Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

hej, co o niej sądzicie? Nie ma nigdzie na jej temat żadnego wątku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grzeczna i miła? Pracowałam w recepcji firmy gdzie ona pracuje i ona jest straszna.  Wchodzi z wysoko uniesioną głową ani dzien dobry ani pocałuj mnie w dupe. Macha nam przed nosem swoją kartą , że jest pracownikiem i natychmiast mamy ją wpuścić. Po prostu "zwykłych " pracowników traktuje jak gó**o. Widzialam jej instagram i jestem w szoku jaka tam jest miła i uśmiechnięta.  Właśnie dzięki niej wiem jak media społecznościowe kłamią. 

Edytowano przez nikt1990

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A na instagramie taka kulturalna. No widocznie latwo daje sie nabierac na to co widze.  Osoba ktora opisalas jest  bardzo arogancka, pozbawiona kultury i bardzo zle wychowana. 

W takim razie w jakim celu gra na instagramie taka mila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

widziałam, że wczoraj ktoś skrytykował jej zdjęcie z flamingami na Arubie - dzisiaj już nie ma tego komentarza 🙂 Widać, że kasuje nieprzychylne komentarze. Może jest i miła, albo na taką się kreuje ale... klasy nie ma za grosz. Jak można w tych czasach chwalić się torebką za 10 tysięcy czy zegarkiem Omega za 20 tys.? Super, niech sobie ma, ale po co to pokazywać? Ma bogatego męża i ok. Pokazuje jak "pracuje", da story jak klika na komputerze i "trochę pracy na dziś kochani", a potem kolejne strory jak kawa na mieście, kosmetyczna, spacerek, wizyta na Moliera 2. Potem super wakacje i nowa psiapsi Wendzikowska. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ładnie,pi3knie a wszystko jakieś takie sztuczne i plastikowe. Mnie najbardziej razi jej wysuszenie. Nie obserwuje.czasem się wyświetli w propozycjach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Refleksyjnieoinnych

Obserwuję ją od dawna, ale z coraz mniejszym zainteresowaniem. Mam wrażenie, że im się w pewnym momencie bardzo podniósł poziom życia i teraz jej profil to w sumie chwalenie się luksusowymi wakacjami, zakupami i nic poza tym. Nuda, masa takich profili na instagramie. Ktoś wie ile ona ma lat? Bo jakoś przeoczyłam tę informację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

No zgadza się.  Jest to kolejna utrzymanka na instagramie chwalącą się kasą męża. Pracuje w firmie ubezpieczeniowej Warta w departamencie contact center i zajmuje tam niezbyt wysokie stanowisko a jak przyjeżdża to robi z siebie niemalże prezesa. Ale wydaje mi się że ona jest taka po prostu dla "zwykłych" ludzi dla zapewne w jej mniemaniu "plebsu" 🙂

Edytowano przez nikt1990

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Interesowna panienka. Bloknela mnie bo napisałam w jakim hotelu jest. Wrzucała na insta fotki z wakacji i było milon pytań o miejsce dodawała lokalizacje Karkonosze. To pisze że to ten i ten hotel i po co robi z tego tajemnice. Blokneła mnie 😜 pewnie nie chciała za free robić reklamy hotelu. Jeśli tak to po co wyginała się na tarasie 🙈🤦‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, nikt1990 napisał:

No zgadza się.  Jest to kolejna utrzymanka na instagramie chwalącą się kasą męża. Pracuje w firmie ubezpieczeniowej Warta w departamencie contact center i zajmuje tam niezbyt wysokie stanowisko a jak przyjeżdża to robi z siebie niemalże prezesa. Ale wydaje mi się że ona jest taka po prostu dla "zwykłych" ludzi dla zapewne w jej mniemaniu "plebsu" 🙂

A na insta taka milutka i "moi kochani"... Pamiętam jak niedawno wrzuciła zdjęcie ze schroniska dla zwierząt, że nigdy wolontariuszką jest - z tym, że to samo zdjęcie pamiętam sprzed roku. A następnego dnia z kolei już relacja z lotniska, że spontaniczny wyjazd na Dominikanę i "będę wam wysyłać trochę słoneczka:**". 

@nikt1990 napiszesz coś więcej? dla Ciebie była niemiła? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×