Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

3 godziny temu, Martik napisał:

Ktoß też jej napisał, że bardzo przekręca nazwy i że poprostu mogłaby albo uważniej czytać albo zerknąć w internecie jak sie coś czyta, i odpisała, że ona taka jest naturalna i nie będzie sie na siłe zmieniać i nikt nie jest idealny...

Wiec nie wymagajmy od niej żeby znała się na czymś lepiej niż na zabieraniu wszystkich metek z lidla.

Głupol niczego nauczyć się nie chce.

Męża widziałam parę razy na migawkach i widziałam że jest z nadwagą. Ale dziś w filmiku z nowego mieszkania zobaczyłam że jest mega gruby , brzuch większy niż Tede Karoliny. I znowu całe popołudnie sami kleili tasny itd. A dzieci co? 

Mąż ma że 120kg. Kawał chłopa. Brzuch, opona. Dzieci to lenie patentowane. Wychowują lewusow.  Po co oni własne mieszkanie sprzedali? Brak kasy na dalszą budowę. Za coś wykończyć trzeba.

2 godziny temu, KotRysiek1 napisał:

Męża widziałam parę razy na migawkach i widziałam że jest z nadwagą. Ale dziś w filmiku z nowego mieszkania zobaczyłam że jest mega gruby , brzuch większy niż Tede Karoliny. I znowu całe popołudnie sami kleili tasny itd. A dzieci co? 

Siedzą w domu i jedzą słodycze.

4 minuty temu, anna900 napisał:

Mąż ma że 120kg. Kawał chłopa. Brzuch, opona. Dzieci to lenie patentowane. Wychowują lewusow.  Po co oni własne mieszkanie sprzedali? Brak kasy na dalszą budowę. Za coś wykończyć trzeba.

Kasa pójdzie teraz na wynajem🤦‍♀️

2 godziny temu, Kargo napisał:

Kasa pójdzie teraz na wynajem🤦‍♀️

Część z pewnością tak. Za resztę dom wykończą.

4 godziny temu, KotRysiek1 napisał:

Na drabinie robi wrażenie.🤣

23 minuty temu, anna900 napisał:

Część z pewnością tak. Za resztę dom wykończą.

Przecież to mieszkanie w bloku w małej miejscowości . Większość pójdzie nie wynajem. Z tego się nie wykończy domu. Dlatego to raj bardzo nielogiczne.

3 godziny temu, anna900 napisał:

Myślę, że sprzedali mieszkanie bo w końcu trafił się kupiec co dał tyle ile chcieli, przecież oni tyle czasu tego mieszkania nie mogli sprzedać.  Ona mówiła, że budują za kredyt. Skoro ją stać na taką budowę to powinna to mieszkanie wynająć, z wynajmu by pieniądze miała a mieszkanie byłoby jako zabezpieczenie dla dzieci, chyba, że liczy na bogatego zięcia.

10 godzin temu, Gość Gość Anna napisał:

Myślę, że sprzedali mieszkanie bo w końcu trafił się kupiec co dał tyle ile chcieli, przecież oni tyle czasu tego mieszkania nie mogli sprzedać.  Ona mówiła, że budują za kredyt. Skoro ją stać na taką budowę to powinna to mieszkanie wynająć, z wynajmu by pieniądze miała a mieszkanie byłoby jako zabezpieczenie dla dzieci, chyba, że liczy na bogatego zięcia.

Nie wzięli kredytu na cały dom. Jakaś część.

Martusia widać nas czyta, bo nagle zaczęła wspominać wiecej o Nikoli. I dobrze, niech nie faworyzuje tylko genialnego ambitnego synka.

• Haha 1

13 minut temu, Martik napisał:

Martusia widać nas czyta, bo nagle zaczęła wspominać wiecej o Nikoli. I dobrze, niech nie faworyzuje tylko genialnego ambitnego synka.

Więcej cukrowych kulek do mleka niech mu daje. 😆😆

1 godzinę temu, Martik napisał:

Ja myślę że jednak nie, bo już byłby vlog na ten temat. Ona jest bardzo wyczulona na krytykę , wystarczy jeden komebtarz i już cała pogadanka na temat. Jakby przeczytała tutaj to by dopiero było oburzenie.

Gdyby mieli kasę na budowę to by mieszkanie zostało. Choćby w przyszłości dla 1 dziecka.

3 godziny temu, KotRysiek1 napisał:

Ja myślę że jednak nie, bo już byłby vlog na ten temat. Ona jest bardzo wyczulona na krytykę , wystarczy jeden komebtarz i już cała pogadanka na temat. Jakby przeczytała tutaj to by dopiero było oburzenie.

czyta, czyta. Tez zwróciłam uwagę, że o Nikoli nagle lepiej gada, wspomina częściej itd...

a juz wczesniej tez coś było, trwała tu dyskusja chyba o diecie/odzywianiu Ksawerego i tez sie jakos odniosla miedzy wierszami, ale niepamiętam czy w filmie czy w komentarzu. Poza tym pamietam,ze doslownie tgeo samego dnia albo dzien pozniej zareagowala.

W jednym z ostatnich filmow tez cos napisala,ze czasem wątpi czy to co robi ma sens- w kontekscie YT...może to przez nas. Smuteczek.

33 minuty temu, anna900 napisał:

Gdyby mieli kasę na budowę to by mieszkanie zostało. Choćby w przyszłości dla 1 dziecka.

dokładnie.

Dnia 18.04.2021 o 14:58, Magda0603 napisał:

dokładnie.

Tu bym się nie czepiała, większość ludzi sprzedaje mieszkanie by mieć na wykończenie domu. 

Dnia 18.04.2021 o 14:58, Magda0603 napisał:

czyta, czyta. Tez zwróciłam uwagę, że o Nikoli nagle lepiej gada, wspomina częściej itd...

a juz wczesniej tez coś było, trwała tu dyskusja chyba o diecie/odzywianiu Ksawerego i tez sie jakos odniosla miedzy wierszami, ale niepamiętam czy w filmie czy w komentarzu. Poza tym pamietam,ze doslownie tgeo samego dnia albo dzien pozniej zareagowala.

W jednym z ostatnich filmow tez cos napisala,ze czasem wątpi czy to co robi ma sens- w kontekscie YT...może to przez nas. Smuteczek.

W jej wykonaniu to nie ma sensu ten YT 

13 minut temu, TokyoTokyo napisał:

Tu bym się nie czepiała, większość ludzi sprzedaje mieszkanie by mieć na wykończenie domu. 

Ta i też idą na rok do wynajmowanego mieszkania? 😆🤣

Grażyna biznesu,która później otwiera "biznes" bo musi zrobić rozdanie na swoim kanale 😂

• Haha 1

1 godzinę temu, Yonaa napisał:

Grażyna biznesu,która później otwiera "biznes" bo musi zrobić rozdanie na swoim kanale 😂

Pewnie na kanale zarabia więcej niż w tej lodziarni😂 szczególnie, że to nie jest w miejscowości turystycznej i powinna być nastawiona na miejscowych. A kto będzie przychodził jak ona otwiera kiedy jej się zechce 😒

30 minut temu, Kargo napisał:

Pewnie na kanale zarabia więcej niż w tej lodziarni😂 szczególnie, że to nie jest w miejscowości turystycznej i powinna być nastawiona na miejscowych. A kto będzie przychodził jak ona otwiera kiedy jej się zechce 😒

No to jej otwieranie kiedy jej się zechce to maskara. I o różnych godzinach. 

• Like 1

No co wy, przecież za każdym razem tłumy do niej przychodzą 😂

• Like 1
  • Haha 2

20 godzin temu, anna900 napisał:

tak, od nas wynajmowało małżeństwo, bo się budowali a sprzedali swoje mieszkanie.

21 godzin temu, anna900 napisał:

Tutaj bym się  je czepiała, każdy robi tak, jak mu pasuje. Na pewno jakąś kwotę ze sprzedaży przeznaczą na wynajem, resztę zainwestują w budowę albo wkład własny do kredytu. Moja koleżanka też tak zrobiła, ale na pół roku wynajęła małe, skromne mieszkano (dwoje dzieci w wieku przedszkolnym), tak na przetrwanie do momentu wprowadzenia się do swojego. Kiedy już parter był gotowy do zamieszkania - kuchnia, łazienka, salon i pokój dla dzieci, wprowadzili się, by dalej nie płacić. Poddasze remontowali już mieszkając w domu. Wiadomo, trochę było trudniej, ale liczyli się z każdą złotówką.

3 godziny temu, marzena19768 napisał:

Tutaj bym się  je czepiała, każdy robi tak, jak mu pasuje. Na pewno jakąś kwotę ze sprzedaży przeznaczą na wynajem, resztę zainwestują w budowę albo wkład własny do kredytu. Moja koleżanka też tak zrobiła, ale na pół roku wynajęła małe, skromne mieszkano (dwoje dzieci w wieku przedszkolnym), tak na przetrwanie do momentu wprowadzenia się do swojego. Kiedy już parter był gotowy do zamieszkania - kuchnia, łazienka, salon i pokój dla dzieci, wprowadzili się, by dalej nie płacić. Poddasze remontowali już mieszkając w domu. Wiadomo, trochę było trudniej, ale liczyli się z każdą złotówką.

Rok płacić za wynajem? Zero rozumu.

Ona bez męża jak bez ręki. Nie ma zawodu. Pracy sensownej. Nic. On nieźle zarabia. Mógłby odłożyć na wykończenie domu. Ale nie z nią. Ona wszystko wyda. To trzeba chatę sprzedać. A tak by mieli dla dziecka. Grażyna biznesu i Janusz planowania.

Napisano (edytowany)
4 godziny temu, anna900 napisał:

Rok płacić za wynajem? Zero rozumu.

Rok, owszem, trochę długo. No i dużo zależy od wielkości mieszkania. Moja koleżanka wynajmowała w zasadzie klitkę, w starym budownictwie, nie płaciła za nie wielkich pieniędzy, a opłaty stałe typu prąd, woda są wszędzie. A u Marty mieszkanie spore, więc i pieniądze większe za wynajem.

Edytowano przez marzena19768

46 minut temu, marzena19768 napisał:

Rok, owszem, trochę długo. No i dużo zależy od wielkości mieszkania. Moja koleżanka wynajmowała w zasadzie klitkę, w starym budownictwie, nie płaciła za nie wielkich pieniędzy, a opłaty stałe typu prąd, woda są wszędzie. A u Marty mieszkanie spore, więc i pieniądze większe za wynajem.

To prawda.

Ale sprzedała tych instagramerow konta po kilkadziesiąt, kilkaset tysiecy żebrzą o darmowe żarcie w lokalach 😂😂😂

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się