Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Bojatakmam

Paula Peszko

Polecane posty

Ktoś wie coś o najnowszej dramie? Ja akurat nieogarnelam, wiem ze jej konto z dnia na dzień zniknęło z instagrama / po live od nonalajw (której tez nie znam) 

ktos ma więcej detali?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obserwuje Nonę od niedawna, w skrócie: Peszko wywołała do tablicy Ewelonę z WS mówiąc, że podobno leży w polskim szpitalu z sepsą wywołaną nieudanymi operacjami zrobionymi w tureckiej klinice. Peszko sugerowała, że Ewelona ma podpisana umowę z turecka klinika i dlatego nie może powiedzieć, że jej spartolili robotę, a co za tym idzie ostrzec innych. 
Nona rozpracowała Peszko na pewno pod kątem jej kłamstw o rodzinie(Paulina mówiła, ze pochodzi z rodziny dysfunkcyjnej, że zabrano ja z domu do innej rodziny itd., że nie ma kontaktu z rodzicami, a okazało się, że ma w miarę nowe fotki z tatą na jego fb i cały czas komentuje mu zdjęcia). 
wtedy insta Peszko znikł, ona twierdzi, ze został skradziony, ale nie wiadomo czy go nie zamknęła sama, żeby firma w której premierę maja jej ubrania nie dostała po tyłku za te jej afery i nieścisłości w życiorysie. 
Była jeszcze afera z tym ze Peszko jakiś roller do ust nazwała morderczym / śmiercionośnym i jeździła po firmie, która go produkuje. 
Jeszcze okazało się, ze jakas laska chyba z Hotel Paradise, którą Peszko pod jednym ze zdjęć nazwała siostrą, też ma o niej złe zdanie - mówi, ze nagadywała na nią jej byłemu, oskarżała że chce się na niej wybić itd.

to tak tylko z bierzących, obserwuje None  odkąd poleciła ją EwelOna. 


Sama chciałabym się dowiedzieć o co chodziło w dramie Nona x Rafalala. 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serio ta nona to dla was wzór? Przecież ona się zachowuje wulgarnie. A o tych rollerach to nie mówiła eskpert_kosmetyczny z ig? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, gumiber napisał:

Serio ta nona to dla was wzór? Przecież ona się zachowuje wulgarnie. A o tych rollerach to nie mówiła eskpert_kosmetyczny z ig? 

Nikt tutaj nie napisał, ze jest wzorem. 
Co do rollerów - na pewno razem z Peszko najeżdżała na nie jeszcze jedna dziewczyna z insta, jakaś kosmetolog, ale nie wiem kto. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×