Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Cześć

Mam do was pytanko i proszę o radę. W miejscowości niedaleko mnie jest pewien bank. Pracuje tam dziewczyna która bardzo mi się spodobała. Jest bardzo ładna, wygląda na inteligentną i delikatną. Rozmawiałem z Nią tylko gdy załatwiałem coś w banku ale na tematy danej sprawy którą załatwiałem. Z Fb wnioskuje że nie ma żadnego chłopaka ale tego nie mogę oczywiście być pewien. Przy następnej wizycie w banku chciałbym Ją gdzieś zaprosić na spotkanie i trochę poznać. Może macie jakieś propozycje żeby fajnie jakoś to powiedzieć bo nie ukrywam że jestem jakiś super odważny a nie chcę żeby to było takie zwykłe suche zaproszenie które po prostu może olać  ?? Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Normalnie zapytaj na koniec czy nie dałaby się zaprosić na kawę albo coś w tym stylu. Prawda jest taka, że jeśli się jej spodobasz, to to w jaki sposób ją zaprosisz nie będzie miało wielkiego znaczenia

powodzonka!

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, TakiZwykłyGość napisał:

Cześć

Mam do was pytanko i proszę o radę. W miejscowości niedaleko mnie jest pewien bank. Pracuje tam dziewczyna która bardzo mi się spodobała. Jest bardzo ładna, wygląda na inteligentną i delikatną. Rozmawiałem z Nią tylko gdy załatwiałem coś w banku ale na tematy danej sprawy którą załatwiałem. Z Fb wnioskuje że nie ma żadnego chłopaka ale tego nie mogę oczywiście być pewien. Przy następnej wizycie w banku chciałbym Ją gdzieś zaprosić na spotkanie i trochę poznać. Może macie jakieś propozycje żeby fajnie jakoś to powiedzieć bo nie ukrywam że jestem jakiś super odważny a nie chcę żeby to było takie zwykłe suche zaproszenie które po prostu może olać  ?? Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi.

 

jeżeli jesteś odważny i nie boisz się dostać kosza to działaj. Do odważnych świat należy. Prawdopodobieństwo tego, że ładna, miła dziewczyna w wieku 20+ jest wolna jest bardzo małe, ale taka możliwość istnieje. Jeżeli do niej nie zagadasz, nigdy się tego nie dowiesz. Ja osobiście nigdy na taki krok bym się nie odważył. Podziwiam tych, którzy są w stanie podrywać w ten sposób. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo wam dziękuje za podpowiedzi. Tak jak mówiłem byłem dziś w banku. Załatwiłem sprawę no i musiałem spróbować mimo dużego stresu. Zaproponowałem Jej spotkanie tak jak umiałem najlepiej. Zaproponowałem weekend na co Ona powiedziała że kiedyś można się spotkać Więc poprosiłem Ją o numer jeśli nie ma nic przeciwko, który mi dała. Planuje do Niej napisać dziś wieczorem i spróbować zaproponować jakiś konkretny dzień. Biorę pod uwagę ze może mnie olać ale może da mi szanse. A wy co o tym sądzicie, czy brnąć od razu w to spotkanie?? Jestem ciekawy waszej opinii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No niestety olała mnie. Trudno takie życie jakoś trzeba to przełknąć, pewnie mogłem to lepiej rozegrać ale człowiek mądry po szkodzie. Dziękuje wszystkim za pomoc 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, Transgression napisał:

Powiedz, że chcesz wziąć kredyt ma dom. Dodaj, że trudno będzie spadać samemu. 

Ciekawy pomysł, dość oryginalny 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 8.02.2021 o 23:26, robięjaklubię napisał:

I jest jeszcze taka sprawa. Dwie przecznice dalej jest kawiarnia i podobno podają tam świetną kawę. Ja jednak uważam, że kobiety mają lepszy gust by to ocenić. Nie zrobiłaby mi pani przysługi by wybrać się tam ze mną i sprawdzić to osobiście. Podobno najlepsza jest o 17.

Ależ mnie żenują takie wierszyki xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2021 o 23:12, TakiZwykłyGość napisał:

No niestety olała mnie. Trudno takie życie jakoś trzeba to przełknąć, pewnie mogłem to lepiej rozegrać ale człowiek mądry po szkodzie. Dziękuje wszystkim za pomoc 🙂

No cóż. Gratulacje za odwagę. Do tego aby osiągnąć sukces potrzebne są dwa warunki. Dziewczyna musi być wolna, a po drugie musisz się jej spodobać. Poprosiłem kiedyś koleżankę aby pomogła mi umówić się z jej koleżanką, która mi się podobała. Miałem 19 lat. Ona miała 16 lat, była wolna i chciała mieć chłopaka z tego co się dowiedziałem. Doszło do tego spotkania. Spotkaliśmy się w kawiarni. No i lipa. Nie spodobałem się jej. Nie mogłem liczyć na nic więcej niż na koleżeństwo. Nigdy więcej nie umówiłem się w ten sposób z żadną dziewczyną. Straciłem pewność siebie. Nie chciałem ponownie dostać kosza. Trzy lata później ona związała się z chłopakiem młodszym, od niej o 2 lata. Ona miała 19 lat, a chłopak 17. Kolejny rok później ona była już w ciąży. Głupio się czułem z tego powodu, że ona wolała jakiegoś małolata ode mnie. Moja samoocena znowu powędrowała w dół. No cóż. Życie nie zawsze usłane jest różami. 

Dnia 11.02.2021 o 23:12, TakiZwykłyGość napisał:

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wpadła to rób wszystko aby nie wypadła a jeśli to drzazga to trzeba ją usunąć 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bo zadna laska nie umowi sie z gosciem w taki sposob...jak rozmowa wygladala tak, ze byla to sucha gatka  na tematy zwiazane z bankowymi sprawami i na koniec po zalatwieniu sprawy wypalies jak z armaty o nr telefonu, to sorry ale takie cos nigdy nie przejdzie, bo nadal dla niej jestes tylko obcym gosciem z ktorym wyminila sluzbowe uprzejmosci i tyle...zero emocji, jakiegos flirtu itd., wiem ze ciezko wpleść do rozmowy w banku takie elementy bo to jest jej praca i moze sobie nie zyczyc, ale musi byc cos takiego zeby kobiete chociaz odrobine do siebie przekonac

cos skomplementowac w miedzyczasie, zmienic temat na bardziej luzny itd i dopiero gdy ona dobrze zareaguje na "bajere"  to wtedu spytac o nr na koniec

Edytowano przez bebe111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak na przyszłość nie proponuj testowania czegoś tylko coś o czym jesteś przekonany ,że jest dobre .Jak spotkasz się z odmową ponów propozycję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×