Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
qwerty1998

Tycie po escapelle - jak schudnąć?

Polecane posty

Cześć, 

w grudniu wzięłam tabletkę po (escapelle) i od tamtej pory przytyłam 5 kg (czuję, że mam spuchnięty brzuch i przybyło mi tłuszczu na piersiach, brzuchu i udach). Czy może ktoś z Was też miał taki problem? Jak schudnąć? Czy ta tabletka już na zawsze rozregulowała mój metabolizm? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serio? 5 kg po tabletce "PO"? Ja wiem, że może rozregulować chwilowo cykl, ale żeby na stałe, to nie słyszałam. Skoro uważasz, że to przez tę tabletkę, to kontroluj teraz te cykle, może jakiś pomocniczy tester owu na ślinę. Później jak się nie zmieni, to wizyta u gin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Sarsaqw napisał:

Serio? 5 kg po tabletce "PO"? Ja wiem, że może rozregulować chwilowo cykl, ale żeby na stałe, to nie słyszałam. Skoro uważasz, że to przez tę tabletkę, to kontroluj teraz te cykle, może jakiś pomocniczy tester owu na ślinę. Później jak się nie zmieni, to wizyta u gin.

Jeśli chodzi o cykl to okres dostałam dzień wcześniej niż normalnie by był i kolejny też był normalnie (28 dni), z tym nie mam problemu, tylko te tycie i spuchnięte podbrzusze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żałuję w ogóle wzięcia tego dziadostwa, bo analizując tamtą sytuację na spokojnie mogłam nie brać tej tabletki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pierwsze słyszę o takich objawach po escapelle, jednak lepiej jej nie naduzywać, zabezpiecz sie w inny sposob, ja wybrałam wkładkę silikonową diafragma caya

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×