Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Witam! Moja 14 miesięczna córka od ponad tygodnia ma stany podgoraczkowe. Dodam, że tydzień temu miała infekcję. Kaszel, katar... Aktualnie już nie kaszle, nosek też czysty a stan podgoraczkowy od wczoraj utrzymuje się właściwie cały czas. Na początku pojawiał się jedynie na wieczór. Córka teraz ząbkuje. Zrobiłam jej wczoraj wszystkie badania i lekarz powiedział że nie widzi nic niepokojącego. Jedynie WBC trochę podwyższone ale zaznaczył że może to być spowodowane ząbkowaniem właśnie. Z moczu ogólnego też nic niepokojącego nie wyszło. Czekamy na posiew. Poza tym, córka zachowuje się raczej normalnie. Je, bawi się, śmieje się. Jest może odrobinę bardziej płaczliwa i marudna, ale nie jest to jakas szczególna zmiana nastroju. Stan podgoraczkowy waha się pomiędzy 37 a 37.5. Czy któras z mam miala podobnie? Bardzo się stresuję. Miałam ciężką ciążę, poród i czas po, co powoduje że jestem ogromnie przewrazliwiona i bardzo się boję. W poniedziałek idziemy z małą do kontroli. Pozdrawiam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Male dzieci moga reagowac podwyzszonatemp gdy jest im zbyt cieplo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jest jej zbyt ciepło. W domu maa ubrany body z długim rękawem spodnie i skarpety, czasem jak jej chłodniej w domu, to dodatkowo lekki sweterek. Trzeciego lutego po raz pierwszy zauważyłam stan podgoraczkowy na wieczór. Każdego kolejnego dnia również się zdarzało po południu i na wieczór. Temperatura rosła i malala. Od wczoraj ma podwyższoną przez cały czas. I to mnie bardzo niepokoi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stan podgorączkowy może mieć z powodu ząbkowania. Tak jak wysypkę czy biegunkę. Z tego też powodu najprawdopodobniej jest bardziej marudna i płaczliwa. Tak, czy inaczej, dowiesz się wszystkiego jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli lekarz powiedział że wszystko ok to wydaje mi się że stan podgorączkowy jest spowodowany ząbkowaniem. Moja córka bardzo gorączkowała podczas ząbkowania. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zabkowanie wywoluje stan podgoraczkowy, goraczke, wysypke, biegunke, wymioty, kaszel i katar. Z tych bardziej popularnych. Prawdopodobnie Twoja corka bedzie miala stan podgoraczkowy, az jej zabek nie wyjdzie. Moj syn goraczkowal- mocno przy kilku zabkach, utrzymywalo sie to dosyc dlugo, siostrzenica oprocz wysokiej goraczki miala wysypke, biegunke i wymioty. Spokojnie. To bardzo stresujace dla rodzica lecz niegrozne. Jak lekarz mowi, ze z dzieckiem jest wszystko ok i powodem stanu podgoraczkowego sa wybijajace sie zabki to tak jest. Nie zamartwiaj sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeju, masakra z tym ząbkowaniem. U mnie to samo, gorączka, płacz, a ostatnio też biegunka. Córcia budzi się w nocy i już czasem naprawdę nie mogę patrzeć, jak się biedna męczy. Zgadzam się z AgsAgsAgs, różnie bywa, a jak jesteś pod opieką lekarza i on mówi, że jest w porządku, to zaufaj mu. Zna się na rzeczy. Ząbkowanie na szczęście przemija. Ogólnie polecam jakieś wspomagające żele przy ząbkowaniu, powinny nieco złagodzić ból. Nam lekarz polecił gengigel, ale jest tego całe mnóstwo w aptekach. Będzie lepiej, zobaczysz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2021 o 15:14, Patrycja09 napisał:

Nie jest jej zbyt ciepło. W domu maa ubrany body z długim rękawem spodnie i skarpety, czasem jak jej chłodniej w domu, to dodatkowo lekki sweterek. Trzeciego lutego po raz pierwszy zauważyłam stan podgoraczkowy na wieczór. Każdego kolejnego dnia również się zdarzało po południu i na wieczór. Temperatura rosła i malala. Od wczoraj ma podwyższoną przez cały czas. I to mnie bardzo niepokoi. 

To raczej jest jest za ciepło. Moje dziecko w domu nie potrzebuje sweterka ani body na długi rękaw. Ale to taki wiek że pewnie związane z ząbkowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×