trędowaci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oboje jestesmy ateistami.odeszlismy od kosciola katloickiego 4 lata temu..jego matka ma na niego ogromny wplyw a jehowi to niestety sekta 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×