Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Grażyna biznesu. Kilka dni otwarte i hyc już odpoczywa. Sanatorium. Śmiechu warte.🤣

3 godziny temu, anna900 napisał:

Grażyna biznesu. Kilka dni otwarte i hyc już odpoczywa. Sanatorium. Śmiechu warte.🤣

A jeszcze lepsze, że jakieś znajomki z Insta mieli do niej wpaść,a ta niby się umówiła, ale w końcu lodziarni nie otworzyla, bo niby lekcje dziecka 😂 To ludzie jadą z Wawy,chcą ją po drodze odwiedzić, a ta jednak nie mogła chociaż podskoczyć,żeby się z nimi spotkać. Pewnie się bała, że będzie musiała ich poczęstować za darmola

22 minuty temu, Yonaa napisał:

A jeszcze lepsze, że jakieś znajomki z Insta mieli do niej wpaść,a ta niby się umówiła, ale w końcu lodziarni nie otworzyla, bo niby lekcje dziecka 😂 To ludzie jadą z Wawy,chcą ją po drodze odwiedzić, a ta jednak nie mogła chociaż podskoczyć,żeby się z nimi spotkać. Pewnie się bała, że będzie musiała ich poczęstować za darmola

Zwłaszcza że są to osoby które mają dużo większe zasięgi niż ona, aż specjalnie luknelam ich insta. Tłumaczyła się że musiała zostać bo lekcje zdalne, po prostu się leniowi nie chciało. Ludzie mają psy, dzieci, normalną codzienna pracę od do, robią zakupy ,sprzątają. Ale to ona jest taka zapracowana.. Ja pier.ole..

To co ona gada w tych vlogach to sama się ośmiesza np. wczoraj zapomniała wywiesić pranie i dziś je przed wywieszeniem ponownie wypłuka żeby nie śmierdziało. Cztery osoby w domu i ona musi o wszystkim pamiętać i jak czegokolwiek ona nie zrobi to wychodzi na to, że nie zrobi nikt.

5 godzin temu, Gość Gość Anna napisał:

To co ona gada w tych vlogach to sama się ośmiesza np. wczoraj zapomniała wywiesić pranie i dziś je przed wywieszeniem ponownie wypłuka żeby nie śmierdziało. Cztery osoby w domu i ona musi o wszystkim pamiętać i jak czegokolwiek ona nie zrobi to wychodzi na to, że nie zrobi nikt.

sądzę, że pozostała trójka z rodziny niezłą bekę z niej cisnie, Darmowy jelen 😉

7 godzin temu, Gość Gość Anna napisał:

Wyplucze jeśli już.

Nie wiem jak ona chce ten swój interes prowadzić jak otwiera kiedy chce. Jednak ostatnia sytuacja to był hit: zasiedziała się nad lekcjami... A ponoć syn taki genialny. Nie mówiąc o tym , ze wystawiła znajomych. Brak szacunku do klienta i znajomych.  

Czemu ona pakuje w dzieciaka tyle słodkich płatków do mleka???

1 minutę temu, TokyoTokyo napisał:

Nie wiem jak ona chce ten swój interes prowadzić jak otwiera kiedy chce. Jednak ostatnia sytuacja to był hit: zasiedziała się nad lekcjami... A ponoć syn taki genialny. Nie mówiąc o tym , ze wystawiła znajomych. Brak szacunku do klienta i znajomych.  

Czemu ona pakuje w dzieciaka tyle słodkich płatków do mleka???

Może lubi jak jest gruby?

7 minut temu, Yonaa napisał:

Może lubi jak jest gruby?

Nie tylko płatki, gotowe placki ziemniaczane , jogurty truskawkowe z kupa cukru. Jak stali obok siebie dzis to on sporo szerszy od matki.

I hotele są chyba zamknięte. A gwiazda jedzie w góry i dziś parę razy użyła słowo hotel we vlogu.

8 minut temu, KotRysiek1 napisał:

Nie tylko płatki, gotowe placki ziemniaczane , jogurty truskawkowe z kupa cukru. Jak stali obok siebie dzis to on sporo szerszy od matki.

Tak, te gotowce też mnie rozwalają i też zauważyłam, że  taki konkretny jest. 

Ale przecież jak się jest dwa razy dziennie w Lidlu po metki to kiedy gotować;) 

A zrobienie paru tysięcy kroków łażąc po sklepach to żaden powód do dumy.

12 minut temu, TokyoTokyo napisał:

Tak, te gotowce też mnie rozwalają i też zauważyłam, że  taki konkretny jest. 

Ale przecież jak się jest dwa razy dziennie w Lidlu po metki to kiedy gotować;) 

A zrobienie paru tysięcy kroków łażąc po sklepach to żaden powód do dumy.

Psu daje marchewkę i rzodkiewkę a dziecku nie 😁 Tam dają trójka konkretna idąc Twoim słownictwem. Tylko Pańcia szczupła.

18 letnia dorosła dziewczyna z bratem na obiad pójdzie do babci jak rodzice wyjadą. W jeden dzień. Ciary żenady.

5 minut temu, KotRysiek1 napisał:

Psu daje marchewkę i rzodkiewkę a dziecku nie 😁 Tam dają trójka konkretna idąc Twoim słownictwem. Tylko Pańcia szczupła.

Więcej cukru, więcej...

Wie ktoś dlaczego te dzieciaki nie jeżdżą z nimi w te góry? Akurat ruch to by dla zdrowia się przydał, dziwie się że zostają. 

4 minuty temu, Wypadek24 napisał:

Wie ktoś dlaczego te dzieciaki nie jeżdżą z nimi w te góry? Akurat ruch to by dla zdrowia się przydał, dziwie się że zostają. 

Te dzieciaki to nic nie robią w domu. Jakby malutkie były. Ostatnio jak wróciła z gór to jeden wielki syf w kuchni i kupa garów.

2 godziny temu, Wypadek24 napisał:

Bo Marta musi mieć czas ze swoim we dwoje żeby mieć kiedy korzystać z antykoncepcji o której tak dumnie piała w którymś filmiku, dzieci to mają nacodzień. 

• Haha 1

2 godziny temu, KotRysiek1 napisał:

Te dzieciaki to nic nie robią w domu. Jakby malutkie były. Ostatnio jak wróciła z gór to jeden wielki syf w kuchni i kupa garów.

Dramat żeby dzieci nie nauczyć żadnej zaradności🤦‍♀️

Masakra jak ona upośledza te dzieciaki, wyjezdzaja na weekend i musi kupować im żarcie, oczywiście same przetworzone śmieci...już nie wpomne jak kupiła dpod do pizzy i powiedziala ze dzieci nie maja kukurydzy do niej ale ona po nia pojedzie 😂

One same nie umieja nic zrobic?

Juz pomijajac ze moglaby poprostu kupic polprodukty i zupe ugotować, jak już dorosla Nicolka nie umie nic przygotowac...

• Like 2

3 minuty temu, Martik napisał:

Masakra jak ona upośledza te dzieciaki, wyjezdzaja na weekend i musi kupować im żarcie, oczywiście same przetworzone śmieci...już nie wpomne jak kupiła dpod do pizzy i powiedziala ze dzieci nie maja kukurydzy do niej ale ona po nia pojedzie 😂

Juz pomijajac ze moglaby poprostu kupic polprodukty i zupe ugotować, jak już dorosla Nicolka nie umie nic przygotowac...

Przecież równie dobrze mogłaby zostawić pieniądze, żeby same sobie kupiły tą kukurydzę itp. przecież ta dziewczyna ma 18 lat i wogóle żeby zrobiły zakupy, nigdy czegoś takiego nie widziałam jak u niej w domu. Za moich czasów to w wieku 14 lat się samemu obiady gotowało, zakupy itp.

Nie oglądałam jeszcze ostatniego vloga, ale wieczorem nadrobię.  To, co piszecie, podniosło mnie na duchu, bo moja córka w wieku Nikoli, sama zrobi jajecznicę, naleśniki, ugotuje makaron i kiedy zostają sami z młodszym synem, nie martwię się, co będą jeść. A  uważałam do tej pory, że nie wiele w kuchni potrafi. Są od niej jeszcze większe antytalenty. No i ten bałagan. Nie mogę powiedzieć, że moje dzieci to czyścioszki, jednak kiedy wiedzą, że mnie nie ma, sprzątają po sobie. 

1 godzinę temu, Martik napisał:

Ważne, że ma chłopaka i z nimi umie robić co trzeba.🤣

2 minuty temu, marzena19768 napisał:

Marta w Zakopcu szaleje, a na kanale cisza....

Pewnje biedna zniwu miała trudna trasę...dla niej wszystkie takie są w górach " wymagające". Tak się szczyci pasją do gór a jak ją kiedyś a komentarzach ktoś dopytywał to ona tylko na Giewoncie była, jego prawdziwi górołazi omijają.. Więc szaleje ale pewnie z alkoholem:)

47 minut temu, KotRysiek1 napisał:

Pewnje biedna zniwu miała trudna trasę...dla niej wszystkie takie są w górach " wymagające". Tak się szczyci pasją do gór a jak ją kiedyś a komentarzach ktoś dopytywał to ona tylko na Giewoncie była, jego prawdziwi górołazi omijają.. Więc szaleje ale pewnie z alkoholem:)

Ta...szaleje z alko i ekipą przygłupów patrz znajomych jej pokroju.

Ośrodek pusty prawie. 72zl za dwa obiady. Szacun. Nudy na pudy ten wyjazd. Chyba tylko grzmocic się pojechali.🤣

4 godziny temu, anna900 napisał:

Ośrodek pusty prawie. 72zl za dwa obiady. Szacun. Nudy na pudy ten wyjazd. Chyba tylko grzmocic się pojechali.🤣

Jeszcze liczyła na to, że jej buraków nie policzyli🤦‍♀️

2 godziny temu, Kargo napisał:

Jeszcze liczyła na to, że jej buraków nie policzyli🤦‍♀️

Ona sama dobry burak. Rodzice roku. Pamiętam że moi wyjeżdżali tylko z nami. Raz na jakiś czas nocowałam u babci.

Himalaistka. Kolano boli. O 10 w góry idą. Śmiech. Trzeba było wstać a nie pukać się i żreć. Dramat. I stęka, bo śnieg, bo zimno. Zostań w domu. Kobieto.

Nasza biedula ma tyle gratów, że ciężko się przeprowadzić. A nie mówiłam. Tira trzeba.🤣

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się