Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
MaMaaa

Pielęgnacja skóry niemowlaka

Polecane posty

Dziewczyny, czym smarujecie skórę niemowlaka? Mój syn nie ma stwierdzonego AZS, ale jego skóra, szczególnie na brzuchu jest bardzo sucha i miejscami czerwona pomimo mojej restrykcyjnej diety. Nie wiem już czego używać 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Emolientów. Ja obecnie używam z Ziai. Jestem całkiem zadowolona. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam wlać do kąpieli malucha pare kropel olejku migdałowego ( musi być 100%), skóra jest nawilżona miękka i pachnąca... nie używam żadnych balsamów, kremów... polecała mi położna i tak robię, córka ma 5 mcy😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem z buzią i brodą. Mój 6 miesięczny syn strasznie się ślini, aż zrobiły mu się odparzenia, próbowałam Linomagu, Alantanu, Bepantenu, nic nie pomaga, pomóżcie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja uzywam oliwki z rossmana dla dzieci. Nie wiem czy taki typ skory, czy po prostu synkowi sluzy 🙂 w awaryjnych sytuacjach linomag

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Poketozaurus napisał:

Ja uzywam oliwki z rossmana dla dzieci. Nie wiem czy taki typ skory, czy po prostu synkowi sluzy 🙂 w awaryjnych sytuacjach linomag

Dodajesz oliwkę do kąpieli, czy smarujesz po kąpieli ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Robię tak samo. Tylko mój ma suchą skórę tylko ma brzuchu, swędzi go do tego stopnia, że drapie się do krwi przy zmianie pieluchy. Poza tym gdy nie jest rozbierany nie drapie się. Wypróbowałam już chyba wszystkiego i nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2021 o 11:01, MaMaaa napisał:

Dodajesz oliwkę do kąpieli, czy smarujesz po kąpieli ?

Smaruje po kapieli i od razu ubieram bawelniana pizamke, ktora bardzo i często piore, bo brudzi sie od oliwki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2021 o 09:59, Kabanosik napisał:

Ja mam problem z buzią i brodą. Mój 6 miesięczny syn strasznie się ślini, aż zrobiły mu się odparzenia, próbowałam Linomagu, Alantanu, Bepantenu, nic nie pomaga, pomóżcie. 

Polecam Ci kupic masc z lanolina, goi pieknie.. uzywalam do poranionych brodawek Teraz uzywam do  rak Bo Mam suche i Skorki poranione... Co do kapania To tez kapie coreczka Co 2-3 dni i Ze Skora nie ma najmniejszego problemu😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Milkyway38 napisał:

Polecam Ci kupic masc z lanolina, goi pieknie.. uzywalam do poranionych brodawek Teraz uzywam do  rak Bo Mam suche i Skorki poranione... Co do kapania To tez kapie coreczka Co 2-3 dni i Ze Skora nie ma najmniejszego problemu😊

Mam taką maść z Ziaji na brodawki, spróbuję, dziękuję za radę 🙂

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×