Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Moje dziecko alergiczne bardzo jest na Neocate. Teraz pije Junior, stosujemy od 7 miesięcy i wszystko jest w porządku 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Kafkarafka napisał:

Moje dziecko alergiczne bardzo jest na Neocate. Teraz pije Junior, stosujemy od 7 miesięcy i wszystko jest w porządku 

 

A jak śpi w nocy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Kafkarafka napisał:

Moje dziecko alergiczne bardzo jest na Neocate. Teraz pije Junior, stosujemy od 7 miesięcy i wszystko jest w porządku 

 

Na co ma alergię? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po wprowadzeniu Neocate śpi w nocy dobrze, wcześniej budził się często. Teraz ma 15 miesięcy i jest uczulony na mleko, ryby, w zeszłym tygodniu próbowaliśmy wprowadzić żółtko i niestety nie przeszło. Od dwóch tygodni je marchewkę bo wcześniej też było po niej nieciekawie. Za kilka dni mamy spróbować Bebilon Pepti powoli, zobaczymy... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moj syn byl na Neocate. Wstretne w smaku i zapachu ale ratowalo nam skore. Zielone kupki, w malej ilosci, raczej geste, moga nawet nie byc codziennie. Pieknie, juz po tygodniu stosowania zeszla mu wysypka, a mial ja juz niemal wszedzie. Maly spal kiepsko, okresowo, nie mialo to jednak zwiazku z mlekiem tylko rozwojem dziecka. Ogolnie to " mleko" a wlasciwie produkt leczniczy, jest bardzo dobre, gdy u dziecka skaza bialkowa jest bardzo silna a wszelkiego rodzaju Pepti nic nie daja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, AgsAgsAgs napisał:

Moj syn byl na Neocate. Wstretne w smaku i zapachu ale ratowalo nam skore. Zielone kupki, w malej ilosci, raczej geste, moga nawet nie byc codziennie. Pieknie, juz po tygodniu stosowania zeszla mu wysypka, a mial ja juz niemal wszedzie. Maly spal kiepsko, okresowo, nie mialo to jednak zwiazku z mlekiem tylko rozwojem dziecka. Ogolnie to " mleko" a wlasciwie produkt leczniczy, jest bardzo dobre, gdy u dziecka skaza bialkowa jest bardzo silna a wszelkiego rodzaju Pepti nic nie daja.

Kiedy sen dziecka się unormowal ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mlody zaczal dobrze spac przed 2 urodzinqmi choc nawet teraz zdarzaja sie gorsze okresy. Corka miala klopoty ze snem dluzej. Dzis, majac ponad 4 lata spi jak susel.😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, AgsAgsAgs napisał:

Mlody zaczal dobrze spac przed 2 urodzinqmi choc nawet teraz zdarzaja sie gorsze okresy. Corka miala klopoty ze snem dluzej. Dzis, majac ponad 4 lata spi jak susel.😀

Myślałam że szybciej to nastąpi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Monikaw12 napisał:

Myślałam że szybciej to nastąpi 

U kazdego dziecka inaczej. Moze byc tak , ze dziecko zacznie sypiac dobrze w kazdej chwili. Ot tak, jakby na pstrykniecie, klopoty ze snem moga sie tez ciagnac przez lata. Czytalam wypowiedzi matek ktorych dzieci 4- 5 letnie nadal zle spaly i wybudzaly sie od kilku do kilkunastu razy w nocy. Wszystko zalezy pd egzemplarza. Badz dobrej mysli. Kolo 2 roku zycia wiekszosc dzieci zaczyna sypiac lepiej. Oczywiscie dotyczy to tych ktore maja problemy ze snem.😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój synek śpi właśnie źle jak próbujemy wprowadzać nowe pokarmy i próby są nieudane. Półtora tygodnia temu próbowaliśmy żółtko i po dwóch dniach zaczął budzić się w nocy. Po odstawieniu żółtka po trzech dniach znowu przesypia całe noce. Od jutra mieszam Necoate z Bebilon Pepti. Ogólnie podobnie jak u AgsAgsAgs po Neocate poprawiła się skóra, skończyły się zaparcia, dziecko przestało być marudne i zaczęło przesypiać noce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Kafkarafka napisał:

Mój synek śpi właśnie źle jak próbujemy wprowadzać nowe pokarmy i próby są nieudane. Półtora tygodnia temu próbowaliśmy żółtko i po dwóch dniach zaczął budzić się w nocy. Po odstawieniu żółtka po trzech dniach znowu przesypia całe noce. Od jutra mieszam Necoate z Bebilon Pepti. Ogólnie podobnie jak u AgsAgsAgs po Neocate poprawiła się skóra, skończyły się zaparcia, dziecko przestało być marudne i zaczęło przesypiać noce.

U nas niestety na odwrót budzi się nadal co godzinę.  Już nie wiem co może być przyczyną jestem załamana 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Kafkarafka napisał:

W jakim jest wieku, od kiedy jest na Neocate?

8.5 miesiąca od tygodnia na neocate

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Monikaw12 napisał:

U nas niestety na odwrót budzi się nadal co godzinę.  Już nie wiem co może być przyczyną jestem załamana 

Moja przez ponad miesiąc budziła się co pół godziny. Noc w noc. Takie są dzieci i trzeba to po prostu przetrwać. Może to być regres snu, skok rozwojowy, mogą rosnąć zęby. Trzeba pamiętać, że to wszystko mija. I tylko tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy opuchnięte czerwone powieki są od alergi czy czy zeby moga nasilac objawy ? Mój syn dziś ma czerwone powieki.  Lekko opuchnięte 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogą być od alergii. Po zmianie mleka trzeba ze dwa tygodnie przynajmniej na poprawę poczekać, alergeny białka utrzymują się dość długo. No i zęby... 8.5 to jeszcze maleństwo, tu dużo rzeczy może przyczyniać się do złego snu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Kafkarafka napisał:

Mogą być od alergii. Po zmianie mleka trzeba ze dwa tygodnie przynajmniej na poprawę poczekać, alergeny białka utrzymują się dość długo. No i zęby... 8.5 to jeszcze maleństwo, tu dużo rzeczy może przyczyniać się do złego snu.

No u nas wygląda to tak że raz ma mocno czerwone i opuchnięte później jest parę dni spokoju u znowu czerwone 

A może to pasozyty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze przebudza się po godzinie snu i albo wystarczy smoczek i śpi dalej albo muszę przytulić.  I później różnie nieraz budzi się co godzinę nieraz co 3 h nie wiem już o co chodzi i czemu zawsze się budzi po godzinie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, Monikaw12 napisał:

Zawsze przebudza się po godzinie snu i albo wystarczy smoczek i śpi dalej albo muszę przytulić.  I później różnie nieraz budzi się co godzinę nieraz co 3 h nie wiem już o co chodzi i czemu zawsze się budzi po godzinie 

Bo to małe dziecko, a małe dzieci budzą się w nocy. Dorosły człowiek też się budzi i nawet o tym nie wie, bo od razu zasypia, a dzieci nie potrafią same zasnąć, dlatego potrzebuje smoczka, czy przytulenia. To normalne. Prawie każdy przez to przechodzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×