Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
j.priv.a

Dziwna wysypka/ugryzienia

Polecane posty

Napisano (edytowany)

Witam, wyskoczyło mi na nodze kilka takich dziwnych ukąszeń... Od 3 MSC wynajmuje mieszkanie, może są tu jakieś robaki albo mam na coś uczulenie. Mieliście może coś podobnego? Jest to bardzo nieprzyjemne i boli. Zarejestrowałem się do lekarza ale najbliższy termin jest za tydzień...

Edytowano przez j.priv.a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, j.priv.a napisał:

Witam, wyskoczyło mi na nodze kilka takich dziwnych ukąszeń... Od 3 MSC wynajmuje mieszkanie, może są tu jakieś robaki albo mam na coś uczulenie. Mieliście może coś podobnego? Jest to bardzo nieprzyjemne i boli. Zarejestrowałem się do lekarza ale najbliższy termin jest za tydzień...

Gdyby były pluskwy to by raczej swędziało. No i ponoć one lubią tors a nie nogi? Niestety a może stety tylko o tym czytałem. 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pluskwy w pierwszej kolejności gryzą po nogach- okolice kostek i w górę. Robią to w nocy kiedy człowiek śpi. Bo to są nocne insekty. Mieszkają w zakamarkach między innymi łóżka, więc mają do ciepłego ciała blisko. Kiedy cię to boli i swędzi? Jak wyglądają ukąszenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ht tps:.  //ibb    .co/  DY    L7hhF
Zrobiły mi się takie bąble. Na razie mam na kolanie i na udzie. Inna są mniejsze i nie bolą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

h ttps://ibb.co/DYL 7hhF
htt ps://ibb.c o/mh HnvV6
ht tps://ib b.co/FxLP cw4

Tutaj reszta ukąszeń

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, 3310 napisał:

Pluskwy w pierwszej kolejności gryzą po nogach- okolice kostek i w górę. Robią to w nocy kiedy człowiek śpi. Bo to są nocne insekty. Mieszkają w zakamarkach między innymi łóżka, więc mają do ciepłego ciała blisko. Kiedy cię to boli i swędzi? Jak wyglądają ukąszenia?

Zobaczyłem w internecie zdjęcia ukąszeń pluskw i wydaje mi się, że to nie to... To mnie w ogóle nie swędzi. Dopiero jak ubiorę np spodnie to czuć tego bąbla na kolanie, jest bardzo nieprzyjemny 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, j.priv.a napisał:

Zobaczyłem w internecie zdjęcia ukąszeń pluskw i wydaje mi się, że to nie to... To mnie w ogóle nie swędzi. Dopiero jak ubiorę np spodnie to czuć tego bąbla na kolanie, jest bardzo nieprzyjemny 

Pająk. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×