Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Juliia

Zachowanie chłopaka- zainteresowanie,a potem wycofanie ?

Polecane posty

4 minuty temu, Juliia napisał:

"podbramkowej" to tak za bardzo się zapędziliśmy, wiem że on tylko czeka na to "zielone" światło",

Zapędziliście czy on się zapędził? Źle brzmi druga część zdania, jeżeli czeka TYLKO na zielone światło to słabo.

 

7 minut temu, Juliia napisał:

wiem, że z ex poszło mu szybko

Ex to ex, Ty to Ty. W żadnym wypadku nie patrz pod tym kątem, że skoro ona była szybka to Ty też musisz.

 

8 minut temu, Juliia napisał:

Ale jak nie mam za bardzo s zdystansować

Właśnie tak jak napisałaś. Dałaś mu dzisiaj „wolne”, skoro Ty zazwyczaj inicjujesz kontakt, to teraz czas na odbicie piłeczki z jego strony. Pytasz czy pisać i kiedy, a ja zapytam wolisz tylko coś komuś dawać, czy dawać i dostawać? 😉 To musi działać w dwie strony. Nie może być tak, że „pan” sobie leży i ma wszystko w pompce, a Ty będziesz za nim biegać. Chyba, że odpowiada Ci takie traktowanie 😉 

 

 

Generalnie, teraz to mi to bardzo brzydko śmierdzi. Mam wrażenie, że chce Ci zrobić duże skur********wo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Zortix napisał:

Zapędziliście czy on się zapędził? Źle brzmi druga część zdania, jeżeli czeka TYLKO na zielone światło to słabo.

 

Ex to ex, Ty to Ty. W żadnym wypadku nie patrz pod tym kątem, że skoro ona była szybka to Ty też musisz.

 

Właśnie tak jak napisałaś. Dałaś mu dzisiaj „wolne”, skoro Ty zazwyczaj inicjujesz kontakt, to teraz czas na odbicie piłeczki z jego strony. Pytasz czy pisać i kiedy, a ja zapytam wolisz tylko coś komuś dawać, czy dawać i dostawać? 😉 To musi działać w dwie strony. Nie może być tak, że „pan” sobie leży i ma wszystko w pompce, a Ty będziesz za nim biegać. Chyba, że odpowiada Ci takie traktowanie 😉 

 

 

Generalnie, teraz to mi to bardzo brzydko śmierdzi. Mam wrażenie, że chce Ci zrobić duże skur********wo.

Oboje się za bardzo zapędziliśmy ostatnio tzn.on zawsze mówi jak Ty czegoś nie zaczniesz to ja nic nie zrobię wbrew Tobie, tylko są dni że mi te pocałunki starczą zwłaszcza jak się nie widzimy jakoś często, a go czasem nosi i muszę go hamować, bo ok na pewne rzeczy mogę mu pozwolić, ale no z seksem musi poczekać. 

Wiem i tak podchodzę, jakbym chciała go jakoś "zatrzymać" to dawno bylibyśmy po, a ja mu pokazuje ze "Twój związek był inny", a ja też "jestem inna" i nie będę jego ex. 

Wiesz co może błędem było to, że pisaliśmy codziennie i zarywaliśmy nocki do tego 1 spotkania, potem wróciła troszkę rzeczywistość i się opamiętaliśmy i może przez to za bardzo to analizuje, bo jeśli od początku mielibyśmy kontakt co 2/3 dni to byłabym przyzwyczajona do tego, a teraz widzę, że zaczyna mi na nim zależeć i nie chce jakoś bardziej się zaangażować, jeśli chodzi mu tylko o zaliczenie mnie. Dlatego pod pewnym względem "testuje go" tzn. jest też dziwnie, że będąc u niego "obce osoby" pomyślałyby, że my jesteśmy parą, bo coś tam gotujemy, oglądamy, spędzamy razem czas, ja u niego nocowałam 2 razy. Czyli jeśli się nie odezwie to zostawić to tak? Nie no pewnie, że nie! Obie strony muszą być zaangażowane, tylko właśnie na początku było tak z jego strony, wręcz nawet ja bardziej na "wyjebce" podchodziłam do tego, bo on na początku powiedział interesuje go związek tylko i wyłącznie, a z mojej strony usłyszał "że muszę najpierw kogoś poznać, by podjąć decyzję i nie jestem anty na związki, ale nie zakładam z góry, że ta osoba będzie moim  chłopakiem". I pytanie, czy widzi, że ze mną nie będzie łatwo i się zdystansował, po co mam za nią latać, niech ona się trochę wykaże, czy jak to ogarnąć? 

Co myślisz przez to "duże skur......wo"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Juliia napisał:

Co myślisz przez to "duże skur......wo"?

Właśnie to |
                    |
                    V

7 minut temu, Juliia napisał:

jeśli chodzi mu tylko o zaliczenie mnie

 

8 minut temu, Juliia napisał:

Czyli jeśli się nie odezwie to zostawić

Osobiście zmierzałbym w tym kierunku, może nie odrazu ale miałbym to na uwadze, ale ja to ja 🙂 Po wypowiedzi, że musisz kogoś poznać... nie zmieniło się jego podejście? Nadal twierdzę, że potrzebujecie czasu, jednak po przeczytaniu reszty wpisów bardziej wam ten czas potrzebny chyba na rozpoznanie zamiarów niż na wkręcenie się w relacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Zortix napisał:

Właśnie to |
                    |
                    V

 

Osobiście zmierzałbym w tym kierunku, może nie odrazu ale miałbym to na uwadze, ale ja to ja 🙂 Po wypowiedzi, że musisz kogoś poznać... nie zmieniło się jego podejście? Nadal twierdzę, że potrzebujecie czasu, jednak po przeczytaniu reszty wpisów bardziej wam ten czas potrzebny chyba na rozpoznanie zamiarów niż na wkręcenie się w relacje.

Ok rozumiem, nie no też mam to na uwadze poniekąd wpada taki "test" jego i czego on w sumie chce faktycznie związku, czy jednak seksu tylko. Co do podejścia to jak pisałam wcześniej na początku coś tam bajerował, ale potem widział, że nie rzucę się na niego od razu, to podchodzi do tego tak "nie zrobię nic wbrew Tobie", "Ty masz władzę- coś zainicjujesz to ok, a jak nie to luz i dam rade". Tylko z tym to tak jak wcześniej mi wystarczy to przytulenie, czy całowanie się niekiedy, a on za bardzo popadnie w fantazję i się momentami zapędza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, KorpoSzynszyla napisał:

🧐 dwa metry chłopa a taki malutki?!

Nie mam czego się wstydzić, ale ty  musisz nie mieć cycków i masz kompleksy co do rozmiarów wiewiórko 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Juliia napisał:

Ok rozumiem, nie no też mam to na uwadze poniekąd wpada taki "test" jego i czego on w sumie chce faktycznie związku, czy jednak seksu tylko. Co do podejścia to jak pisałam wcześniej na początku coś tam bajerował, ale potem widział, że nie rzucę się na niego od razu, to podchodzi do tego tak "nie zrobię nic wbrew Tobie", "Ty masz władzę- coś zainicjujesz to ok, a jak nie to luz i dam rade". Tylko z tym to tak jak wcześniej mi wystarczy to przytulenie, czy całowanie się niekiedy, a on za bardzo popadnie w fantazję i się momentami zapędza.

Hmm...nic innego mi nie przychodzi do głowy jak, wrzuć na luz, trzymaj się swoich zasad i postanowień, czas pokaże. Na Twoim miejscu oczekiwałbym zaangażowania z jego strony na przynajmniej takim samym poziomie co Ty mu okazujesz. Tyle. Kontynuować znajomość jednocześnie obserwując zachowanie. Jeśli mogę spytać, jak duże masz doświadczenie w kontaktach damsko-męskich?

 

 

Służę pomocą na priv, tutaj i tak się chyba już nikt nie udzieli w tym temacie 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
4 minuty temu, KorpoSzynszyla napisał:

Ja sobie cycki dorobię a tobie rozsądku nikt nie przeszczepi 😄

  hahaha jednak nie masz cycków. a po co mają przyczepiać jak go mam i jest nawet zdrowy. Bardzo miałaś przechlapane w szkole za te rude włosy? 

Edytowano przez Sprawiedliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, KorpoSzynszyla napisał:

Nie mniej niż ty za małego ptaszka !

a skąd ty wiesz jakiego mam rudowłosa? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wy kobietki niczego nie wiecie o facetach. Dosłownie nic!!! Myślicie, że jak facet sie zakocha to chce spędzać z wami kazdą chwile. Chce, ale do czasu jak zobaczy wasze zainteresowanie. Potem dojdzie do wniosku ze i tak jest uwielbiany więc nie musi sie już tak starać. W 75 % tak sie zachowują. Poza tym każdy facet kocha mieć PRZESTRZEŃ ŻYCIOWĄ. Tzn musi mieć czas na kolegów, hobby i inne zainteresowania i przyjemnosci. Po zaspokojeniu tych potrzeb znowu wraca do kobiety. Jeśli ona mu to zaburza i nie pozwala na pewną swobodę to zaczynają sie schody. Inwigilacja, podejrzenia i chore wymysły nadgorliwej i nadopiekuńczej panienki. Facet dusi sie i męczy w takim związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, KorpoSzynszyla napisał:

Z tego samego źródła z którego ty wiesz o rudym 

widzę że jesteś ruda, pomalowałaś włosy ale masz rude odrosty Pipi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
5 minut temu, KorpoSzynszyla napisał:

Jeśli kobieta jest w związku, gdzie jest na ostatnim miejscu za jego :kolegami, hobby , zainteresowaniami i przyjemnościami to oznacza że w jego życiu nie ma miejsca na żadną nią.

Tylko obcując z kobietą facet sie nie rozwija tylko cofa w rozwoju co najwyżej. Hobby i zainteresowania rozwijają, kształcą i ubogacają faceta. Mądrość i wiedza może dać facetowi pieniądze. Kobieta je zabierze i pójdzie do innego. 🙂

Edytowano przez Fidodido

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Fidodido napisał:

Kobieta je zabierze i pójdzie do innego

Współczuje doświadczeń :< 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Zortix napisał:

Współczuje doświadczeń :< 

Nie ma takich doswiadczen. 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, KorpoSzynszyla napisał:

W takim wypadku lepiej od kobiet trzymać się z daleka i zająć się swoimi hobby 

Dokładnie!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, KorpoSzynszyla napisał:

 

Padłam 😂

Tylko sie nie zesraj😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, KorpoSzynszyla napisał:

A mi o twoim małym wiewióreczki ćwierkały ...

ahahah wiewióreczki, przyjaciółki? ty  naprawde masz kompleksy małych cycków, nie martw się zawsze możesz skarpet nawtykać w stanik

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Fidodido napisał:

Nie ma takich doswiadczen. 😉

To skąd taka opinia? 😂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Fidodido napisał:

Tylko sie nie zesraj😂😂😂

W sumie, cofam pytanie skąd taka opinia, na pewno chodzi o pieniądze! Jestem przekonany, że nie wynika to z kultury 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Zortix napisał:

W sumie, cofam pytanie skąd taka opinia, na pewno chodzi o pieniądze! Jestem przekonany, że nie wynika to z kultury 😉 

Całokształt wiedzy o kobietach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Fidodido napisał:

Całokształt wiedzy o kobietach

Wiedza poparta praktyką czy tylko teorią? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Zortix napisał:

Wiedza poparta praktyką czy tylko teorią? 

Historiami z życia moich kolegów i znajomych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Fidodido napisał:

Historiami z życia moich kolegów i znajomych. 

Dobre źródło do wyciągania wniosków! 👍😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Zortix napisał:

Dobre źródło do wyciągania wniosków! 👍😂

Mądry człowiek uczy sie na błędach innych nie swoich. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
7 minut temu, Zortix napisał:

Dobre źródło do wyciągania wniosków! 👍😂

A ty zortix co tak głupim babom wtórujesz? Babski sołtys jesteś? 

Edytowano przez Fidodido

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Fidodido napisał:

Mądry człowiek uczy sie na błędach innych nie swoich. 

I wkłada do jednego worka wszystkich co mają: taką samą płeć, taki sam kolor skóry, taki sam kolor oczu, pochodzenie czy nawyki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, KorpoSzynszyla napisał:

Znajdę sobie sponsora z zrobi mi ładne implanty 

Ale co ty zrobisz ze swoim mikro rozmiarem ?

A kto by chciał rudą i jeszcze ją sponsorować ahahaha

Ze swoim rozmiarem nic niech kobiety zachwycają się a ty ruda możesz powzdychać do niego 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Fidodido napisał:

A ty zortix co tak głupim babom wtórujesz? Babski sołtys jesteś? 

Wtóruję? Nie sądzę 😉 Nie lubię chamstwa. Babski sołtys? Raczej też nie, a nawet jeśli, to co? 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Zortix napisał:

Wtóruję? Nie sądzę 😉 Nie lubię chamstwa. Babski sołtys? Raczej też nie, a nawet jeśli, to co? 😉 

Pewnie jesteś gej, bo tylko tacy sie dobrze z babami rozumieją😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Fidodido napisał:

Pewnie jesteś gej, bo tylko tacy sie dobrze z babami rozumieją😂😂😂

Zaskoczę Cię, nie jestem 😉 A czy tylko geje dobrze rozumieją się z KOBIETAMI? Nie sądzę, współczuje, że nigdy Ci się nie udało znaleść porozumienia z kobietami 😉 Skoro już mówisz o rozwoju faceta polecam dział pt „Kultura osobista” 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×