Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Mammamija

Drewnana biżuteria. Hot? Dla kogo?

Polecane posty

Co myślicie o drewnianej biżuterii? Ostatnio zauważyłam (przynajmniej w moim otoczeniu) na rosnącą modę drewnianych dodatków: wisiorki, bransoletki a nawet drewniane pierścionki i broszki! Podoba Wam się taki styl? Czy dojrzała kobieta może sobie pozwolić na drewniane dodatki czy to bardziej zarezerwowane dla nastolatek/studentek?

Drewniana biżuteria na pewno nie jest zarezerwowana tylko dla młodych osób! Może i wiele wzorów jest młodziezowych, ale są też wyroby bardziej eleganckie czy wytworne jak chociazby zegarki, które też ani do tanich, ani do tandetnych nie należą. 

Jesli Ci się podoba to kto Ci zabroni? Kupuj i noś 🙂 ja nie lubie biżuterii z aparta czy innych sklepów jubilerskich ale np kamienie półszlachetne,biżuteria drewniana,skórzane paski,drewniane zegarki są dla mnie 🙂 w nosie mam to czy komus sie podoba. Z drewna mam zestaw juz chyba ...15 letni składający się z wiszących kolczyków i naszyjnika. Pięknie wygląda na czarnym golfie. Jeden pierscionek drewniany z malachitem. Mega 😉

Dnia 13.02.2021 o 00:04, KateZRzeszowa napisał:

Jesli Ci się podoba to kto Ci zabroni? Kupuj i noś 🙂 ja nie lubie biżuterii z aparta czy innych sklepów jubilerskich ale np kamienie półszlachetne,biżuteria drewniana,skórzane paski,drewniane zegarki są dla mnie 🙂 w nosie mam to czy komus sie podoba. Z drewna mam zestaw juz chyba ...15 letni składający się z wiszących kolczyków i naszyjnika. Pięknie wygląda na czarnym golfie. Jeden pierscionek drewniany z malachitem. Mega 😉

No wystarczy przejrzeć ofertę takich producentów, chociażby BeWooden, żeby przekonac się do takich dodatków. Moim zdaniem jest to nowy trend, który się będzie rozwijał. I dobrze, bo wreszcie coś nowego na rynku.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować