Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Hej. Chciałabym was wszystkie przeprosić, że pisałam pod różnymi imieniami o lęku o ciąży. Głupio zrobiłam lecz stres, zagubienie i lęk zrobił swoje. Byłam dziś ponownie na becie i wyszło <1.10mlU/ml lecz robiłam to 4 dni przed spodziewaną miesiączką, ponieważ mam dostać 15 lutego niby. Nadal się boję o tą ciążę przez to, że robiłam 4 dni przed miesiączką. Moje piersi i brodawki są większe. Śluz rozciągliwy, kremowy. Dziwne uczucie w jajnikach czasem, lekkie klucia czy coś. 

Pisałam, że stosunek miałam 13 grudnia. Nie pamiętam dokładnie dnia ale na pewno ostatnie wszelkie srosunku były w grudniu. Potem uprawiałam tylko petting. 

Edytowano przez Bogusia19909
Źle napisałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak twoja ciąża jest tak wyjątkowa że mimo zaawansowanego wieku nie wykazują jej żadne testy. Szykuj wyprawkę przecież rodzisz na dniach😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, AgsAgsAgs napisał:

Nie. Nie jestes w ciazy. Daj juz spokoj i przestan prowokowac.

A co jeżeli stosunek nie miał miejsca 13 grudnia tylko później ale po prostu na pewno ostatni stosunek był slw grudniu? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie radzisz sobie psychicznie z konsekwencjami seksu moze go nie uprawiaj? 
Zarezerowanie wizyty u ginekologa, ktory przepisze ci tabletki zajmie mniej wiecej tyle co napisanie postu tutaj.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Bogusia19909 napisał:

Hej. Chciałabym was wszystkie przeprosić, że pisałam pod różnymi imieniami o lęku o ciąży. Głupio zrobiłam lecz stres, zagubienie i lęk zrobił swoje. Byłam dziś ponownie na becie i wyszło <1.10mlU/ml lecz robiłam to 4 dni przed spodziewaną miesiączką, ponieważ mam dostać 15 lutego niby. Nadal się boję o tą ciążę przez to, że robiłam 4 dni przed miesiączką. Moje piersi i brodawki są większe. Śluz rozciągliwy, kremowy. Dziwne uczucie w jajnikach czasem, lekkie klucia czy coś. 

Pisałam, że stosunek miałam 13 grudnia. Nie pamiętam dokładnie dnia ale na pewno ostatnie wszelkie srosunku były w grudniu. Potem uprawiałam tylko petting

Ty jesteś w urojonej ciąży. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie przestań się stresować w ciąży nie jesteś... Zapisz się do ginekologa na wizytę i niech ci przepiszę tabletki... I bęndziesz miała spokój..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, Annn2020 napisał:

Po jakim czasie ta kreska? 

Po wczorajszym badaniu bety, która wyszła mniej niź 1,1 mlU/ml 😃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest prowokacja, nawet młoda dziewczyna nie była by tak głupia, żeby nie zorientować się jeszcze ze stosunek 2 miesiące temu  (nawet miesiąc ) musiał by dać pozytywną betę, no chyba, ze naprawdę w grę wchodzą tu poważne zaburzenia psychiczne, ale ktoś dobrze doradził, w takiej sytuacji pozostaje tylko psychiatra. 

Autorko moja rada jest taka, nie rób już bety, ani testów sikanych, a jeśli nadal obawiasz się, ze jesteś w ciąży to umów się na wizytę do psychiatry (nie psychologa), nie potrzebujesz skierowania, wystarczy wyszukać przychodnię zdrowia psychicznego w okolicy, zadzwonić i po sprawie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przez kolejne 7 miesięcy planujesz robić betę i testy i czekać na urojony poród? 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ważne co ja sądzę tylko lginekolog. Dlaczego u niego nie byłaś? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Bogusia19909 napisał:

To ja nie wiem czemu wychodzi mi blada kreska na teście ciążowym.. 

będziesz spamiła tym na forum do twojego urojonego porodu? Ile mamy Ci tłumaczyć, że nie jesteś w ciąży!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

będziesz spamiła tym na forum do twojego urojonego porodu? Ile mamy Ci tłumaczyć, że nie jesteś w ciąży!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lekarze was oszukali, HCG służy tylko i wyłącznie do rzeczy istotnych, czyli odblokowania jąder po długim cyklu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Twoja beta oznacza że jesteś w ciąży, ba! Nawet oznacza ciążę bliźniaczą, sugeruja to plamienia jak i żyły na piersiach. Z wyniku ciemnych brodawek, to szacuje Twoją ciążę na około 9 tydzień.

Gratuluje będzie dziewczynka i chłopczyk! 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×