Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Majka

Jak zdobyć pieniądze

Polecane posty

Witam!

chciała bym więcej zarabiać a nigdy nie dawałam sobie rady z nauką, zawsze musieli mi nauczyciele pomagać na sprawdzianach, miałam indywidualny tok nauczania, więc ukończyłam szkołę zawodową. Chciałabym zarabiać minimalnie 4 tyś, a jedynie gdzie mogę znaleźć pracę to na produkcji gdzie się zarabia na rękę 2.400 a po długich latach o 500 zł więcej.

Spodziewam się dziecka chciałabym mu dać dużo, kupić mu oryginalne rzeczy a nie jakąś tanią chińszczyznę, która po praniu wygląda na zniszczoną .

Pracując na produkcji w tym roku wyjdzie mi na rękę 2400 z tej kwoty nic nie odłożę.

Swoją przyszłość widzę w ten sposób że nic sobie nie odłożę i całe życie będę pracować za marne grosze, a nie mam smykałki do interesów, w papierach też się gubię 

Nie chcę żyć na niskim poziomie.

Co to za życie pracować od wypłaty do wypłaty i nic sobie nie odłożyć ?

 

 

 

 

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi to mówić ale raczej nie widzę innego wyjścia niż ta praca którą teraz wykonujesz. Ale szukaj prac na olx czy innych stronach. A co z twoim partnerem? Może on by pomyślał o dobrej pracy za granicą? Jest ciężko ale ładne pieniądze można zarobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 5.02.2021 o 14:35, Majka napisał:

Nie chcę żyć na niskim poziomie.

Przy tych wszystkich okolicznościach musisz znaleźć bogatego faceta lub zacząć zarabiać na dúpie. Jest jeszcze opcja gry w Totka lub coś innego ale byłoby naiwne opierać na tym plany życiowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, Nemetiisto napisał:

Przy tych wszystkich okolicznościach musisz znaleźć bogatego faceta lub zacząć zarabiać na dúpie. Jest jeszcze opcja gry w Totka lub coś innego ale byłoby naiwne opierać na tym plany życiowe.

hahaha tak bogaty facet będzie najlepszą opcją, oby dziewczyna była tylko ładna 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, klarciak napisał:

hahaha tak bogaty facet będzie najlepszą opcją, oby dziewczyna była tylko ładna 

Niekoniecznie. Może mieć inne walory. 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×