Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MaMaaa

Co na porost włosów?

Polecane posty

Dziewczyny, co polecacie na porost włosów? Włosy mam ogólnie zdrowe, tylko chciałabym pomóc trochę czasu żeby były dłuższe 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio w akcie desperacji i złego humoru ścięłam włosy, więc doskonale Ciebie rozumiem! 😂 Od trzech miesięcy (wtedy dokonałam tej okropnej zbrodni na moich włosach..) używam wcierki Banfi, tej klasycznej i olejek Sesa. Przyznam, że już widzę efekty, tylko trzeba być konsekwentnym i robić to regularnie 🙂 Mam peeeełno baby hair, nie mogę nad nimi zapanować. Od oleju włosy są idealnie dociążone (mam cienkie i średnioporowate, więc sporo walczyłam o gładkie, proste włosy). Zatem z całego serca polecam Banfi. Dobrze używając wcierki robić sobie od czasu do czasu peeling skóry głowy. Ja używam szamponu enzymatycznego z Anwen, kawowego. Nawet mój chłopak zaczął używać ze mną wcierek, odkąd zobaczył jak moje włosy szaleją - to potwierdza, że chyba serio warto. 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny! Wcierki, odżywki i inne preparaty są świetne, ale... To tylko leczenie objawów, a nie rozwiązywanie problemu, który często leży znacznie głębiej. Jeżeli zauważacie u siebie problem z włosami, gdzie np. nadmiernie wypadają koniecznie należy skonsultować się ze specjalistą trychologiem! Często to nie tylko niewłaściwa pielęgnacja, a np. problemy hormonalne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 9.02.2021 o 17:56, carole007 napisał:

Ostatnio w akcie desperacji i złego humoru ścięłam włosy, więc doskonale Ciebie rozumiem! 😂 Od trzech miesięcy (wtedy dokonałam tej okropnej zbrodni na moich włosach..) używam wcierki Banfi, tej klasycznej i olejek Sesa. Przyznam, że już widzę efekty, tylko trzeba być konsekwentnym i robić to regularnie 🙂 Mam peeeełno baby hair, nie mogę nad nimi zapanować. Od oleju włosy są idealnie dociążone (mam cienkie i średnioporowate, więc sporo walczyłam o gładkie, proste włosy). Zatem z całego serca polecam Banfi. Dobrze używając wcierki robić sobie od czasu do czasu peeling skóry głowy. Ja używam szamponu enzymatycznego z Anwen, kawowego. Nawet mój chłopak zaczął używać ze mną wcierek, odkąd zobaczył jak moje włosy szaleją - to potwierdza, że chyba serio warto. 😂

Ja chciałam skrócić włosy o 5 cm, a fryzjerka skróciła o jakieś 15 cm. Nie mogę się przyzwyczaić. Z włosów do pasa zrobiły się do łopatek 😕 Ile Ci urosły? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moje włosy były w fatalnym stanie. nie dość, że wolno rosły to jeszcze było ich mało, a miejscami wręcz miałam łyse placki. niestety szampony, odżywki, czy oleje nie pomogły. zdecydowałam się na leczenie wypadania włosów, które podjełam w klinice vesuna z krakowa. mezoterapia igłowa okazała się strzałem w 10. na efekty musiałam nieco poczekać, przez wzrost fazy włosa, ale było warto. włosów przybyło i to jakich, stały się grubsze, mają ładny kolor. z własnych doświadczeń polecam tą metodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie na porost włosów pomogło serum z HairMedic. Trochę kosztowało, ale dla takich efektów było warto. Zmieniłam dietę, staram się mniej stresować i wysypiać. Zwracam też większą uwagę na skład kosmetyków do włosów sięgając po te z naturalnym składem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi na porost włosów pomogła wcierka z linii trychologicznej włoskiej formy Rebitalia. Są różne kolory, które mają inne właściwości. Najpierw używałam fioletowej na oczyszczenie skóry głowy i odblokowanie mieszków włosowych. Następnie przeszłam na czerwoną, która stymuluje intensywny porost włosów. Po trzymiesięcznej kuracji tymi produktami pojawiło się u mnie bardzo dużo baby hair, a włosy są mocniejsze i mają większą objętość, są takie odbite u nasady. Te wcierki są ciężko dostępne, ja kupuję je stacjonarnie w salonie Headstyler w Olsztynie, ale wiem, że mają tez sklep internetowy, możesz spróbować zadzwonić i dowiedzieć się czy sprzedają internetowo 🙂 pooolecam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Doskonałe preparaty do pielęgnacji włosów kupicie z Bielendy z tej linii Hair Coach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HEj,bardzo chcialabym zapuścić włosy i szukam jakiejś wcierke pobudzającej wzrost włosów.Mam bardzoo suchą skore głowy,wiec ta z Anwen,only bio,banfi i Sattva odpadaja (a tak mi się przynajmniej wydaje) 
Czy któraś z was ma taki problem i może polecić jakąś wcierke która nie wysuszy skory ? Niestety ale zmagam się z atopowym zapaleniem skóry głowy tak wieć szukam dla siebie obecnie czegoś delikatnego, co okazałoby się jednak skuteczne:

https://verdelove.pl/kategoria-produktu/problemy-skorne/atopowe-zapalenie-skory/

Czy ktoś moze stosował kosmetyki do skóry głowy z serii Atopicin? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×