Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Pajączek17.3

Dotykanie we śnie

Polecane posty

Hej, 

W ubiegły weekend doświadczyłam dziwniej sytuacji i sama nie wiem co z tym zrobić... Mam 21 lat, w sobotę zjechała się do nas rodzinka, oczywiście impreza była zakrapiana, jednym z gości był kuzyn taty-czyli mój wujek, ma 23 lata, jest dla mnie jak brat, bardzo często bywa u nas i często śpi ze mną, mam w pokoju duże łóżko, a zawsze gadamy do rana więc jakoś tak się utarło. Nigdy nie było z tego powodu żadnych problemów. Ma coś takiego, że jak jest pijany to jak u większości facetów bierze mu się na czułości, opowiada jak wszystkich kocha itd. Niejednokrotnie jak oglądamy razem filmy, nawet z moimi rodzicami to albo ja położę i przytulę się do niego albo on kładzie mi głowę na kolanach. W sobotę tańczyliśmy, wygłupialiśmy się i w pewnym momencie powiedział, że idzie spać. Zaprowadziłam go na górę, bo w salonie spali dziadki, położył się, a ja zeszłam na dół do gości. Potem przyniosłam sobie drugą pościel i położyłam się obok niego, zasnęłam. W pewnym momencie obudziłam się, czułam, że mnie dotyka. Przez sen wcześniej obróciłam się do niego tyłem, a on przytulił się do mnie na łyżeczkę tylko, że delikatnie napierał na mnie swoim przyrodzeniem, czułam, że ma erekcję. Sama też trochę wypiłam ale nie na tyle żeby nie wiedzieć co się dzieje. W pierwszym momencie myślałam, że to mi się śni ( mam takie sny , nie z konkretnymi osobami ale, że ktoś mnie dotyka, albo pieści w nocy), ale chwilę się nie ruszałam i próbowałam zrozumieć co się dzieje. Zaczął przesuwać palcami po linii majtek i podwijać delikatnie koszulkę. Jestem pewna, że spał, bo jak się ruszyłam nie wywołało żadnej reakcji, że wystraszył się czy coś, ale oddychał bardzo ciężko tak jakby był naprawdę mocno podniecony. On od dłuższego czasu jest sam, nie ma partnerki, tylko pytanie czy po prostu to napięcie tak się u niego skumulowało i po prostu po alkoholu, jak może obracał się i mnie dotknął to się tak pobudził? Jak tylko zaczął wsuwać rękę pod bieliznę to odwróciłam się twarzą do niego ze zgiętym jednym kolanem i zrobił się między nami dystans. Natychmiast objął mnie ramieniem i po prostu spał dalej a oddech się uspokoił i zaczął chrapać. Nie wiem czy powinnam go peszyć i mu o tym opowiadać. Mamy bardzo dobre relacje, o wielu rzeczach rozmawiamy, ale nie wiem czy powinnam mu o tym mówić... Jak opowiadałam mu, że wredota najpierw wyrzucił własną kołdrę a potem zawinął się w moją to śmiał się tylko, że przeprasza ale to nie jego wina bo on nawet nie pamięta jak szedł na górę ze mną. Nie uważam, że zrobił coś złego, jak tylko się odwróciłam to po prostu odpuścił, ale już naczytałam o różnych rodzajach lunatykowania, które tak się objawiają. Chyba lepiej tą sprawę przemilczeć, co? Czy powinien wiedzieć, że może mieć coś takiego? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, ddt60 napisał:

cudowne bajkopisarstwo

Serio? Szkoda, że nie widziałeś mojego zdezorientowania jak się przebudziłam... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×