Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Doktor Siurek

Kurde, jak ja lubię swoje życie :)

Polecane posty

2 minuty temu, Pocahontaz napisał:

Po co się wcinasz?

Zastanow się... Rozmowa w ogole nie dotyczy Ciebie, a wiec powód jest 1: chcesz pokazac lojalnośc grupie i swojemu idolowi z dr przed nazwiskiem? 

słabe to... no ale zauważyłam, ze czesto to robisz. MAło cie w merytorycznych dyskusjach, za to wyskakujesz jak królik z kapelusza przy każdej kłótni żeby pokazac swa służalczośc.

Ogarnij się :classic_rolleyes: badz sobą, nie liż tyłków 

Merytoryczne dyskusje prowadzi gdzie indziej. Przed toba nikt sie nie bedzie popisywal erudycja prostytutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Benniee
5 minut temu, Pocahontaz napisał:

Po co się wcinasz?

Zastanow się... Rozmowa w ogole nie dotyczy Ciebie, a wiec powód jest 1: chcesz pokazac lojalnośc grupie i swojemu idolowi z dr przed nazwiskiem? 

słabe to... no ale zauważyłam, ze czesto to robisz. MAło cie w merytorycznych dyskusjach, za to wyskakujesz jak królik z kapelusza przy każdej kłótni żeby pokazac swa służalczośc.

Ogarnij się :classic_rolleyes: badz sobą, nie liż tyłków 

Mam z ciebie bekę i lubię kiedy się produkujesz jak poyebana. XD nara gnido

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Benniee
2 minuty temu, Pocahontaz napisał:

no, riposta na poziomie tłuka kartoflanego, ktory nie ma podjazdu więc robi wymyk z dyskusji buahahha

nie zaczynaj, bo widzisz ile trwa wymiana zdań ze mna - odrazu w łeb dostałeś i wycofanie 🙂 wracasz na liste ignorowanych lizostopku 😘

💩 okej, spadam lizać inna dope pokrako. Wesołych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Pocahontaz napisał:

dobry wybór bitu Agent - to samo "wyrafinowanie" co doktore i ten sam polot 🤣  umpa umpa 

Widze, że jego riposta zrobiła na tobie niemałe wrażenie...ach ten tytuł rpzed nazwiskiem, jara cie co? mmmm buahahahah

Tak, zawsze mi mentalnie staje, kiedy rozmawiam z kimś inteligentnym. 😈

🤣🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Pocahontaz napisał:

Cieniutko 🙂 coraz cieniej

Nie tyle "Staje ci", co robisz się służalczy i bezkrytyczny 🙂

Wiem, ze tytuł tak na wiele osób działa i z góry przypisują takiej osobie autorytet. 

Także smieszkowanie nic tu nie pomoże 😞 ale stópki możesz possać doktorkowi, na pewno będzie zadowolony, bo argumentacje miał cienka, ale zawsze może liczyć na klepankow po wacusiu od zauroczonego nim kolegi. W tym przypadku nic konkretnego nie odpisał, ale i tak Agent wniebowziety, bo to DOKTOR pisze, łahahahah 

🤣🤣

Well, I sure. To znaczy Siurek. 🤣

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Pocahontaz napisał:

o huehhuehue huohuhohuo

Taki wygadany Agent, a tu taka cieniutka riposta? Udawany dystansik i beczka uohohohoh.

"Bardzo wiarygodne" 😄 tak samo jak wasze arguemtny dlaczego nie chcecie sie spotkac ze swoimi "PSIA PSI" z neta. 

Ale beka, bronić totalnie obcego kolo z neta, bo ma dr przed naziwskiem i Agent mysli, że w ten sposób znalazł się w "kaście intelugentów", bo ma w necie kolege, który na uczelni wykłade.

PADNE ! 😂

 

juz juz, agent, zarazx Doktor napisze: "a guga guga" i da ci polizac żołędzia 😄 

Jeśli Ci goście, którzy płacili Ci 800PLN/h za towarzystwo, robili to tylko po to, żeby obcować z Twoim intelektem, to czytając Twoje wypociny tutaj, były to najbardziej przepłacone godziny na świecie 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Pocahontaz napisał:

Z intelektem może niekoniecznie, ale rozmawialiśmy tez 🙂

ale to tak jak u ciebie: niby doktor, a z gadki jakoś w ogóle to nie wynika...tyle, że mnie nie za to płacili, a tobie tak.

znów zaorany 🤣🤣

Wiesz co dziewczyno, weź się ogarnij, bo jak na razie swoje jakieś tam kompleksy i teorie z doopy przypisujesz wszystkim naokoło, po czym głośno odtrąbiasz triumf swoich "argumentów", natomiast jak ktoś Ci przedstawia rzeczowe kontrargumenty, to zaczynasz bredzić o "lewackim bełkocie" którego nie zamierzasz czytac, zachowując się jak pieciolatka, która, gdy dyskusja idzie nie po jej myśli, zatyka uszy i zaczyna głośno krzyczeć "Wcale NIEPRAWDA!" 🤣

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Iibed napisał:

nie to samo, ale rower podobny w jednym jezdzisz w kółko x razy w drugim przeważnie nie. mniejsza o to. 

To dokładnie to samo "cyclocross bike" to po angielsku "rower przełajowy" 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Choć nieznane Twoje liczko,
o indiańska cna księżniczko,
Twoje słowa tak jedwabne
oraz stopki Twe powabne,
że incele z podniecenia
lgną do Twego spier-dolenia.
Możesz liczyć na swą świtę
- na Serniczka mianowicie
oraz może jeszcze Bicka,
co chce dorwać się do cycka.
Lecz ja, nudziarz nad nudziarze
swą atencją Elcię darzę
oraz szczerze tu wyznaję, 
że mi bardziej ku-tas staje
przy szanownym tu Doktorze.
Nie produkuj się niebożę. 🖐

Edytowano przez agent of Asgard
Ę
  • Like 1
  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Pocahontaz napisał:

Nie odwracaj kota ogonem chłopczyku.

To ty pierwszy uciekłeś a mnie poleciłeś oddalenie się, gdy siła arguementacji cię przytłoczyła. 🙂 

Nadal mówię ci, że to żaden arguement, że wynajmujesz chatę i nie chcesz żeby ludzie wiedzieli jakim to "Rentierem" nie jestes (tu macie coś wspólnego z Leżaczkiem, on tez jest rentierem, poczytaj 🤣).

Także tak.. :classic_rolleyes:

 

😂

Ja prdlę jaka Ty jesteś trudna. Beton po prostu. Chodziło mi o to, że lubię jak nikt nie wie o mnie wszystkiego do końca, a Ty przerobiłaś to przez swoje kompleksy i chory sposób widzenia swiata i zaczęłaś snuć jakieś wielopiętrowe teorie doszukując się Bóg wie czego... 

Idź zatem w spokoju uszczęśliwiać innych swoją wspaniałą osoba. Niech się cieszą, że gratis jest 😛

Edytowano przez Doktor Siurek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Pocahontaz napisał:

no teraz to już może doktor pozwoli ci na bliższa interakcję ze swoim oczkiem? 

oj pozwoliii..widać jaki zadowlony 😄 

UDało sie , hurra!Agent, udało ci się 🤣

 

a ja jestem tak zazdrosna o ciebie 😞 tak lubię grzecznych poprawnych chłopców.. 😞

Przez cz, czy przez sz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Iibed napisał:

cyclocross to jazda np. 50 okrążeń tą samą trasą w terenie, przełaj to jazda 200 km po terenie ale nie tą samą trasą. 

po angielsku to chyba będzie cyclocross i cross country. tak jedno i drugie to w sumie przełaj może dlatego w pl uzywa się angielskiego określenia. 

 

 

 

Zgoda, ale rowery do cyclocross'u (CX) i cross-country (XC) to dwa różne typy rowerów 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, agent of Asgard napisał:

Choć nieznane Twoje liczko,
o indiańska cna księżniczko,
Twoje słowa tak jedwabne
oraz stopki Twe powabne,
że incele z podniecenia
lgną do Twego spier-dolenia.
Możesz liczyć na swą świtę
- na Serniczka mianowicie
oraz może jeszcze Bicka,
co chce dorwać się do cycka.
Lecz ja, nudziarz nad nudziarze
swą atencją Elcię darzę
oraz szczerze tu wyznaję, 
że mi bardziej ku-tas staje
przy szanownym tu Doktorze.
Nie produkuj się niebożę. 🖐

Mi się podoba , wiem że zaraz będą zdania np że musi mi się podobać bo jesteśmy grupą itd no ale trudno 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2021 o 14:54, agent of Asgard napisał:

Fajnie czytać ludzi, którzy potrafią cieszyć się życiem.

Tak. Sam temat bardzo budujący. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Pocahontaz napisał:

Agent to już w ogole komedia..tak Elcie ubóstwia, że nie jest w stanie ja na zywo na zwyklej kawie poznać 😄 po co te pozory?

Nie umiecie normalnie ze soba rozmawiać, bez tej udawanej "bliskości", której de facto nie ma, co udowodniłam własnie ? 

Nie przypominam sobie, aby ktokolwiek twierdził, że między nami jest jakaś realna bliskość. Grupę także tworzymy z przypadku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Pocahontaz napisał:

Widocznie kręci was budowanie protez relacji międzyludzkich.

dostajecie atencję, jak trzeba to sobie pokadzicie - ale wszystko bez żadnego pokrycia w realu i wczynach. 

To tak jak te realcje FwB: też każdy facet deklaruje , że to "przyjaźń". Ale ta przyjaźń tez kończy się gdy trzeba przejść ze słowa na czyn 😏 oh well..

 

Tak, właśnie to mnie kręci. 🖐

 

Edytowano przez agent of Asgard

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Pocahontaz napisał:

Agent to już w ogole komedia..tak Elcie ubóstwia, że nie jest w stanie ja na zywo na zwyklej kawie poznać 😄 po co te pozory?🙂

Nie umiecie normalnie ze soba rozmawiać, bez tej udawanej "bliskości", której de facto nie ma, co udowodniłam własnie ? 

tyle

Normalnie ze sobą rozmawiamy , nie widzę powodów aby snuć dziwne domysły i teorię na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Pocahontaz napisał:

Widocznie kręci was budowanie protez relacji międzyludzkich.

dostajecie atencję, jak trzeba to sobie pokadzicie - ale wszystko bez żadnego pokrycia w realu i wczynach. 

To tak jak te realcje FwB: też każdy facet deklaruje , że to "przyjaźń". Ale ta przyjaźń tez kończy się gdy trzeba przejść ze słowa na czyn 😏 oh well..

Nie rycz, Mała, nie rycz, ja znam te Wasze numery, Twoje łzy lecą mi na koszulę z napisem „King Bruce Lee Karate Mistrz”.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, agent of Asgard napisał:

Nie przypominam sobie, aby ktokolwiek twierdził, że między nami jest jakaś realna bliskość. Grupę także tworzymy z przypadku. 

Nie do końca się zgodzę ze stwierdzeniem że z przypadku bo żadnych "przypadkowych" osób tam nie ma 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Pocahontaz napisał:

Chlopaku, powtarzam ci po raz (pewnie nie ostatni, ale co zrobić :D) : to, że nie chcesz aby każdy wszystko o tobie wiedział to akurat normalne. Wy tez prawie nic o mnie nie wiecie, a to, co wiecie to tylko dlatego, że miałam taki kaprys powiedzieć akurat to, bo mam z tym luz. 

Ale to ma sie totalnie nijak do tego o czym rozmawiamy. Uczysz ty jakiegos przedmiotu ścisłego na tych wykladach? Bo ja się zajmuję ścisłymi rzeczami w pracy, nie wykładam, a cięzko tu o bardziej myslacą logicznie osobę 😕 (z paroma chlubnymi wyjątkami) i kumam bez problemu, że:

Jak ludzie darza sie AUTENTYCZNĄ sympatia, deklaruja bliskośc mentalna i tak jak wy tutaj spijacie sobie z dziubeczków :classic_love:, to skąd tak groteskowo histeryczna reakcja i asekuranctwo gdy ktores z was proponuje przeniesienie znajomosci do reala?

I co to znaczy "wszystko o kimś wiedzieć"? 🙂 To ty w realu spotykasz sie tlyko z ludxmi, któzy WSZYSTKO o tobie wiedza? PRzeciez to się kupy nie tzyma nic a nic, a wie o tym średnio inteligentne dziecko w podstawówce, które potrafi posklejac fakty. 🙂

Co ma piernik do wiatraka?

Mnie tlyko o to chodzi, ze SKORO tak się kochacie i uwielbiacie, ba! niektorzy z pazurami walcza o honor jeden drugiego na necie, a ponoc "to tlyko Forum" 🤣 to gdzie to ma potwierdzenie w działaniach, skoro nie chcecie sie spotkac z obiektami waszego "uwielbienia"? 

 

Agent to już w ogole komedia..tak Elcie ubóstwia, że nie jest w stanie ja na zywo na zwyklej kawie poznać 😄 po co te pozory?

Nie umiecie normalnie ze soba rozmawiać, bez tej udawanej "bliskości", której de facto nie ma, co udowodniłam własnie ? 

tyle

Odpowiem słowami księdza z dowcipu: "Dziecko, to nie grzech pychy, to tylko omyłka" 

PS: jak się ma ezoteryka do tego logicznego myślenia? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Iibed napisał:

znowu za elka przyszedł ten de/bil powinno być zakazane wymienianie na forum tego imienia albo skoro z denbilem nie mogą sobei dać rady to elce bana nałozyc. 

Może Tobie bana nałożyć by się przydało ? Co ja mam do tego co on robi , kiedy i w jakim celu ? Ode mnie to proszę się odpie/rdzielić raz na zawsze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Pocahontaz napisał:

Agent, może ty wyjaśnij koledze, bo zdaje sie o ezoteryce ma podobne pojęcie co libed, że to horoskopy w "Pani domu".

Ojej..ideał wiedzy i otwartego umysłu Agenta chyba siegnął bruku. "A taki był ładny hamerykański.. " 🤣

Co mam mu wyjaśnać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Iibed napisał:

uważam że przyczyniłaś się do tego że za tobą łazi, ale masz rację to że to deb/il to nie twoja wina. 

 

Od jakiegoś czasu już tak nie łazi więc nie wiem o co do mnie pretensje , zawsze blokował tematy nawet jak mnie tu jeszcze na forum nie było , poza tym te co teraz blokuje to ja nawet się w nich nie udzielałam więc klapa z Twoich domysłów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Pocahontaz napisał:

skończ już, żalosne

pa

Słowo „żałosne” w Twoich ustach to komplement. A co do kończenia, czasem nie -kończenie jest bardziej podniecające. 🖐

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Pocahontaz napisał:

nie udawaj gościa, który zna się na zabawach okołoseksualnych, bo padne. 

To coś jakby Elcia pisała o lateksie 🤣

Ja tylko w łóżku, po ciemku i po bożemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Pocahontaz napisał:

nie udawaj gościa, który zna się na zabawach okołoseksualnych, bo padne. 

To coś jakby Elcia pisała o lateksie 🤣

Mogę wiedzieć czemu słowo Elcia pada średnio około 20 razy lub więcej jednego dnia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Qwerty82 napisał:

Kolejny coming out?

A jak kolejny to kto był wcześniej bo ja jak zwykle nic nie wiem 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Pocahontaz napisał:

Myślisz, ze jak to napiszesz to to coś zmienia? 🙂

Myślę, że domniemywasz, ale pewności nie masz. A ja Ci tej pewności nie dam.

5 minut temu, Qwerty82 napisał:

Kolejny coming out?

If you want... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×